МГС-ОЙЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МГС-ОЙЛ ЕООД

1 точка от 10 мнения

Голяма фирма с една тоалетна ползвана от 60 човека без хигиенист, мръсотия и мизерия, заплата по карта една в плик под масата още малко, пълен смях,работиш около 50/56часа в седмицата. Отпуски няма, болнични по17 лв на ден, лудницата е пълна. Отношение към работниците потресаващо, все едно сте бели роби. Повярвайте няма такова място, всеки уважаващ себе си не би стоял там.

Много отрицателно мнение като цяло за фирмата.Първо заплащането като цяло.По договор е 600 лева.Реално преведени пари 460 лева.Доста под минималната заплата.Реално заплащането трябва да е 700 , като 600 трябва да се преведат през карта.Тоест работиш 6 дни в седмицата от 8.30 до 18 часа с едн час почивка за цял ден.Натоварването е страхотно във всеки един отдел , а заплащането е 17 лева на ден.Отпуска и почивни дни за връзкарите.Работната среда е кошмарна.Цари омраза, безхаберие и хаос.Ако не уважаваните себе си, нямате личен живот това е вашето място

спряха ми 850 евро за СМР без пецат преди около година, преди 2 месеца минах през офиса на сесе в памплона-испания и ми казаха це всицко е платено, сега са се преместили от КЦМ-то и са сменили всицки телефонни номера, разбрах це са се преместили някаде на панаира. те са пални мошенници нацело с Ася и Тихомир. нищо хубаво за тази фирма, бягаите от там..

В началото се даваха заплати между 700 600 лв но от 2015 година заплатите станаха 380 лв.Срамота а Митко Солаков не е идвал на обектаа сигурноо от 3-4 месецааа.Не сме го виждали.И ние незнаем какво става иначе работа има много но заплатит 380 лв.Не се лъжете да идвате да работитее.Неплащат иначе работа боллл.

Това е фирмата която ще ви сгорчи живота!!!!!!!!!!!!!!! Ако искате да работите денонощно и някакъв псевдошеф приличащ по скоро на джудже да ви крещи псува и снижава до асфалта всекидневно криейки се зад охраната си,това е вашето място!Вие започвате работа като шофъор а се оказва че сте общ работник,склададжия товарач,счетоводител касиер,общо взето всичко.Няма място там за хора,само за животни.

Никой който уважава себе си да не ходи там .В тази фирма нищо не е както трябва .Отиваш сутрин на работа и незнаеш кога ще се прибереш,цял ден мъкнеш газирано под звуците на Веско ,Милко и др. и вечерта когато е време да си тръгнеш те качват в камиона и тръгваш на път.Камиона си е претоварен то е ясно,колегата с теб е от родопските села и с камиона са на един акъл.НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА КОЯТО НАПРАВИХ АЗ.

ако сам не се уважаватв и обичате да се държат с вас като добитък, обичате да работите без точно работно време , но минимум 12 часа - това е вашата фирма.
започвайки там работа ще спестите пари, защото нямате лично време /освен за сън/. Приятелите ще ви забравят, а и на вас няма да ви е до тях, защото сте винаги преуморен.

За тази фирма и ръководителите в нея- не мога да кажа нищо хубаво! Работих за кратко в нея и мога да кажа, че служителите не се задържат много. Особено бранд мениджърките.. А знаете ли защо? Защото много често влизаше управителя на фирмата Митко Солаков и казваше.. " на баба ти в путката" как може това да си го направила и ето такива простотии.. никой не смееше да гъгне или да каже нещо. А що се отнася до неговата дясна ръка- Драгомира Самоковарева... тази жена е толкова арогантна и безочлива, че високомерието й нямаше граници. Държат се отвратително със служителите си и двамата. Що се отнася до заплащането? Заплатите започнаха да закъсняват и аз затова напуснах! Имаше две неща, които не можех да търпя. Отношението на Самоковарева, че всички са под нея и може да ги тъпче и мачка, защото има "зелена светлина" и че с парите не бяха коректни. Що се отнася до отпуската? И за нея мога да коментирам.. Излизаш уж в отпуска, ама не точно. Пише се в листа, че си в отпуска.. а ти си ходиш на работа и не смееш да отсъстваш, защото ще изгориш. Т.е. след всичкото изписано... сами решете искате ли да работите за мизерни пари и да ви мачкат и обиждат, все едно сте пълни утрепки и нямате право на себеуважение!!! Забравих да допълня.. работното време е до когато Самоковарева реши... от 8 сутринта до 7-8 вечерта... включително и събота разбира се!