Марин Сървисиз И Шипинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Одесос, ул.ЦАР АСЕН, 11, вх. А&markers=Варна, Одесос, ул.ЦАР АСЕН, 11, вх. А

Марин Сървисиз И Шипинг ЕООД

Малка - клоняща към средна технически ориентирана фирма в морската индустрия. Аз останах с добри впечатления. Сравнена с варненските/българските стандарти е нормално работно място, има интриги, има неуредици тук таме, но и на други места съм работил не съм забелязал да е по-лошо. С мен се отнасяха добре. Сега най-важната част, парите. За не технически ориентираните длъжности предполагам заплатите са до средната за страната, т.е. нищо привлекателно. За технически ориентираните обаче, ако сте що годе добър ел. инженер или някаква друга корабна специалност и мотивиран да пътувате по командировки в чужбина, те са натоварващи но доколкото разбрах от колеги се изкарват по няколко стотин лева на ден след като натрупате опит 6-12 месеца във фирмата, аз не достигнах до там, получих по-добра оферта от друго място. Това е от мен.

Бях на интервю за работа при тях.
1 час разговори, в които 15 Мин протекоха на Английски език.
Два дни по-късно ми пратиха мейл с това, че искат да ме назначат и оферта за заплата.
При желание от моя страна да коригират заплащането ми предложиха по ниска оферта и от първоначалната.
Написаха ми един куб неща щ, от сорта на това, че не ме познават, че критериите са ми били високи, че за тях имало риск от конфликт и т н.
При положение,че изказват в колко голяма степен държат на "човешкия фактор", то такъв в комуникацията ми с тях не видях.
Внимавайте с тях.

Абсолютна трагедия! Нада е трагична, а "собственичката" Мария е тотал щета. Лъжат, ако има как да им работиш за бе пари или да им плащаш,че ти дават шанс да работиш за тях ще е най-добре!

Пълен змиярник хора-като се започне от Яна, Деница, Моника и се стигне до Мария!!!
Могат да ви скълъпят каквото си пожелаят!
Гнусна, долна и пошла фирмичка!!! Далече от нея!!

Най-долнопробната фирма за шипинг в региона!!!
Избягвайте!!!!

Канят те на интервю, отиваш и накрая без да те интервюират те карат да започваш да работиш, като все още нищо не е уточнено. Работиш им няколко часа, през които умишлено те затрупват с работа, въпреки, че знаят че си само за интервю и още не си преминал обучение, нито си запознат с длъжността, заплащане и подробности по договора. И след тия няколко часа идва въпросната жена от отдел човешки ресурси и ти казва за мижавите пари за които ще работиш, както и това на колко часа ще си по договор. Отиваш там за интервю и те карат направо да започваш работа. Уж си за 4 часа, а те карат да работиш повече от 8 часа, даже и без почивка за обяд. Още едно лошо нещо което забелязах - служителите на тая мижава фирмичка не използват обедна почивка, те само работят, като има една възрастна женица, явно мениджър, която постоянно е недоволна. Техниката им е под всякаква критика. Стажантите там се считат за роби - вършат всичко както останалите служители, но за 350 лв с уговорката, че са на половин работен ден, който се превръща в пълен работен ден. Договорът за стажанти е граждански, като НЕ НАЗНАЧАВАТ СТАЖАНТИТЕ след проведения стаж. Те са там просто за да им работят за без пари.