Крафт Фуудс България АД / Kraft Foods Bulgaria AD /img/frontend/nomap.png"

Крафт Фуудс България АД / Kraft Foods Bulgaria AD

Благодаря ти много.Ако започна,ще се радвам да се запознаем.
На предварително уговорена дата, ще те чакам с червен карамфил зад лявото ухо на заводската лавка (има такава,преполагам).Може да цапнем по едно...:)
Лека вечер
п.п.дано само да не ме разконспирират хората за назначението,че няма как да се добера до лавката:))))

След като целия команден състав реди бонбони в продалжение на 3 дена се уверих че тези мнения се четат...Благодаря ви че взехте на предвид едно мое мнение...Искам да попитам ще се преразглеждата ли работните заплати на хората от призводството и РТП скоро??????????????????????????????????.........................................всеки вав фабриката работник говори за това как ще се дигнат заплатите,как ще се почи за коледните и новогодишно празници вярно ли е или са поредните слухове който някой хора слушат от години а аз от скоро?????????????????????..............................Отново благодаря за вниманието

за човек със образование ДА... няма да ти е лошо спорет мен вав фабриката проблема е на хората който работят вав самото производство там гарча е голям......Фабриката си е добра високи осигоровки и т.н.....Нормалния работник който искарва прехраната на всички останали не е добре,хора като мениджари,технолози,раководители взимат добри парички...пробвай сам ще прецемиш

хосе луис,кажи братле, заслужава ли си да се започва бачкане при вас ?
Не съм малко пръдле и не търся стаж  за CV-то,имам достатъчно.
Не очаквам издигане,тъй като съм "външен".Интересува ме какво ще взема, за да си нахраня семейството и дали на втория месец някой истеричен шеф няма да ми отреже главата?
Търся работа на новите линии.Инженер-технолог съм с доста стаж и се надявам във фирмата ви да не се лансират само метросексуални:)

браво ама не си давате нормите нешто но все пак пробвахте..........

Аз (
Здравейте!!! Моля дайте ми инф. за заплащане на средно управленско ниво във фирмата ви!
п.п Относно споменатите от вас проблеми,те съществуват почти във всяка фирма. )///////////////////////////////////............................Ще ти кажа зимаш от 1500лв до 3000лв седиш си на работното място и гледаш да не ядосяш никой лесно е пробвай добре дошал

трябва да се стимулират хорат по някакав начин...примерно финансово звучи ли ви добре господа раководни кадарчета няма гаранция че ще има кой знае какав успех..но нека видим какво да зимаш чисто 1000лв на банкомат да не мислиш как да платиш ток вода телефон сателит и т.н.да ваведете някакъв ред вав ваше искания кам хората от производството неможе на вас да не ви е ясно как стават нещата а да го искате от хорат седнете на линията да гребете шоколат или бонбони 8 часа да се чудите дали някой ще ви смени да отидете до тоалетна или да изпушите една цигара на спокойствие....а в края на работния ден да знаете че надницата ви е 22-25лв...след тов командваите и задаваите норми каквито искате.....разберета как стоят нещата на практика а не само на книга.....после си кажете да става аз мога и хората могат.......благодаря че прочетохте това предварително........успех но нешата не варвят на добре

Говорим си само с обидни думи...Така полжението не се оправя.Все пак уж сме възпитани хора.Да се огледаме и тогава...До всички служители и работници на КРАФТ,кажете как може да се оправи настоящето и да имаме по-светло бъдеще без да се самоизяждаме и някой да се правят на всичко разбиращи и да объркват още повече всички.Нека от тук на там да попишем педложения за това вие как виждате нещата и какво може да се направи.И нека веднага да не говорим ,че този или онзи трябва да си отидат и тогава всичко ще върви по мед и масло,защото  това вече се видя-идват други и както се казва ,от трън та на глог.Изтъркано е .Давайте с предложения,де да знаем,може пък да излезе нещо.....

Здравейте!!! Моля дайте ми инф. за заплащане на средно управленско ниво във фирмата ви!
п.п Относно споменатите от вас проблеми,те съществуват почти във всяка фирма.

До "друг ръководен кадър"
Мисля,че си свестен човек и добър ръководител.Каня се да започна работа във фабриката и се нуждая от достоверна информация за обстановката там.
Ако не те притеснява би ли ми писал на [email protected]
Минах през първо интервю,но съм разколебан дали това е точното място за мен.Що за човек е мениджър производството (Илия)?Ще ми се да знам дали е мъжкар или ме чакат истерии?
Моля те.пиши ми
п.п.не съм "колега-бомбаджия":))))