Букмейкър Нюз OOD /img/frontend/nomap.png"

Букмейкър Нюз OOD

Всички мнения, можете да прочетете тук: http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=9906

С написаното по долу искам да предпазя всеки, който започва работа или вече работи в някоя от фирмите на “МАГ КОМЮНИКЕЙШЪНС” ЕАД:
1. Букмейкър Нюз ООД, ЕИК 201487520
2. Алтърнатив медия груп ЕООД, ЕИК 201531073
3. Депо Ай Лаб ЕООД, ЕИК 175171525
4. Промомакс Травел ООД, ЕИК 201766420
Управлявани от КРАСЕН КИРИЛОВ КРАЛЕВ, РАДА АЛЕКСИЕВА ЧАУШЕВА, КАМЕЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА ИВАНЧЕВА и ТЕОДОР СТОЙЧЕВ МИХАЙЛОВ.
Та, въпросните фирми имат практиката да бавят заплатите на работниците си, след което да прекратяват трудовите им договори, като връчват предизвестия със задна дата (от един месец) и в крайна сметка НЕ ИЗПЛАЩАТ ЗАПЛАТИ!!! Да не говорим, че бяха ме назначили в друга тяхна фирма, както и други мои колеги.
Като Промомакс Травел, дължи огромни задължения и към търговци, с които са си партнирали, тук ще се радвам ако се включат и някои от ощетените фирми!
При постъпването ми на работа и след подписването ми на трудов договор, не ми бе подсигурено работно бюро, не получих длъжностна характеристика. Не бях запозната с правилата за вътрешния трудов ред и с правилата за здравословни и безопасни условия на труд и не съм подписвала инструктаж за трудова медицина.
По време на работата ми не бяха осигурени подходящи условия на труд: липсваше работеща климатична инсталация в голяма част от лятото, нямаше стая за отдих и достъп до дневна светлина, осветлението беше неподходящо. Някои колеги нямаха дори служебни компютри, въпреки, че работата им е тясно свързана с такъв.
Страхувам се от саморазправа и затова името ми е различно!