Де-Джорджо ООД /img/frontend/nomap.png"

Де-Джорджо ООД

Ако имате стаж като търговски представител или каквато и друга длъжност,подобна на позициите,които обявяват като свободни в сайтовете за работа,насочете се към друга фирма.Въпрос на време е да ви прецакат,зависи за какво сте им удобни,но рано или късно ще бъдете измамени във всякакъв аспект.
Въпреки всички коментари от бивши,настоящи работили там се подлъжете да им бачкате,жалко за вас

Здравейте,аз като дългогодишен работник мога да кажа че фирмата е много коректна към своите служители.Тук работят служители които са от основаването на фирмата,това говори само по себе си.А за хора на които не им се работи няма да им хареса никъде.Заплащането е коректно.Заплащането е винаги навреме.Нормална работна среда.Тук всички сме като едно семейство всеки иска да помогне.
Аз съм доволна от условия и заплащане.

Преди 6 месеца кандидатствах по обява в jobs.bg като тази http://www.jobs.bg/f2561368 с абсолютно идентично съдържание. Обявата гласеше, че се търси "Търговски представител" , заплата 500 лв. твърдо + поцент.(Условията за формиране на бонуса бяха спуснати с писмо по имейл през м. юли , която гласеше, че е в размер на 2 % от оборота за дадения месец без ДДС и без да са поставени таргети.) След няколко интервюта с т,нар. "регионален мениджър " бях одобрена и встъпих на длъжност на 02.06.2014.
След близо месец "обучение" получих и трудовия си договор,в който липсват данните на фирмата,няма фирмен печат, няма нищо общо с заеманата от мен длъжност, никъде не се споменава процента, който ми обещават, а упоменатата заплата е бруто 470 лв. Освен това работното време е зададено на 8 часов работен ден, но не е уточнена дължината на работната седмица.
Оказа се , че се работи в събота до 14ч., както и в официални празнични дни, които по никакъв начин не се заплащат допълнително. Просто ден като ден - ставаш и отиваш на работа.

Заплата получавах на 1-во число за предходния месец в размер на 500 лв. чисто, както ми беше обещано, а Бонус получих само веднъж за месец юли. Това беше.
На 14.11.2014 видимо изнервена вече поисках обяснение за останалите си "бонуси" . Отговорът, който получих беше да си избера дали да работя без да се оплаквам, или да си взема парите и да напусна в края на месеца. Естествено избрах второто.
Но така и не получих въпросните бонуси.Оказа се, че след м. юли правилата за бонусиране се били променили, имало дори поставен таргет?! А за 5 месеца аз не съм получавала такъв т.е. работиш без месечни цели.
Да не говорим, че трудовата книжка получих с 20 дни закъснение и пропуснах шанса да се регистрирам в бюрото по труда.

Имат големи изисквания, но лъжат с парите! Успех на всички кандидати!

Обмислям са работя за тязи фирма.Ако някой има опит нека пише или да сподели мнение моля.Заслужава ли си

Всичко което е написал колегата е вярно. По- добре потърсете работа някъде другаде.

Учудвам се, че няма нищо написано за тази фирма, при положение, че всеки месец се търсят търговски предтавители и всеки търговски с по голям опит знае що за фирма е това.
Моят съвет: не започвайте там, освен ако не сте начинаещ в тази сфера. Плащат 500 лв(може вече и да не е), повече не можеш да си докараш каквото и да правиш. работи се всяка събота , правиш си сам заявките в склада и най често сам си ги караш. общо взето вършиш всичко.
За хората които са напуснали се говори, че по цял ден са спали в къщи и не са работили- най вероятно да оправдаят голямото текучество. Пазете се се от колегите от женски пол, те изпълняват и друга функция- да следят и доносничат къде са те видели какво си правил и т.н.
и една молба: споделете и вие за фирмите в които сте работили- полезно е за всички.