Щепсел Бг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Сердика, кв. Орландовци, ул.София, 130&markers=София, Сердика, кв. Орландовци, ул.София, 130

Щепсел Бг ЕООД

3 точки от 1 мнение

1 точка

Обещанията в тази фирма при започване на работа са големи, но реалността е съвсем различна.Няма никакъв вариант за развитие. Заплатите са добри, ако не те глобят за нещо....Но все пак и на други места дават тази заплата, и то твърда, а не половината заплата да е премия, която се дава по преценка на ръководството.
Ако имаш железни нерви и можеш да издържиш това е твоето място,постоянно те притискат срокове. . Работата те затрупва и ти колкото и да имаш доброто желание да я свършиш, затъваш в нея и се принуждаваш да работиш и в къщи, не само да оставаш след работно време което не се заплаща.
Работи се много, няма процедура за повечето неща, не е ясно кой за какво отговаря, от ден на ден всеки отговаря за повече и повече неща..., което логично води до извод, че може да бъдеш глобен за повече и повече неща.