КЕНДИ ООД /img/frontend/nomap.png"

КЕНДИ ООД

ужас никви условия държат те по 6месеца и те махат  режат те с парите, не стига че работиш за без пари, абе изобщо не ходете там ,колежкити са змии не си губете времето само ще ви използват...

Здравеите ! Искам да ви попитам какви документи са нужни и какво образование е необходимо за кандидатстване на работа .             Благодаря ви предварително !

Искам да попитам как стоят нещата в Кенди-Божурище,заслужава ли си човек да започне работа там,и дали изобщо приемат.

здравейте има ли някъкви отзиви от тази фирма за шофьор снабдител ?

не искам да обидя никого,но пишете пални глупости.Има перфектни условия за работа и шефовете са много коректни хора спрямо персонала.Просто спрете да пишете простотий и се огледайте наоколо.Всичко което прочетох е измислено.

Всичко е вярно !!! Не се подлагваите да работите там!!! Подиграват се със хората , нямат отношение , нямат организация !!!

Всичко написано, което прочетох като мнения е абсолютно вярно. В целия си дългогодишен трудов стаж не съм срещал подобно гнездо на оси и змии.

искам да попитам тази фирма същата ли е за витамините Supra Vit i Humana?защото ми предлагат там работа като медицински представител за Стара Загора.Честно казано заплащането което ми съобщиха не ме удовлетворява много -500 лв. за първите 3 месеца и после щяло да има бонуси.

За съжаление и аз си пропилях цели 5 години в опит да работя в тази некоректна фирма.
Заплащането е снизходително добро,но отношенията във фирмата са меко казани нечовешки.Лично собствениците създават некоректност,не дабри взаимоотношения,а напротив толерират враждебни и не съвсем реални отношения.Има една госпожа Поли Атанасова,която е много не на мястото си като специалист,но по отношение на злоба и злословене по адрес на кадърни попадения във фирмата е номер едно и за съжаление успява на 100% пред неуравновесения собственик г-н С.костадинов.
Естествено има и един глашатай без собствено мнение и това небезизвестни яП.Андреев,който на черното казва бяло щом така го фокусира Павлина.С.Костадинов изпада в ненормални ситуации да крещи и хвърля каквото му попадне под ръка и няма никакъв авторитет пред служителите,разбира се,които си шушукат,че той има нужда от лекарска помощ ,но нали знаете че никой луд не си признава.Павлина,Пламени Емил Стефанов на фона на тази нелепа работна среда така брутално крадът от фирмата с доставчицина невероятно високи цени на некачествени и с изтекъл срок на годност суровини и измислени разходи за всякакви консумативи.
Микроклимата е отвратителен и всеки ден трепериш в очакване на поредно скалъпената история касаеща "некадърността "на даден служетул и заплахата той да бйде принуден да напусне по незаконовия ред.
Нормалните не издържат на простотията и нереално откровената идиотска обстановка,а посредствените остават да командват семейство неразбория.

Здравейте работещи и работили в Кенди. Бихте ли ми дали повече информация за длъжността "Офис Бизнес Асистент" - заплащане, условия, работно време? И на тази позиция ли да очаквам скандали и лошо отношение? Благодаря предварително!