АГ ЕКО ООД /img/frontend/nomap.png"

АГ ЕКО ООД

Колеги защо казвате че няма перспектива, чух че сега правят голяма инсталация и ще произвеждат ток, от отпадък ще се произвежда екологично електричество. Това ако не е перспектива здраве му кажи! Аз вече съжлаявам че напуснах преди година!

Колега,
Моля, научете първо български и тогава може да говорим. Не може някой, който прави две правописни грешки в една дума да има претенции към отговорна работа. За метач ставаш!
Нали и аз работя там, заплатата е 1200 лева за месец като сега наложиха 3 месеца обучение за нови кадри, 5 дни на заплатата не е закъснение за мен. Не съм глобяван, не знам и някой друг да е глобяван.
Аз искам да работя и работя, доволен съм, но такива като вас колега, където и да започнете работа все ще се оплаквате.
Който го мързи, ще го мързи във всяка фирма, който краде ще краде във всяка фирма, който иска да работи, ще работи.

Колега,само първа точка ти е актуална.Останалото са празни приказки и заблуда.

Здравейте Колеги,
Нито знам кой е Ганчо, нито Ерджан, явно тук не се използват истински имена, затова и аз няма да използвам.
Ето няколко бързи факти за фирмата:
1) Работи се на смени 4 дни след което се почива 4 дни;
2) Заплатата за оператори е 1200 лева месечно;
3) Закъснения за изплащане на заплатите е имало веднъж само и то беше 5 дни;
Някои от колегите обаче си позволяваха да гледат футбол или филми по време на работа, при положение, че управляват отговорен процес. Дори често съм виждал колеги, които си позволяват да пушат при процес в който има газ. Не съм чул някога собствениците да са глобили някои за тези нарушения, независимо, че е трябвало. Дори хванаха един служител в кражба на меден кабел за 5000лв.
Да 8 човека персонал е фирмата, защото процеса е напълно автоматизиран.
Колега, правилното изписване на български език на „безкруполни“ и „превилегии“ е по следния начин: „безскрупулни“ и „ привилегии“. Дори бих предложил на собствениците за бъдещи кадри да направят тест по български език.

Не знам кой е този Ганчо,но явно добре познава работодателите!
Не искам да пиша негативни неща,напротив,но все пак искам да предпазя бъдещи жертви,чакащи отчаяни светлинката в тунела!
Заплащането не е на време и много се бави,все трябва буквално да подпитваш и молиш за заплатата си! Това е голямо унижение,но това тях ги кефи!
Нямат никакво уважение,безкруполни и вулгарни! Никакви превилегии!
На 8 човека персонал (вие да не си мислите че е голям завод :))  не могат да "разделят плявата"! Все кавги все недорузомения! Каквото ви обещават не им се вързвайте,само с обещанията ще си останете.Глобяват за най-малкото,каквото им хрумне! Работната среда е адски  замърсена и опасна.Работи се в газова среда на метан и синтетичен газ и страшно запрашена! Няма никакво обезопасяване! За моите думи свидетелстват стотиците обяви,които пускат ежемесечно че търсят персонал и това е от близо година и половина все персонал търсят! Бягайте далеч от тази така внушително звучаща фирма,никога  чорбаджиите няма да станат коректни бизнесмени за да ги уважава човек и да дава всичко от себе си!

Отначало си мислех че горе/долу ще е ОК в тази фирма,но.....

Предлагат добро заплащане,но с доста удължен период на изплащане. Няма месец в който молбите и просенето на заработеното не се изливат.Просиш си заработеното като поп! Семейна фирма с лошо на надменно и подигравателно отношение към работноците. Това последното ме накара да прекратя взаимоотношенията си с тях.Така ,че който е решил да кандистаства за работа при тях да го има това на в предвид. Малко са тези които решават да останат там след като видят с какво си имат работа.

Заплащането е добро(стига да е на време)

Уважението (няма такова)

Приввилегии(няма такива)

Фирмена сигурност(аз поне не виждам да има дори и малко такава)

Ангажираност(работата е на смени)

Потенциал на развитие(няма такъв)

Местоположение(на 15 км. от града,няма осигурен транспорт)

Колеги(колегите са готини)

Работна среда(опасна,взривоопасна и доста запрашена)