ЧДГ "Славейче" /img/frontend/nomap.png"

ЧДГ "Славейче"

Алекс,когато търсите информация от уволнен и озлобен съответно служител,нали ви е ясно,че тази информация не само,че не може да бъде позитивна,но надали ще бъде обективна... Съответно каква работа би ви свършила тя-ще помогне на служителката да си отмъсти,а вие няма да се доберете до някаква вътрешна информация-то е ясно.Уволнените служители на 3-тата седмица,както е в случая с Дора не са уволнени за добре свършена работа,разбирате го,нали?Радвайте се,че тук се прави селекция на персонала,а за децата не се грижи кой да е... И също-търсите мнение от служителка,която прекарваше 90% от работното си време в разговори и игри на телефона,така че че преди да търси съчувствие с драмата си за изхвърлената самотна майка с две деца да се замисли тя колко се постара за да може да издържа тези деца и да не се стига до тук,защото ние шанс й дадохме!Не мисля,че има ЧАСТНА детска градина,която да плаща заплати за лични разговори по телефона /сетете се каква е била грижата за децата при този човек/. И последно -от както са създадени детските градини едва 3-ма души са напуснали /не уволнени!/,което само по себе си говори,ако в работодателя е проблема,дали всички останали служители ще работят там години наред...

Нали си давате сметка,че търсите мнение от уволнен и озлобен служител?!Допускате ли,че ще чуете нещо позитивно или обективно в една такава ситуация?!И не на последно място-вие знаете ли от какъв човек очаквате оценка?!Ако този служител работеше със желание и отговорност той уволнен ли щеше да е сега и да плюе по сайтове за работодатели-малкото му отмъщение и озлобление е това,не грижа за вас... Замислете се върху толкова елементарната ситуация и не толерирайте мързеливи и арогантни хора по този начин...

Изумих се,че търсите "поверителна" информация от уволнен и озлобен служител!В каква светлина очаквате да ви представи градината служител,на който след 3седмици се наложи да си търси нова работа-нима допускате,че ще напише нещо позитивно или пък обективно в такъв случай?!И също като търсите мнение вие знаете ли от какъв човек го търсите!?!Недоумявам!За 4 години имаме само 2напуснали,не уволнени служители-това само по себе си говори достатъчно красноречиво за фирмата,управлението,а оттам и качеството на услугата!За уволнените-няма да коментирам-ако са имали желание и качества те нямаше да са уволнени!А за родителите-радвайте се,че търсим качествени служители,а не задържаме всички,защото те гледат вашите деца!И помислете от кого търсите мнение преди да сте го потърсили!

Здравейте,Обръщам се към госпожата бивш служител на детската градина. Бихте ли ми казали малко повече за отглеждането на децата там, разбира се на друго място не тук. Или да ми дадете линк към коментари за темата,която ме вълнува.Благодаря предварително.

Нямах намерение да пускам тази тема, но видях, че детската градина си търси отново служители, след като аз бях уволнена неправомерно, без определеното по закон 30-дневно предизвестие, под заплахата, че ако откажа да подпиша взаимното съгласие, ще бъде използван мотив - три закъснения със свидетел ( при все, че всеки път съм ходила по-рано на работа), демек управителката би вкарала и другите си служители в лъжа, за да не изгуби някой друг лев. Та, реших да пиша с предупреждение към бъдещите служители, да внимават как и какво се споразумяват с тази въпросна директорка на така централна детска градина. Лъжата и измамата, както към родителите на дечицата, така и към служителите са нейното първо Аз и тя не се срамува от това. Мога още много да напиша за начинът по който се отглеждат там децата за не малката таска от 500лв/месец, но мястото му е в друг форум - родителски! В крайна сметка така и не се хванах да я осъдя и сега съжалявам, но знам че всичко се връща и има Кой да я съди. Мен ме остави на улицата сама с две деца и някой ден ще разбере какво е това глад, предполагам. Все ми е тая за нея, но бъдещите й служители нека бъдат внимателни. А родителите на децата ще бъдат предупредени в друг форум.  Хубаво е, че го има този сайт. Браво!
Желая успех на всичките посетители и администратори.