МБАЛ Дева Мария /img/frontend/nomap.png"

МБАЛ Дева Мария

Служителите се стараят.Помагат.

Но ръководството ни сложи в съседна стая до заразно-болни деца.
Не искам да си мисля с това сърце ако ме бяха заразили !

Абсолютно безотговорно отношение към болните!

Камал ще те навиква като куче.

Ако ти харесва- подай документи.Ще ти обещаят 1500 лв.

После - глобяват те докато останат 700. И Семир ти казва - "Аз ти давам хляб !

Целувай ръка ! ""

Арапчето е забравил откъде е дошъл.

"Дева Мария" е точното място за всеки който иска да го унижава неграмотната жена на шефа.

Тя много иска да сте от Айтос - за да ви е близо с.Ветрен.

И затова да траете униженията.

Да знаете - когато напускате ще ви откраднат последната заплата.

Не се лъжете да почвата работа в тази фирма, губят ти времето да те обучават, а после дори не те уведомяват че няма да те вземат на работа. Грубо и нечовешко отношение за 21век.

Не е вярно. Аз съм доволен и никой от моите колеги не е карал 24 смяна. Защо лъжете!!

Изключително противно отношение от страна на шефовете, включващо псувни и неуместни коментари. Заплащането в никакъв случай не е това което се обещава, а с 150-200 лв по-малко. Организацията е пълна нула понеже абсолютно всеки ден се налагат нови правила, за това как трябва да си вършите работата, от където идва и целият хаос в болницата. Среда на интриганти и хора, които се мразят помежду си. Шофьорите карат 24 часови смени и едва не заспиват на волана(едва ли бихте искали, ако ви се наложи линейка да ви кара шофьор, който е неадекватен и от 24 часа на смяна). Експлоатацията е пълна затова постоянно всеки се оплаква. Работното място е красиво ново и приятно, но това е единственият плюс, който може да се спомене относно тази болница. Ако вече нямат нужда от вас и са решили да ви изритат, бъдете сигурни, че няма да ви платят това, което ви се полага и освен това ще ви бъде крещяно пред всички за назидание на нещо, което и вие самите не разбирате, само и само да не си получите парите. Селските панаири са в излишък там и страхът от крещенето на шефовете и отвратителното им отношение е изграден във всяко едно отделение на болницата. Накрая, но не на последно място.. на високите позиции в болницата стоят възможно най- ниско интелектуалните хора, които бихте могли да си представите. Можете да си представите глупак със самочувствие на управленски пост. Губят умните си кадри заради такива като тях и заради това че им се свиди да дават заплатите които са обещали, което подпомагат чрез измислени глоби и наказания. Въпреки безумните пари, които взимат от КЛИЕНТИТЕ си, понеже там пациентите не се третират като такива.., взимат пари и от персонала си. затова и всяка година разчитат на нов персонал, защото който е работил там никога няма да се върне.

Това нещо наречено "болница" в село Ветрен може да съществува само в "държава" България.
Как може да осигурява персонала на пари дори под минимума и да им дава пари в плик, на които не плаща данъци???
И това в болница на депутат!!!
И всички знаят за това, и си траят, и нои и нап и данъчни и инспекция по труда и журналисти...
Да не говорим за други очевадни нарушения, като например зам.министър на здравеопазването уролога чавдар славов да работи на хонорар в частна депутатска болница!!!
И това ако не е конфликт на интереси???
Да не говорим за нивото на докторите там, само нереализирани некадърници от други градове му работят да им пълнят алчните гуши...
Иначе на пи ар и самохвалство са номер едно

потвърждавам мнението по-долу на "лили", а предното мнение е PR, при това лош, едно говори, друго прави

добра работна среда,униформа,млад екип,намаление в ресторанта, човечни шефове, добра заплата и развитие във фирмата

провежда интервюта за да краде идеи.