оберон-х оод /img/frontend/nomap.png"

оберон-х оод

Работя във фирмата от 7години. Във фирмата има дългогодишни работници, които са доволни от работата си.
Винаги съм бил в добри отношения с колегите и ръководителите. Има спорове в процес на работа, но всичко е в гараниците на нормалното.Относно управителите винаги са коректни относно заплати и отпуски. На никого не са отказали да отсъства при необходимост.

Бягайте далеко от тази фирма, ако не искате да се чувствате като паразити,унижавани и следени като престъпници! Грубо,цинично отношение и некоректност спрямо служителите на фирмата, в резултат на това, текучеството на е като на поточна линия! Ръководство от селски тарикати, на които подхожда само багажна и гаражна търговия!

За бъдещите и желаещи колеги-бягайте с 300.Не идвайте в тази фирма. Отношение от селски бекове .По добре стойте където сте, отколкото тук.