Фреш Брейк ООД /img/frontend/nomap.png"

Фреш Брейк ООД

3 точки от 1 мнение

заплащането във фирмата за по старите е 700 лв,за новите е 500,шефката е много коректна никога не бави парите,но има един лек недостатък,уважава те докато и изнася и когато реши че не си и изгоден вече ти набива шута по най-грозния и неуважителен начин от днес за утре,независимо че си на постоянен ТД и дори те заплашва(за да не се налага да ти изплати обещетение че те освобождава от днес за утре ти наглася нещата така че да изглежда все едно ти не си отишъл на работа и така е в правото си да те уволни дисциплинарно,за което пък се изплащат 4 работни заплати,но кофти за теб самия да ти го пише в трудовата книжка,отделно ако отиде проверка в заведението тя решава че ти си и я пратил и започва да ти взъни по телефона със заплахи че ще прати хора да те бият и разни такива) иначе 2 години може да си бачкате като НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛКИ И ДА И СПОДЕЛЯШ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ СИ и в един момент ,се хваща за нещо дребно и те оставя без работа от днес за утре.П.С. сетих се и още нещо -мен ме прецака с парите накрая не ми изплати всичките и когато и казах че не са точни ми каза че не е вярно и ми затвори теледона,пак добре че си взех една част,с другите дето не ми ги даде да се почерпи :)  иначе фирмата е много готина,700 лв не са малко ,заслужава си да се бачка там :) успех на начинаещите