КЕНДИ ООД /img/frontend/nomap.png"

КЕНДИ ООД

Да и аз съм на мнение,че всеки уважаващ себе си човек не би издържал дълго в тази атмосфера.Това че ти дават уж някакви пари за труда ти,но работиш в среда едва ли не по лоша от затвора,едва ли оправдава средствата.Вярно че беднотията народна е повсеместна,но има хора вживяли се в ролята на полубогове и смятат подчинените си за рая.
На какво основание бе хора,какво толкова давате за това отношение и какво е това което ви накара да забравите че сте човешки същества?

Кандидати за работа в Кенди вярвайте ми не си заслужава дори да опитвате. Не си губете времето живота е кратък а за Кенди дойде време да плащат за дяволиите си.

хора,бягайте надалече, там не се живее, шефовете псуват персонала наред, режат ви в заплатите, изобщо далечеееееееееееееееееееееее

ujasni shefofe-roda, prosti i ogranicheni, grubi i nahalni s rabotnicite, mestopolojenie na kraja na sveta, rabotna obstanovka - podtiskashta, vseki moment ochakvash njakakva forma na gavra, ja globa, ja njakoja obida ot shefovete,skoroshno falirane kakto varvjat neshtata

ужассссссссссссс
хора за нищо не си губете времето там
първия месец ще ви се стори страхотно място,но до там
до първия скандал между родата, и колегите са супер интриганти и дупелизовци пазете се,моля ВИ

Най Абсурдното място за работа. Бесни комплексирани шефове - вечно скарани по между си и за наша беда си го изкарват на работещите. Особено гадно е да те докопат когато си нощна смяна - хем ще те накарат да се чувстваш парцал хем няма да ти платят....
извода е бякгайте на далече