СМС Инвест Лтд /img/frontend/nomap.png"

СМС Инвест Лтд

ПЪЛНИ КУРВИ И ПИДЕРАСИ ЗА ДОНАЕБАВАНЕ КАТО СЕ ПОЧНЕ ОТ ДЪЛГИЯ ШЕФА ДО ЯНА КОЯТО Е ЗАВАРИХА ДА ПРАВИ СВИРКИ НА МИНЧЕВ.ЗА КАКВО ДА ГОВОРИМ !НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !!! И ВАС ЩЕ ВИ ШИБАТ ЯКО. ЕДИНСТВЕНИЯТ ЧОВЕК НАЙ-ПЕКАНИЯТ ТОВА Е СВИЛЕН! И КАКВО СТАВА КОГАТО ЯНА НАПРАВИ СВИРКА НА МИНЧЕВ ЕМИ ЯНА СЕ ИЗДИГНА !!!

много се радвам за махането на Минчев но със него трябваше да си тръгне и неговата любовница Яна Дилова която му влияеше много всичко стана заради нея и продължават да го държат този Вълчи долски боклук да дерибеиства там.Краино време е фирмата да се изчисти от такива боклуци като нея и да останат само свестни и работливи.

Милен Минчев вече не е във фирмата /иззгонен от Стайков, да е жив и здрав/.
Любовницта му Яна Дилова е много разстроена/Майната и/.
Нещата вече няма да са такива каквито бяха/надявам се/.

Работата е тежка и мизерна.Условията на труд са отрицателни и вредни за здравето ви.Заплащане според зависи,най-често намаляващо или никакво.Аз не получих никакво. Относно Инспекцията по труда и JOBS.bg първата проверява наличието на трудов договор и нищо повече,а джобса публикува обявите-платинум,голд и силвър срещу заплащане и не биха се отказали от пари само защото някой им е пратил имейл,че някой пуска фалшифи обяви.В крайна сметка фалшиви или не парите са си истински,а за един продавач на услуги и въобщи търговец те са най-важни. Ако четете това най-добре изобщо не кандидатствайте за работа в СМС инвест,освен ако не обичате робският труд,работите за удоволствие без заплащане и имате здраве за губене то тогава това е точното място за вас.

Здравеите,аз доста години сам работил в тази фирма с надеждата нещата да се оправят но уви,няма и да се оправят.В момента там за шеф е брата на собственика които е някав ненормалник,нищо не разбира и само измисля някакви безсмислени правила.За регламентираната по4ивка-имаше я то4но 2 дена и до там и то не един 4ас както е по закон а 20 минути,но не неможе само гар4.Сега наи новото е ако не си изпалниш нормите през седмицата работиш в неделя без пари да си напражиш нормата-ИЗРОДИ,и накрая пак ще вземеш някви мизерни пари.Явно тези хора си мислят като цеха е на село могат да правят каквото си искат.Аз сам напуснал преди 2 години,от тогава са минали по4ти 50-60 души от там,защо ли.Това което пиша по горе е за в МОМЕНТА КАКВО СТАВА В ЦЕХА,за всики желаещи да запо4нат работа там моя савет е НЕДЕИТЕ,работа много ПАРИ НЯМА,а условията за труд са просто без коментар

Целта на формата е всеки ден да наема нов служител на поточната линия и така да се напъне на труд то,че той сам да се откаже при не справяне и така не му се плаща.
Понеже го научих това от личен опит и писах до Jobs.bg да не им побликуват мошеническите обяви то такива още се публикуват и от jobs.bg нямам отговор което за мен си означава,че са приели подкуп.
Бях там точно в средата на лятото и понеже цехът е на средата на полето и вътре се работи с гореща вода то в цеха беше 50 градуса и шефът (по високият е циганин) които си купил два нови джипа мерцедес и ауди отказа да сложи един вентилатор (за 100 лв) за да улесни работата.

Работата във фирмата е много, ниско да не казвам и изобщо заплатена. Трудоемка е на галено казано. При възможност дори не кандидатствайте за работа при тези мошеници. Ще ви изпият силите за работа и накрая няма и пари да вземете. Това е и причината за ежедневна смяна на персонала. В цеха, където работят доста жени има и квачка-майка на име Илияна. Ако се случи така да започнете работа там се пазете най-много от нея. Не става за нищо, но нейната сила е да показва грешките ма новодошлите, като така откланя вниманието от себе си. Ако работния ви ден е 8 часа и стане така, че на 2-ия час машината се счупи, то ще си намерите какво да правите за времето в което машината се ремонтира, но на края на месеца не очаквайте да ви бъде платено за времето на ремонта.

здравеите аз съм настоящ служител на фирмата гарантирам пълна мизерия е и постояно лъжат за заплатите повечето персонал е клукарки

Здравейте аз съм бивш служител на СМС Инвест-Осеново каква беше работа ми там на бесрочен догор с заплата най-минимална 354лв.Първият месец работих на пеща.Температурата на самата машина е малко над 580-600 градуса а в помещението наречено Цех около 40-45 нямаше никаква ветилация и изрично се забраняваше да се разтварят вратите от двете страни на цеха защото падали температурите на машината,а ти вече си се изпотил на 5 минута..и така от едната страна ги редиш студени а от другата страна ги събираш или сортираш толкова горещи ,че с два чифта ръкавици не можеш да ги хванеш.Работният ден е 8 часа но пълна седмица първа смяна от 6.30-14.30 втора смяна от 14.30-22-30 и нощна от 22.30-06.30 от понеделник до събота понякога и неделя без определената ЗАДЪЛЖИТЕЛНА почивка.Това не е всичко има машина матиране  там се работеше по следния начин целият си плувнал в вода просто си мокар и на студа в него цех беше студено ..докато бучиш стъклените бутилки на едни скари с тапи и след процеса на матиране ги изжаждаш с много сила се сдобиваш с болки в дясната ръка.Но това не е всичко има и машина така наречена сито печат там редиш стъклените бутилки в едни гнезда на поточната линия трябва да си много бръз че да смогваш да ги взимаш от палета които е много висок от теб и да ги редиш по гнездатана линията и най-важното си сам..оператора ти помага когато му е кеф..това е работата.Сега за заплащането - през първия месец за 19 работни дни  ми платиха 526 лв от които 126 лв ми бяха осигуровките вторият месец ми платиха 70 лв плюс 150 лв аванс с 70 лв за осигуровките  за 16 работни дни, а на третия месец ми платиха 40 лв за 19 работни дни това не свърва до тук..
Поисках от шефовете обяснение защо веднъж за 19 дни взимам 526 лв а за следващите 19 дни получавам 40 лв
след няколко посещения в офиса им в Чайка ме лъгаха как си искат и
отговорът им беше станала е грешка ще оправим нещата но нищо...
така стигнах до инспекция на труда и ще се радвам от все сърце да са ги глобили доста тлъста сума

Здравейте!Ето, какво сподели днес със мен единият от шефовете, работи се на 6 дневна седмица. Работата е на смени, 1ва, 2ра и нощна и всичките за по 6 дни се кара една смяна следващите 6 друга по график, почива се само неделята. Работи се на график, като трудовият договор е на минимална работна заплата.Не зная, защо, но след като разгледахме цехът и тръгнахме да излизаме, външната врата на самият цех, сградата по точно, беше заключена, която разбира се ни се отключи, но дали е така винаги не зная!Аз установих, няколко нарушения на кодекса и охрана на труда, поради, които, не желая да работя в тази фирма!