Еко България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Еко България ЕАД

Здравейте. НИКОГА не започвайте работа в това проклето място!!! Заплатите се плащат навреме, но работата е в огромни количества, хората са малко, натоварването е нетърпимо. Получаваш унижение, МНОГО overtime, няма почти никакви придобивки. Имам наблюдение върху цялата компания, сигуацията е плачевна. Доста кофти работодател ...

Като бивш служител на ЕКО мога да кажа че са монополисти и много лъжат, прехвърлят си топката от един на друг и не се заплаща реално заработеното нито нощният труд !!!
Не се лъжете да работите за ЕКО бензиностанций и със горивата е така!!!

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Аз познавам дилъра на новия обект до Нова Загора. Ако искаш повече инфо има обява в jobs за набиране на персонал :)

Някой знае ли кой ще е дилъра на бензиностанцията Еко в момента която я правят на магистрала Тракия м/у Нова Загора Бургас...
???

Муахахах. За Радка легенди се носят. :D

Явно си попаднала на кофти дилър ? Демек ,ако е дилър ти не работиш за ЕКО а,за ДИЛЪРА...зависи къде си в Сф, лично аз съм доволен от дадено място и работя за дилъра ,ЕКО се явява про-форма...та работи,екота и дилъри демек шефове всЕкви---хора разни,свят широк...работата е ниско-квалифицирана 550 максимум ,отвънка бакшиши,вътре касиерите нема бакшиши...за 2 на 2 550 толкова , е то колко да искаш 1 000 евро ,де и в Италия не взимат...е ,каквото такова...е,в Билла касиерка или Кауфланд оди там 600 лв ,да видиш какво е работа, даже до тоалетна няма да отидеш.!

Навремето работих, като касиерка в Еко на ул. Адам Мицкевич. Искам да ви кажа, че това е най-ужасното място за работа на света. Шефката беше една 40 годишна самотна женичка на име Радка Стаматова. Тази жена има наистина сериозни психически проблеми. Нуждае се от спешна консултация с психиатър. Бяхме подложени на постоянен психически тормоз. Няколко месеца след като напуснах, разбрах, че е казала на колежката да си смени цвета на косата, защото русите жени били тъпи. Иначе относно самата работа, бих казала, че е доста натоварваща.Седиш 12 часа на крак без да седнеш за някакви 550 лева. Абсолютна подигравка. Не започвайте работа там!

Някой може ли да сподели мнение от работата си в администрацията (централния офис в София) на компанията? Заплащане, условия, HR, колеги, атмосфера, възможности за развитие? Благодаря!

Работих във Варна на бензиностанции ЕКО за период от 6 месеца. Не мога да кажа абсолютно нищо лошо нито за дилъра, нито за проверяващата. Заплатата е колкото си я направиш. Веднъж хванах тайния клиент и си взех бонуса, не знам какво се оплакват тука. Също така си изпълнявахме и таргетите и от там имахме бонуси. Напуснах просто защото не ми беше възможно едновременно да уча редовна форма и да работя там. С колегите деляхме бакшишите и на ден под 10 лева на човек не е имало, като редовно беше над 20 лева. Кажи-речи правиш още една заплата само от бакшиши.