Орган за техническо съответствие /img/frontend/nomap.png"

Орган за техническо съответствие

Ще споделя впечатленията си от интервюто за работа:
1. Сградата, в която се намира офиса е изключително стара.
2. Влязох за малко в офиса, преди да ме заведат в друга стая за интервюто. Забелязах, че офисът е много малък, а имаше 4-5 човека вътре. Забелязах също доста остарели монитори и клавиатури. Видях и камерите. Като цяло човек остава с впечатление за овехтялост и износеност.
3. Стаята, в която се проведе интервюто също беше доста овехтяла и неподдържана.
4. По време на интервюто ми се задаваха въпроси от лично естество, които ме притесниха. Предложената заплата не беше нищо особено. Зададох въпроси, за да си изясни някои неща. Обаче отговорите определено ме смутиха.

Съгласна съм с предходните мнения, нищо не се е променило през годините. Бях там на интервю преди няколко месеца и всичко е същото, както го описват хората. Годините минават, но нещата са в застой и заплащането също. Единственото хубаво нещо е локацията.

Преди известно време работех във въпросната фирма. Какво да ви кажа - всички коментари са верни! Няма отношение, няма заплащане...Управителката е много сприхав човек с кофти характер. Заплатата е  450 лв. Работната среда прилича на склад - папки и класьори по стелажите и компютри от времето на динозаврите

Напълно съгласна с предходното мнение. Бях поканена на интервю в офиса им в центъра на София за позицията маркетинг асистент. Работата се състоеше в търсене на потенциални клиенти в интернет и офертирането им по мейл или телефон. Заплащане - 450 лева чисти, като казват че осигуровките били на 750 (което не разбирам как точно се случва, освен ако не карат служителя да поема сам всичките си осигуровки). Имало възможност за бонуси на базата на сключен договор, но не сключвали повече от 1-2 договора месечно, тоест може да получавате максимум 550 лв. Изискване е и свободно ползване на английски език, за комуникация с потенциалните клиенти, които ще търсите. Приятна жена, която питаше изключително лични въпроси от рода на с кого и къде живеете, както и държеше да поясни че на работното място има камери, които следят служителите.

Кандидатствах по обява на тази фирма. Обадиха ми се за интервю. По време на интервюто дамата ми обясни задълженията. Говореше за много работа, трудова дисциплина, трого контролирана с камери....фирмата беше в стара сграда, компютрите с монитори от края на 90-те, момичетата не вдигаха глава от тях, наистина си личеше, че има много работа. Интересното е, че предлаганата заплата за тези прекрасни условия е 450лв. Интервюиращата обясни, че е възможно да достигне до 600лв. Какво да кажа...?! Също дълбоко се учудих как има пари за камери, а на тези девойки по един свестен монитор няма кой да им купи?!
След това жената нямаше дори и елементарното възпитание да се обади да каже поне едно благодаря за отделеното време...
Ако търсите работа, за която да ви се заплаща...това не е вашето място.