IBEROSTAR /img/frontend/nomap.png"

Здравейте, нямате работа в тоз хотел. Мн работа малко кинти. До миналата г ( 2018) бях там дълги години, в които дадох много от себе си. Не го оцениха. Имаше мн читави колеги, които " началството " самоизгони- не им вървят по свирката. В частност едно същество от свински произход, невиждано член от 30 г. И родено вероятно в Мордор. Само крадат и мамят А собственика Данев нищо не подозира. Кинти дават от 1 до 20- мъка, кога ще вземеш, требе да си врачка или да върляш на боб.Н настаняват те в общежитие(кенеф) с 200 украинеца, които пият и не можеш да спиш, после не идват на работа, А ти бачкаш вместо тях. Мордор мълчи, тя е опънала мангите, вие се оправяйте. Плащат само стажа в хотела!, Който пък приспадат от заплатата, така че го вземаш само на хартия, овъртайма се плаща като редовен труд... И мн др. Бегайте от там!!!!!!!!!!!!! Поздрави на свинското стопанство и на Мордор. Услуга ни направихте. Лека ви пръст в тоз хотел!

Мои близки работят там.Доволни са от точността при изплащане на заплатите.

Прекалено много работа, липса на персонал и ниски заплати.Изискванията са много големи, а напоследък персонал все няма... Лошото е че тази година и бонуси нямаше, уж заради Испанците които не били доволни... Дали е така наистина няма как да разберем.

Миналата година синът ми работи като барман в IBEROSTAR и остана много доволен, както от заплащането, така и от отношението. Като чета някои коментари, не мога да повярвам, че става дума за един и същи хотел. А що се отнася до управителя Седат, мога да ви кажа, че беше много коректен и дори е помагал на момчетата, когато е имало много работа. Няма значение от какъв етнос си, важното е да си човек.

Не са верни повечето коментари.
Препоръчвам хотела

Предлагат ми работа като пиколо? Заслужава ли си?

Предлагат ми работа в Hotel IBEROSTAR Sunny Beach Resort.
Като чета вашите коментари ....
Искам да знам повече за този хотел,персонала,заплащане и т.н.Коментарите са стари,пишете моля !:)

3 години работих за хотела и да ви кажа има голяма разлика в кой отдел ще работите. Препоръчвам рецепция,пиколо,анимация,администрация и няма да съжалявате.Ръководещите отделите са приятни и разбрани хора(в повечето случаи). БЯГАЙТЕ далеч от кухня и сървис (сервитьор,барман) !!! Оценките,които поставям са за останалите отдели без кухня и сървис!

НЕКОРЕКТНИ !!! ПАЗЕТЕ СЕ !!! (със сигурност дължат пари и то по документи на много хора които са се надявали покрай" големите" да изкарат с труд някой лев)

Искам само да обестня на хората,които видят обявите им да не се залъгват като мен с големите им обещания, всичко е лъжа.Казвам го от горчив опит,а най-вече като напускаш те объркват хубаво за да не ти платят.