АВКО ООД /img/frontend/nomap.png"

Заплащането не е много високо, но не е и най-ниското в града, като се има предвид стандарта на града. Отношенията в колектива не са перфектни, но пък за сметка на това условията са отлични. И не бих казал, че колегите там са били некомпетентни в никакъв случай.
А за непросветените, дали по-горе мнението си, ще кажа, че набивките не се внасят от Китай, а се плетат в Севлиево с цел постигане на високо качество.
Така че, мнения - различни!

едно време ги плетях ме набивките в севлиево после запо4на да ги кара от китаи и само ги преопаковахме.изгони пове4е от половината работници

Известна с най-ниското заплашане в гр.Русе и най - голямото разминаване между обещания и действителност.Ще дам само един пример:
Предлагат ти място на Търговски мениджър.Но:
Набират се общо 20 кандидати.Те започват едновременно, но като общи работници в производството - "да опознаят фирмата".Заплащане - 1 /един/ лев на час.После те постепенно ще отпадат /така беше обяснено/ и когато остане само един, ще го извадят от мръсното мазе, което е чистил до момента - и става мениджър.Заплата - 200 лв., отговорност -за всичко.Докато се усети, че се подиграват с него.
П.С.На интервю се попълва тест с първи и основен въпрос - какво знаете за нашата фирма - история, създатели, място на международния! пазар.Сякаш става въпрос за Кока-Кола.