Т И Н Кар ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Надежда, Квартал СВОБОДА, бл. 18, вх. Г, ап. 63&markers=София,Район Надежда, Квартал СВОБОДА, бл. 18, вх. Г, ап. 63

Т И Н Кар ООД

Работя за фирма ТиН кар от 2 години.Уважението, заплатат и работната обдтановка са на ниво. Колегите са много дружелюбни, шефовете са готини и разбрани хора. Чета глупости относно отпуските. Реално са 2 седмици лятото и 2 седмици зимата.Винаги се отнасят съобразително към случайно възникнали ситуации.Никога не са ми бавили заплатата, дори когато съм молил за аванс съм го получавал. Има причина служителите там да са дългогодишни.

Коректни работодатели,навременно заплащане.Незнам кой е коментирал преди това, но отпуските са две седмици лятото и две седмици през другите сезони.

За всички кандидати за работа.Моля не си губете времето.
Работодателя изглежда готин ,развива ти локуми надълго и широко и когато дойдем до съшествената част - т.е условията на работа и се отказваш сам :.Болнични не се изплащат, отпуската една седмица лятото,а през другото време ,с мъка ,но все пак ако се наложи ,но лятото само толкова.
Хора докато ние сме такива и се продаваме евтино ,ще има и такива работодатели.