МБАЛ Дева Мария /img/frontend/nomap.png"

МБАЛ Дева Мария

Страхотни сладури, няма две мнения.
Длъжност - Шофьор на линейка.

График на работа-

2 дневни × 12 часа.
2 нощни × 12 часа.
и два дни почиваш - освен ако не им потрябваш, което често се случва.
Задължения и отговорности :

-Караш автомобил и микробус линейка, която по документи не е лнейка, а баничарка, и ако ползваш светлинен и\или звуков сигнал и някой те спре става оле-мале.
-Пренасяш трупове.
-Миеш автомобили (и колата на шефа в това число).
-От време на време (ала най често - постоянно) си и санитар.
- Разхождаш шефа и семейството му, наместо такси.
-Изхвърляш боклук
-Градинарстваш на къщата на шефа.
-Разхождаш кучета.
-Обща строителна работа.
-Правиш покупки по магазини и пазари.
-Товаро-разтоварна дейност на материали и консумативи през ден.
+ каквото още им скимне на господарите, а те имат богато въображение.
Колко ще получавате за робството ли?
Точно колкото една продавачка на странджанки.
800лв. При условия на пандемия, нали.

Разбира се, ще ви осигуряват на минималната заплата, а останалото в плик, под масата.Обаче плика постоянно изтънява. Все нещо уж си сгафил. Тези и на Исус биха намерили косури.
Заключение:
Това е кофти място за работа, където винаги ще получиш по-малко отколкото ти е обещано и ще работиш най-малко тройно повече отколкото сте се разбрали.
Непрекъснато се инспирират интриги и се шушука.
Винаги си крив ти, те никога - каквото и да става.
Не можеш да разчиташ на никакви права, закони и правни способи, собственика е депутат от ГЕРБ, а над него е само бог (в неговия случай - Аллах).
Позитиви:
Работейки на това място разбираш защо навремето комунистите са ги разстрелвали такива "честни частници и предприемачи" на място.

Работа много. Пари малко. Уважение липсва. Текучество на кадри. Локация, база и колектив, стават.

Безкрайно съм разочарован от екипа и управлението там,хора без грам управленски опит.Започваш интервюта при тях минаваш различни нива,на цедката,наречена подбор на персонала и в един момент се покриват като мишки.Това нормално ли е......,ако е така явно на мен мисленето е нещо объркано,не зная само как наемат хора там.Мисля се, за достатъчно интелигентна личност ,но такова чудо ,което видях там,просто никъде другаде го няма.....

Ако искате да бъдете унижавани всекидневно - Дева Мария е вашето работно място. Никога до сега не съм срещал/а по неблагодарни, нагли и неуважителни работодатели. Това са хора, които мислят само за собствената си печалба. Не ги е грижа нито за пациентите на болницата, нито за персоналът. Очакват от вас да вършите работа като за трима, но заплащането не стига и за един. За това и винаги са с недостиг на персонал. Освен това връзват работниците си с 3-месечно предизвестие и дори и да искате да напуснете по-рано няма да ви позволят.

отватително отношение към служителите...заплата е нулева..всеки месец удръжки за нещо..защо после нямали служители да работят..ами как да имат? Голяма грешка е да започнеш да работиш там

казват ти от днес за утре,че си освободен.Това само при тях може да се случи

Семир и китосаната му жена Камал са анти работодатели камал тъпата мангалка дошла от маина си неможе да каже две думи правилно на български а иначе е с голямо самочувствие семир пък се прави на добряк а всъшност е голям боклук.а пък далаверите които прави нямям думи с всеки изминал ден точи и точи здлавната каса хоспитализира служителите си опъва паричките а на тях дава единствено болничните да си вземат като пари и по 50лв. Това е безобразие неможе ти да го водиш че лежи в болницата и да го караш да работи при положение че взимаш една шапка пари от дадена пътека.ХОРА ПАЗЕТЕ СЕ АКО МОГАТ ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ И ГАЩИТЕ ОТ ГЪЗА.СТАРИЯ ШЕФ (бащата на семир) той пък дето си мисли че дава голееееми заплати и че са най великите по цял ден седи в офиса си и оная червенокосата чистачка му мачка големите мъдури.всичко се връща и тяхната ще дойде...

Шефа изглежда пекан само че като вижда как му пропада целият труд които е положил за да създаде тази пералня за пари ,и започва да гледа като луд за връзване изживява се на лектор учител и покровител до тук добре , но реалността е друга -жена му е финансов директор която грам не и се дават пари за абсолютно нищо освен за собствения и задник
Карат коли за по 500 бона иначе на доставчици плащат много трудно ,почти никой не желае да работи с тях или постоянно се циганят за всеки един лев
не можеш да купиш нещо защото ти трябват 3 позволения
Скандали панаири селски прояви от стрна на собствениците гонят кадърните и умни хорана тяхно място идват неграмотни нещастни женички които ги търпят защото са или застаряващи или с кредити и безпомощни.
Шефовете не се притесняват че нямат хора нямат екип няма да имат и бъдеще
един човек счетоводител един трз много са зле от към персонал но не разбират че проблема е само в тях
ЛИЧНО АЗ СМЯТАМ ЧЕ ШЕФА Е ИЗПУШИЛ И ТРЯБВА ДА СЕ МАХНЕ ОТ ТАМ ЗАЩОТО САМО ПРАВИ ХАОС
ВСИЧКИ ЕДВАМ ГИ ТЪРПЯТ НО НЕнайно защо стоят
свесните си тръгват сами или са потресени от неадекватните настроения на шефката.
ОТНОШЕНИЕ НЯМАТ КЪМ ХОРАТА
НАКРАЯ СЕ НАДЯВАМ ДА СИ ОСТАНАТ ДВАМАТА И ДА СИ КРЕЩЯТ ЕДИН НА ДРУГ
АКО СЕ УВАЖАВАТЕ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ПРИ ТЯХ.

ОТНОШЕНИЕТО НА ШЕФОВЕТЕ НЕПРЕСТАННО КРИТИКУВАНЕ РАБОТА ЗА 5 ма вършиш заплащането оскъдно ,не плащат допълните часове
единственото хубаво са колегите но не може само заради тях да стоиш
никога не съм работила толкова много за толкова малко пари
просто собствениците сами си вредят като са ном стоп там ,напрежението ескалира хората не могат да ги търпят и си тръгват
отношение уважение и разбиране там няма да намерите
ако случайно не напуснете сами все ще се намери някой които не ви харесва и ще ви пусне рапорт да ви изгонят .ТЕЗИ ХОРА НЕ ЦЕНЯТ НИЩО И НИКОЙ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ДЕВА МАРИЯ НИКОГА
НЯМА ДА СТЕ ОЦЕНЕНИ НИТО ДОБРЕ ПЛАТЕНИ А РАБОТАТА КОЯТО ВИ СТОВАРЯТ НЕ Е НОРМАЛНО
А ТЕ СИ КАРАТ КОЛИТЕ И СИ ИГРАЯТ С ХОРАТА КАКТО СИ ИСКАТ
ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ИМАТ ФИРМА ВЪВ ФИРМАТА И ТОЧАТ ЗДРАВНАТА КАСА МАЗНО МАЗНО
ТЕЗИ ХОРА ЗАСЛУЖАВАТ ЗАТВОР
НЯМА ДЪРЖАВА НЯМА ДАНЪЦИ за тях
ПЛАЩАТ ПО КАРТА МИНИМАЛНОТО И ДРУГО В ПЛИК ПОД МАСАТА А НА ДОКТОРИТЕ СИГУРНО ДАВАТ ПОВЕЧЕ НО И ТЕ ТРУДНО СЕ ЗАДЪРЖАТ.

Отидох за интервю и станах свидетел на изключително противно отношение от страна на шефовете.Тя викаше а той псуваше. Среда на интриганти и хора, които се мразят помежду си. Експлоатацията е пълна затова всички се оплакват.
Видях напускащи - крещяха им пред всички за незнам какво.
Само за да не им платят последната заплата!!!
Селски панаири .

Отвратително отношение ! - глупак със самочувствие .
Всяка година търсят нов персонал.