Термоклийн Еоод /img/frontend/nomap.png"

Термоклийн Еоод

Бихте ли споделили в какво се състои работата?

Работя във фирмата от самото начало. За разлика от предишната фирма в която работех, като търг. представител тук отношението към мен и останалите колеги е нормално, като към човечки същества с достойнство. Всички са добре настроени един към друг и винаги има кой да се отзове и да ти помогне, ако имаш нужда. Честни взаимоотношения, приятелска атмосфера и взаимно насърчаване и подкрепа. Относно заплащането - винаги навреме, дори преди регламентираните срокове, ако имам спешна нужда, без измислени и нерегламентирани удръжки, както и бонуси за постигнати резултати. Работя с желание и факта, че обемите на работа и числеността на персонала се увеличава говори за успешното бъдеще на фирмата. Радвам се, че съм член на този колектив и с удоволствие ще продължавам да работя във фирмата.

Работя като тър. представител във фирмата от 2 месеца и съм мн доволна. Колегите са много дружелюбни и готови да помогнат във всяко едно отношение. Управителката е много усмихнат и позитивен човек, Ходя с удоволствие на работа. Никой не те натоварва с нищо. Пожелавам на всеки такива колеги.

Много коректна фирма. Работя в нея почти от началото. Колегите са много здружни. Заплатите се получават на време, без закъснения и липси. Управителката се държи много коректно към всички и винаги е готова да помогне. Правят се редовно фимрени събирания с цел спотяване на екипа.  По добро отношение на съм получавала до сега.