Ф-Фелис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен, ул. ЙОРДАН ЙОВКОВ 5&markers=Сливен, ул. ЙОРДАН ЙОВКОВ 5

Ф-Фелис ЕООД

2 точки от 1 мнение

Хора, хич не си правете труда да опитвате в тази компания! От опит казвам. Типичната БГ фирма - бягайте далеч.
Заплатите не са нещо кой знае колко впечатляващо, дори изобщо за труда, който се изисква.
Отношенията между колегите са безумни - нормално е, повечето хора са събрани там от кол и въже. Специално за екипите, с който имах пряка връзка - е на тия ако им плащаха за клюкарстване щяха да са милионери.
Шефа на фирмата - някой много сериозно го е излъгал, че става за мениджър. Човекът няма елементарна представа как да говори с хората и как да ги мотивира.
Всеки може сам да прецени за себе си дали фирмата си заслужава. Аз дълбоко съжалявам, че работих там и от сърце препоръчвам на хората да се насочат към някоя западна фирма или българска такава, но с по-нормални шефове, които нямат такава лоша слава.