Сити Казино Груп /img/frontend/nomap.png"

Сити Казино Груп

Осигуряват на минимума.
Работи се на официални празници без допълнително заплащане или компенсация.
Няма никакви екстри като карти за спорт или подобни.
Ако закъснееш с 1-2 минути е голям проблем, също ако си болен повече от 3 дни.

Моят съвет е далеч от такива работодатели.

Както всеки знае това е една голяма верига казина в София и страната (под общото име CCG, но към това име се разделят както казина така и други дейности свързани с този бизнес от контрол над персонала и залите до крупиета и чистачки) , но не пиша за да им правя четки. В началото ти се струва яко, но с течение на времето виждаш, че нищо не се променя в по-добро. Винаги си на парите на, които си почнал (поне при нас беше така..няма да пиша кое "нас", че да не създавам работа на злите езици). Та седиш си с едни пари и някви измислени проценти, които за да ги получиш трябва да се молиш на бог, а за развитие да не говорим. Най-малкото за да бъдеш нещо повече от обикновен персонал ти трябват три дупки (метафорично казано, но факт, че по-голямата част от управата в "етажите" на фирмата са жени). Ако недай си боже стане нещо има две мнение: грешното и на шефа и нямаш право на самозащита, а директно ти "режат" главата и си черта. Парите са г/д добре , но само в началото, защото с течение на времето, на някои хора им идват странни и "креативни" идеи и те карат да правиш неща, които в заплата са далеч повече отколкото получаваш, но си седиш и се надяваш, че в близкото бъдеще няма да си вече прост служител, а нещо по-вече поне с 1 стъпало по-горе, но си оставаш така само с надеждите. Аз все още смятам, че да си крупие е неблагодарна работа. Бъхтиш се прав по 12-15 часа за некви смешни пари и ти праскат яки глоби за най-малкото нещо от рода на ... схванал ти се е кръста и искаш да отмориш за минутка като се подпреш и от там глобата ти идва като мокра хавлия - гол г*з. Поне заплатата поне при нас се даваше навреме (като да не повярваш). Успех на кандитатите и все пак... това е моето мнение, и не означава, че и при вас ще е така..все пак може вече да са се оправили нещата, но нещо все още ме кара да не вярвам толкова.