Крафт Фуудс България АД / Kraft Foods Bulgaria AD /img/frontend/nomap.png"

Крафт Фуудс България АД / Kraft Foods Bulgaria AD

Фабриката се превърнала в опаковъчен цех,само карат цистерни с разтвор и после правим продукт във всякакви форми.Май какаото липсва вече в рецептите?
Какво ли хапват нашите деца,само няколко човека знаят.

Дайте мение как е сега полощението в фирмата - заплащане, колектив, отношение към хората.....

Винаги съм искал да питам крантата М. какви хапчета взема.Изглежда перманентно надрусана и парадокса е ,че си мисли ,че най-важното нещо са марципаните, дето прави МоделезЕто.
Колкото до шуробаджанащината - разбира се няма как да назначиш хора ,които разбират повече от теб и това е мотото.СвоГье - източник на работна ръка за всички нива.То каквито ресурсите , такива шеколадите

Такова падение не съм очаквалот тая фирма...
Стана обратното на това за което се бореше Брадли навремето., а именно шуробаджанаци на всички нива,кобилата (по скоро кранта) Маринкова директор фабрика : Шах и Мат с пешката ;), назначи покрай нея един отбор юнаци(подмазвачи) с които навремето са ринали кучешки фъшкии в пясъчника! Най-ловките крадци пак са в играта като Жорето мамин :)и паралелно с тая свогенска идилийка ускорено губене на пазари и леко подобрен "шоколяд" с хидрогенирани палмови масла ... Ашколсун!!!

Че как да има нов акаунт за Монделийз и мнения за разботната среда,като всичкото село Своге работи у фабриката.Шефката и тя от Своге.Фабриката е на издъхване,едва успяват да задържат някои продукти ,за да натоварят линиите.Ниска ефективност,високи разходи, ръчен труд, неатрактивна локация, липса на кадри.

Монделийз България е новото име на Крафт Фуудс България. Няма ли кой да въведе нов акаунт и да даде мнение за работната среда сега там? Офисът им е в Бизнес парк София в кв Младост.

Искам да попоитам за стажантската програма на крафт фоодс-какво представлява и самото оценяване на кандидат-стажантите как става и през колко етапа минава

Здравейте, аз съм студентка 1ви курс по икономика в УНСС и по предмета "Основи на управлението" имаме да правим проект за Крафт Фуудс. Задачата ни е да направим анализи на вътрешната и външната среда на фирмата, Swot-анализ и стратегия,организационна управленска структура и честно казано нямам представа как да го направя, преподавателката каза,че може да си измисляме,но аз като нямам никаква представа немога да измисля нищо. Да знам какво е вътрешна и външна среда,но немога да направя анализа за самата фирма. Бих искала някаква информация от фирмата или от някои работещ там, знам че не се дава туко така такава информация, но знае ли се, може някои ден, ако фирмата помогне на мен, да помогна и аз на нея ;)

Плащат ли нещо?

Това е най-добрата фирма за ,която съм работил.За мен тя беше една много добра школовка в ,кято се научих на много неща.Как да бъда съпричастен към проблемите на колектива,как да работиа в екип,как да работиа с други външни хора-клиенти на фирмата.За коректни са коректни.Аз никога,никога не са ми бавили заплата,премиите са ни ги давали веднага,а имаше много такива,осигураовките са редовни и вообще фирмата е голяма и добре организирана.Колегите бяха прекрасни и много се гордея ,че работих за тази фирма.Да наистина се бачка много,но пък и пари се вземаха достатачни за това.Ако имах възможност пак ще работя за тях.Конкурсите са коректни и са с голямо внимание към теб като личност.Тук приятели моге да се научите как се прави бизнес като в Америка.Успех на всички тръгнали към тази фирма.Не си изпускайте шанса да се научите на много неща!!!!