Брутал Стрийт Лайф ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Брутал Стрийт Лайф ЕООД

1. Заплатите, които са обявени за каквато и да е позиция ТОТАЛНО не съответстват на реалната сума!
2. Това е някаква подигравка с хората:
- Идваш, работиш 1-2 -3 -4 дни, ей така да си запълниш времето, за да видим дали си ГОДЕН за тази работа?!
- Яснота по това дали ще те вземат или не, НЯМА! (работи без пари, пък после ще видим)
- паралелно работят няколко човека за една и съща позиция - И НЕКА ПО-ДОБРИЯТ ПОБЕДИ! (надпревара ли е това?)
3. Коя нормална фирма те вика да работиш без договор, без нищо, дори и няколко дни да са това. НАЛИ за това има тест период в нормалните фирими.... Тест периодът обикновено е от 1 до 3 месеца, за да преценят дали ставаш за работата или не, но все пак ти плащат заплата.
4. Некоректно отношение спрямо кандидатите за работа.
Знам, че всички работодатели гледат да минат тънко , но все пак не се подигравайте с хората...

Направи ми впечетление, че на публикуваните обяви пишат големи заплати (800-1000лв), а отидеш ли на интервю ти казват половината на написаното в обявата и то.. бруто. Другото което е изискват перфектен руски,а английския предимство. Е, окей, ама за тея пари много изискания станаха :)