КЕНДИ ООД /img/frontend/nomap.png"

КЕНДИ ООД

1 точка от 25 мнения

Някакво по конкретно мнение за Кенди ,освен отдел качествен контрол, то там положението е ясно, че е трагично. По точно за производството ме интересува.Вярно ли е , че има началник там която е циганка и е неграмотна,а другият началник Ваня се била казвала идвала пияна на работа?

Кенди Банкя, е една селска и зле организирана фирма откъм мениджмънт и управление.И още по зле е некомпетентността и неграмотността на отдел качествен контрол,който е съставен от някакви си там дъртаци със старо закостеняло мислене като Драгомир Георгиев, подлогата на Елена Костадинова и УЖ красавици, китосани като фолк певици като Галини , Дарини и всякакви такива ученички и студенти.Тези хора дори не могат и да работят с компютър.А забравих да спомена и Румяна , е там вече цирка е пълен.Като дойде да работи някакъв кадърен човек те го изгонят защото ги засенчва.Цялата фирма знае и околните до нея , че въпросният г-н Георгиев е пристрастен към млади жени, щипе ги по г...те , прегръща ги целува ги , купува им подаръци , а те горките се кефят.Производството също не е розово. По мръсна и мизерна фабрика в която се произвеждат хранителни продукти сигурно няма.Като падне някоя суровина на пода се замита и пак се слага да се опакова(отврат).То тука да не се изпада в подробности, че книга може да се напише.

Здравейте, за Кенди мможе да се каже много. Шефовете са горе доло добри, но и големи подигравчии за който им позволи. Равотата не е лоша, но колежките са по зле и от зми и най долнити твари които земя е раждала. Като например ТЕОДОРА В..Има и други гаднярки но тази бие всички. Вдигне ли ти мирника се заяжда докато ни те изгонят. На колко хора е подляла вода изгубих им бройката вече. Време е шефовете да се замислят и да видат колко народ си отиде заради няколко бездушни души, които мислят че може да колят и бесят наред. Аз като цял о останах доволна от фирмата заплащт на време има боноси, но и потщти всяка сбота се работи. Работата не е трудна но змите ( колежките) я правят непоносима повтарям НЕПОНОСИМА

Фирмата не е лоша но мениджърите са под всякаква критика. Да не говорим, че една от мениджърките чието име зспочва с К... Е с явни психически и алкохолни проблеми. Крещи като шантава без причина. Това е супер селско но тя се нуждае от лечение в психистрична клиника.

?????

Какво е положението във фирмата към днешна дата? Последните коментари са от 2015г., има ли някаква промяна към добро? Коректна ли е фирмата?

Какво е заплащането в отдел Осигуряване на качеството????

Здравейте на всички, и конкретно към кандидатите не си губете времето фирмата не е коректна към служителите си, държанието е под всякаква критика, шефове колкото искаш и ни един не става и не подкрепя подчинените си относно заплащането вие ще си прецените, а то е около 500лв., но имайте предвид, че за тези пари ще ви скъсат от работа и накрая ще ви кажат, че нищо не си свършил, и че са очаквали много повече. Има много какво да се каже за тази фирма, но с няколко думи не си струва мачкането, тъпченето и неуважението.

ужас никви условия държат те по 6месеца и те махат  режат те с парите, не стига че работиш за без пари, абе изобщо не ходете там ,колежкити са змии не си губете времето само ще ви използват...

Здравеите ! Искам да ви попитам какви документи са нужни и какво образование е необходимо за кандидатстване на работа .             Благодаря ви предварително !