Сетпойнт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Сердика, Квартал БАНИШОРА, УЛ. ВРАНЯ 81, ет. 1, ап. 4&markers=София,Район р-н Сердика, Квартал БАНИШОРА, УЛ. ВРАНЯ 81, ет. 1, ап. 4

Сетпойнт ЕООД

Здравейте колеги,
нека Ви разкажа за моите моменти във фирма Сетпойнт, която не я препоръчвам за дългосрочен престой,
а по скоро за междинно стъпало към намирането на по-добра работа, или ако още работите, по- добре потърсете още малко.
И така 1-вия път, когато се сблъсках с нея беще в job.bg , където имаше обява за работа, в която търсят ИНЖЕНЕР ПРОЕКТАНТ
на автоматизация на сград. Пуснах CV и ми се обадиха. На интервюто ти казват, че им трябва човек в дългосречен план, който няма опит и искат да го обучат,
както те искат да работиш, което е ок. Казват и, че може да почнеш на една сума, която беше добра за начало и че освен че ще проектираш, ще ходиш и по обекти
за инсталация на апаратура, което си е нормално като цяло. Но още на 1-вия работен ден, ръководителят те вика в офиса му и
ти дава 2 листа, при което ти казва, че не сте уж уточнили едно нещо, което се оказва заплатата. Първият лист е със сумата, за която
сте си говорили на интервюто със минимални осигуровки (а сме 2019г.), а другият е със сума доста по-ниска от това, което уж сте уточнили в деня
на интервюто със осигуровки на същата сума. Вече бях напуснал предишната си работа и направих 1-вия избор. След това ти дава договора
да го подпишеш и гледаш на длъжностната характеристика, че не си ИНЖЕНЕР ПРОЕКТАНТ, а инженер контролно измервателни прибори и нещо си.
За 10 месеца там, може би 3 от тях проектирахме, а другите бяхме по обекти. Обучаваха ни и ни казваха как да работим и винаги се получаваше,
така че преправяхме всичко поне по веднъж, което водеше до изнервящи ситуации. И за съжаление трябва да пушите, колкото и кофти да звучи.
Защото тогава работодателя ако ви види, че бездействате и не сте пушач, когато няма работа, той вече е недоволен от Вас, нищо че преди това Ви казва,
че е доволен,което си е доста елементарно мислене, но е точно така. И така си прекратихме взаимоотношенията, надявам се да съм
помогнал със стажа ми във фирма 'сетпойнт'.
Успех колеги!

Фирмата не е лоша, има какво да се направи, но се съмнавям да вземат под внимание Вашите съвети.
Заплатането се е бавило (признавам), но до този момент всичко, което са имали/имат да ми дават съм взел. Лично за мен, смятам, че заплатата ми беше ниска в сравнение, на други доста лениви колеги, но за това, колкото управлението е виновно, толкова и аз. (не обичам да се натягам за пари, така са ме възпитали.)
Силно неподходяща за хора, които не могат да се договарят заплащане/отпуски/извънредни и други.
Фирмата предлага доста неща, като: служебен автомобил, инструменти, облекло и други по-дребни неща, който въобще не са за подценяване.
Средното заплащане в фирмата е добро, ако не сте идеалисти и работите няма да имате проблеми.
Късмет на колегите :)

Това е една изключително разочароваща и експлоататорска фирма!Ако искате да ви дават мизерна заплата(когато ви дадат) и да ви съсипват от работа започвайте работа в нея!Успех!!!

Ако желаете да започнете работа в тази фирма на интервюто трябва да кажете, че искате 1000 лв. заплата и те ще ви дадат 700-800лв.
Заплатата ще Ви закъснява винаги средно с седмица (ако Ви платят естествено).
За работно облекло и инструменти даже няма смисъл да говорим :)
Ако случайно видите някой цял ден да пие кафе и да взема двойно колкото Вас не се учудвайте :)
Късмет на начинаещите!