Тим ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велико Търново, бул.БЪЛГАРИЯ, 70&markers=Велико Търново, бул.БЪЛГАРИЯ, 70

Тази фирма се управлява от пълни некадърници.Обещават големи заплати а накрая взимаш трохи.Отпуска може да те угрее зимата да ходиш на ски.Болничен не е желателно да взимаш,защото те осигуряват на минималната.На интервю ти задават въпроси за семейното положение.Ако имаш малки деца въпроса веднага е ако се разболеят има ли кой да ги гледа.Работното време,Ами няма такова.Ако закъснееш за работа глоба,но пък ако свършиш с 1-2-3часа по късно това е добре дошло за фирмата но и за вас.Хората който знаят какво и как да правят винаги са нахокани и смъмрени.Моите уважения към г-н Дамянов,но синът му е голям лицемер и се отнася с хората като роби.Нямаш право да седнеш за 5мин защото ще изскочи от някъде и на мига ти намира работа нищо,че по договор имаш 1 час почивка.Няма смисъл да си губите времето да започвате там.Но все пак ако започнете имайте на впредвид,че предизвестието е три месеца.

Хората в тази "прекрасна "фирма са лицемери, гледащи своят интерес без да се интересуват от служителите си . Няма орган, който да може да създаде ред и точно разпределение за работа . Всеки прави каквото иска и се удържат пари на невинни служители за "уж случайно изчезнали артикули " . Когато отидеш да потърсиш обяснение за въпросните липсващи парични средства от превода ти по карта ,се започва ваденето на вода от 100 кладенеца , а за великото им предизвестие нямам думи.Когато откажеш да вършиш работя , която не е част от длъжностната ти характеристика ти намалят заплатата. На излизане от фирмата ти претърсват раницата или чантата , все едно сме евтини джебчии в хранителен магазин .В тази фирма се толерира простотията , лъжите , скатаването и лицемерието . Назначават се алкохолици и такива употребяващи т.н забранени субстанции!При интервю за работа ти обещават 1600 лв , ако имаш късмет си тръгваш с 900 лв !НАРЕДЕТЕ СЕ ЗА ТИКВЕНИТЕ МЕДАЛИ НА ОПАШКА !

Малки са им заплатите за София минимални осигуровки за възрастни хора става.

Не съветвам никого да работи в тази фирма! Това са пълни мошеници. Техниката е неизправна и опасна ,ра часовете работа и условията на труд просто няма думи.

Приятелю.Аз съм работил пет пъти по толкова години и в началото настина нещата бяха коректни.И нямаше да се махна ако бяха продължили.Но този твой любим Желязков харесва хора който му лижат дупето.Явно си бил от тях затова говориш така.Е да аз не бях такъв и за това не видях добро от него.Толко добър и ценен кадър си тръгна заради него,че пръстите на ръцете и краката неми стигат да ги преброя.Човек който говори едно с теб и друго зад гърба ти аз него толерирам.Това е най-големия интригант във Фирмата.Но той знае,че г-н Дамянов държи много на него и му има голямо доверие и си прави интригите на гърбовете на хората.И аз в началото му вярвах много,докато не чух с ушите си какво говори за мен.А бях толкова сеотдаен на тая фирма.И получих нож в гърба.За толкова години вярна служба след напускането си получих етикет крадец.Хахаха даже и три любовници имах за който не знаех.
Ама майната му да е жив и здрав всичко се връща един ден.

Бивш служител съм и ще изкажа моята гледна точка. Заплащането - в моите представи не е много добро с оглед на натоварването. Не мога да се оплача от липса на уважание. Уважам Николай Желязков и за мен той и още един човек (няма да издавам кой, но е жена) са единствените хора, които знаят какво да правят във фирмата, а това че има хора, които се стремят да ги саботират, е отделен въпрос. Привилегиите не са много, но давам положителна оценка - хубаво е да си вземеш алкохол на добра цена и да знаеш, че е качествен. Давам отрицателна оценка за натоварването с оглед на това, че момчетата в склада работят и събота. За тях няма делник или празник и условията за един складов работник, в моите представи не са окей за работа. Местоположение - абсолютно минимална оценка. Ако мога, ще дам -100. Лясковец е типичен соц град - не, мерси! Колеги - максимална оценка - изпратиха ме много подобаващо и изградих много добри приятелства. По отношение на работната среда - вземам си една точка, защото винаги може и повече.
По отношение на долните коментари - нека да се изразят хора, които са работили в ТИМ ООД 2 години и половина. Фирмата дава много добро ниво на обучение и развитие. Хората са свестни и ако има нещо, което не ти е окей, винаги може да споделиш с Н. Желязков.

Тази фирма се ръководи от завършени идиоти, в пълния смисъл на понятието. На пиадестал са поставени някакви интригантски простотии, цари мега хаос, че за капак се набляга и на разврат :D Глоби за каквото не се сети човек, всички на минимален осигурителен праг (без изкл.), автопарк пред разпад, работно време - може и до 12. Който не вярва, да пробва за малко и да се убеди. Г-н Желязков, Г-н Дамянов, моите неуважения! Лицемерни мръсници и използвачи.

Пълни некадърници.Особенно управителя Н.Желязков доверява се на две сестри който го въртят на малкия си пръст.Не почвайте там,не се зачита достойнството,работно време,обедна почивка осигуряват на минималния праг независимо каква длъжност заемаш.Плащаш фиктивни ревизий който си измислят с цел намаляване на заплатата.Пълни нещастници.

Това е фирма, в която не се цени труда на персонала.Кандидатстваш за определена длъжност, а те на значават на такава с минимален праг на осигуряване.От тук започват и минусите - болничен си, сумата ти се изчислява вьрху минималния праг,отпуски също.Финансовата МЕНИДЖЪРКА,от която зависят тези неща е некомпетентен и неграмотен човек(не прави разлика между брутна и нетна заплата),с претенции, които нямат покритие.Управителят и се предоверява прекалено много и пренепрегва мнението на останалия ръководен персонал.Всичко се върти около нейното настроение за деня.Не се спазва работното време.С две думи: ужасно място.Не започвайте работа във фирма ТИМ ООД - ще се разочаровате!

Никой да не почва работа там просто ще си изгуби времето.Некорекни са с работното време заплащането е малко.И има една гъзолизла на която шефът вярва и се пренебрегват мненията на управителя и работниците.Не си заслужава.