Еко България ЕАД

Работих на ЕКО Асеновградско шосе, взех заплата 340лв. за 16 смени по 12 часа смяната, попитах дебелата управителка която прилича на Мис Пиги защо ми е орязана заплатата? дебеланата измрънка набързо че имало много липси и затова, е добре и казах, това ми е първата заплата защо ме орязахте? от тогава спря да ми говори явно се чувсрва гузна, дори добро утро не казва като дойде към 10, питак и онази фръцла с бялата Тойота която идваше защо за 16 смени 14 от които нощни защото нямало кой да работи, ми давате 340лв тя ми каза ами това зависи от мениджърката, казах добре ясно че тук е изпусната работата. Това е от мен, не си струва.

Работих в ЕКО на Асеновградско за декември ми дадоха заплата 340лв за 16 смени по 12 часа смяната, дебелата управителка ми обясни, че имало много липси за плащане и затова било така, добре но това ми е първата заплата която получавам и казах защо аз да плащам липсите ви? тогава започна да ме гледа лошо и да не ми говори, сутрин дори добро утро не казваше пълната дама приличаща на мис пиги и така, попитах и онази фръцла която идваше с бялата Тойота защо са ми одържали пари като съм нов работник? тя естествено нищо смислено не ми каза, оправда се с мениджърката и това беше. Пълни боклуци са старите работници там, краде се наедро, не започвайте там работа казвам ви го от опит.

Много зле в това ЕКО ако искате да си загубите времето и да работите по 12 часа за жълти стотинки това е мястото и накрая да се подиграят с вас.

Аз исках да напиша просто като клиент - късно една вечер заредих за 30 лв. и дадох банкнота май от 100, бях замислен нещо и забравих за рестото и тръгнах, понеже обикновено зареждам винаги там, винаги давам точно, тоя път явно нямах и по навик тръгнах да паля и да тръгвам. Тогава касиерката ме догони и каза, че съм си забравил рестото. Искам да я похваля, макар и след месеци, просто сега се сетих.
Да си призная, аз ако бях на нейно място - щях да си помисля, все пак 70 лв., не вярвам заплатите да са повече от 500 лв.. Може би защото през ден зареждам, но това няма значение, въобще бях изключил и можеше да си ги прибере.
Доста бях поразен от такава честност!

ВНИМАНИЕ!!! НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА НА БЕНЗИНСТАНЦИИ ЕКО.ТАМ РАБОТЯТ САМО МНОГО ЗАКЪСАЛИ ,ХОРА КОИТО НЕ УВАЖАВАТ СЕБЕ СИ ,ЗАПЛАТИТЕ СА ПОД МИНИМАЛНИТЕ И ГЛОБИТЕ СА ГОЛЕМИ ,

Работил съм на еко обект Хр. Ботев в Пловдив и искам да кажа, че дилъра на обекта Чавдар Киров е една гнусна ХРАЧКА. , Мазен селяндур, храчка както вече казах и жена му е същия боклук.

никъде няма такива заплати като в екооотоооо, пълен смях.... условия за работа никакви, а изисквания хиляди !!!!!А за глобите да не говорим 50-100-150-200лв!!!Вси4ко това при заплата 400 лв!!!!!

Работих до скоро там няма да казвам фирмата но дилара ни е много добър човек за сравнение със по висше стоящите тоест пиклиовците във София който се мислят за големи шефове.Според мен това е експлатация на човешки труд вярно е работим 15 дена но сметнете по 12 часа колко излизат? за 400 лева.. и дори не е ясно дали ще ти ги дадат заради така наречените тайни клиенти Лично аз искам да се запозная с този който удари мен да му кажа как се изработват тея пари и някъв си суполко да дойде да ми каже не си вършиш работата.Хора вия мислите ли на ден минават 700-800 коли и ния да повтаряме едно и също цял ден изисквания до небето а заплатите ???????? Никога повече не бих работил за Гърци.

Незнам защо пишете само лоши неща но не е така.Аз работя от доста време в Еко и съм много доволен от дилърката ни тя е страхотен човек и пожелавам повече такива шефове.
Заплащането е напълно нормално за тези смени които даваме 2/2-430лв
Като си вземем бонуса и като хванем тайният клиент сумата стига между 500-650лв чисти и пак ще се повторя парите за това работно време са достатъчни а и винаги са били на време,а и ни влиза в задълженията да си чистим но не е и лошо тъй като сме 12часа там,но явно всичко е до хора.

Целта им е да те направят опитумен олигофрен не им се давайте на тези леваци от тази система.