Брутал Стрийт Лайф ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Брутал Стрийт Лайф ЕООД

Бях назначена на длъжност продавач-консултант. Договорът ми беше от първия ден. Като гледам някои са писали,че ги назначават без договор, което ме учудва. Веднага след като подписах, ме изпратиха в магазина заедно с документите. Изпълнявах си служебните задължения,взимах обещаната заплата, мисля че и фирмата беше доволна от мен. Работих малко над 2г.

Четяйки коментарите по-долу, направо се учудвам. Работя вече 5г във фирмата, плаща ми се редовно, ползвам отпуск. Всичко е коректно. Работата изисква усилия и позитивно отношение, явно повечето коментирали са очаквали да стоят на едно столче и да им се плаща. Е, няма как да стане!!! !

Работя от 3 години във фирмата. Заплатата е много добра. Понякога е по-натоварено с клиенти, но смятам, че натоварването отговаря на заплащането. Мисля, че някои коментари са пресилени.

Работил съм във фирмата. Наистина държат всички задачи да се изпълняват добре, особено с обслужването на хората. Не съм имал проблем със заплатата.

Брутал Стрийт Лайф е фирма, която дълги години създава и продава оригинални дрехи и аксесоари. Основното, към което винаги сме се стремили е да изградим добър екип, мотивиран и с желание за работа. Изключително много ценим лоялността, коректността, професионализма, креативността и желанието да се създава нещо ново и уникално.Позициите, за които най-често търсим нови хора са продавач-консултант и асистент в търговските ни обекти, тъй като ключово за нас е умението да се предлага и продава. Факт е, че във фирмата работят служители повече от десет години. Всеки новопостъпил получава трудовия си договор преди да отиде в търговския обект с подробни обяснения за длъжностната си характеристика.Заплатите се изплащат в срок съгласно трудовото законодателство. Нека всеки преди да изразява негативните си емоции да погледне първо какво е дал, какво е създал, с какво е допринесъл, какво може да покаже като знания и умения и тогава да критикува и нескрито да обижда дългогодишен труд , усилия и средства, да не тръгва с нагласата, че някой е длъжен първо да му дава. Изискванията, които ръководството има към всеки служител са високи, защото искаме да предлагаме качествено обслужване за нашите клиенти. Държим продавач-консултантите да са усмихнати, приветливи, да посрещат и обслужват клиентите с нужното старание. Считаме това за нормално в сферата на търговията и работата с хора. Приветстваме такива кандидати и сме готови да дадем шанс.Благодаря.

Имайте предвид, че фирмите БРУТАЛ СТРИЙТ ЛАЙФ ООД, АЛЕКСА 2002 ООД и Лексус ДЗЗД имат еднакви собственици и адреси, както обяви с еднакво съдържание в Jobs.bg. Внимавайте при кандидатстването си там! Обявите им (основно за асистент в магазин) валят постоянно с пояснението да кандидатстват предимно студенти. Причината за това можете да се досетите каква е.

Фирмената политика е на конкуренция, а работниците са 30 + неграмотни лелки без образование и бъдеще (или бъдещи такива 20-годишни лигли) и тук- там някоя случайно попаднала птица. Въпросните лелки са готови да хапят и дращят за смешни бонуси, защото са ниско образовани и нямат особено широк избор за работа. Продуктите са нискокачествени. Бавят заплатите. 11 часа на ден се стои на крак.

В началото работиш една, две седмици минимум без договор, за да те пробват дали ставаш за работата. През този период нищо не ти се казва, дори и да питаш. В рамките на нормалното е дори ако те одобрят и сключат договор с теб, след ден два да ти кажат, че си уволнен в срока на изпитване, който се предполага, че е бил тези две седмици, в които си без договор ... Заплатите са в диапазона 500-600 лв., а не това, което пише в обявите им. А да ако ти ги изплатят, разбира се :)

Здравейте! Първо никога няма да вземете тези заплати, които са описани в обявите им ( 800- 1100). Нааай-много да вземете 600лв. И то трябва въобще да се радвате че ги взимате, защото целия персонал стояхме 3месеца без заплати! Смея да твърдя че правех много добър личен оборот. Имах продажби на един клиент за по 600лв. На ден да съм правела по 2000лв личен оборот. И накрая на месеца взех 1,50лв БОНУС!!!!! 1,50!!! На това му се вика човек-душа! До ден днешен още ги харча! И с блага дума споменавам таз фирма уникална! Без "шефа" (тази прекрасна българска дума, всяваща някак респект в работниците) дори да има смелостта като МЪЖ лице в лице да дойде и да обясни какво се случва, за Бога, в ПРЕКРАСНАТА му фирма.Защо ние робите, работещи всеки божи ден по 12часа в продължение на 3месеца, не си взимаме заплатите които честно сме изработили! Оооо почивните дни! Почива се по един ден. Хахахх лукс!!! Подписваш договор, че за да напуснеш трябва предизвестието да е 3 месеца... Отделно работодателят има едно противно селско държание към всички. Абсолютна анархия. Нарочно не качват обяви в Джобс, а в заплата.бг. Наистина е място където само ще си изгубите ценното време! Иначе магазина е пълен с камери и се опитват да всяват един страх в теб, че постоянно си наблюдаван. Непрекъснато звънеше този разярен вожд на племето на служебния телефон да прави забележки и за най-малкото. Никакъв подход към персонала, никакво джентълменство, никакъв нюх за бизнес, грам елементарно държание... поредната селска сбирка на "ръководство". Един съвет от мен, бягайте с 200км/ч от тази фирма! Не позволявайте да ви мачкат и да се подиграват с вас и накрая да получите 3ри месеца глад! А шефът на кенефа да ходи по екзотични острови...

"Тихо малко" е цялата работа.