Брутал Стрийт Лайф ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Брутал Стрийт Лайф ЕООД

Чета коментарите и не мога да повярвам, че става въпрос за същата фирма в която съм работила

Отвратителни условия, ако се набутате тук, ще съжалявате! Не само, в офиса ви лъжат, като отидете на интервю, ами и после в магазина - в началото ти свалят звезди и после бързо ти подрязват крилцата! има две колежки- кльощавелки, дето са такива пепелянки....Ужасно, всички негативни мнения са верни. ВНИМАВАЙТЕ!!!

Започвам със заплащането- осигуряват те на това което пише в ТД., но там пише, че работиш 8ч., а трябва да работиш 11ч. Обещават ти бонуси, които плащат в плик, ако въобще вземеш нещо е толкова, колкото му скимне на"шефа 'Уважение - за какво уважение говорят-да те обиждат, крещят, постоянни забележки и др. Привилегии - не можеш да почиваш два дена подред, ако имаш изпит в унивеситета, не можеш да почиваш, след изпита трябва да отидеш на работа и да си отработиш 11-те часа! Фирмена сигурност- това е най-клюкарското място, говори се зад гърба на всички работници, когато оня- шефа е ядосан бълва и обижда всички наред! Натоварването е голямо- 10ч. си на крак. Потенциал - никакъв, най високото място, което можеш да достигнеш е да си на касата и да работиш по 13ч. Колеги - глутница вълци, гнездо на оси, змиярник!Отвратителна работна среда, всеки гледа да те прецака, да направи повече продажби, има един касиер, който е доверен човек, постоянно те следи и ти прави забележки!

Много некоректна фирма!!! Това, което ти обещават в началото, няма нищо общо след това! Когато веднъж те вържат, започват с номерата. Договора е с три месечно предизвестие, ако искаш да си тръгнеш по-рано или не ти плащат заплатите, или те заплашват с дисциплинарно уволнение, или че ще те съдят! По всяко време очаквайте дисциплинарни забележки, обиди и заплахи! Трудовите им договори са невалидни, тъй като са подписани от не когото трябва! Внимавайте, това са едни мошенници!

Бягайте по- далече от тези фирми! Работи се по 10 часа и накрая ти хвърлят някакви смешни пари. Заплата получаваш, когато на малоумният им ( понякога и нещо употребил...) шеф му скимне. Когато този идиот не е на кеф крещи и обижда всички, най- потърпевши са младите и нови! Заплата получаваш, когато си се подписал на ведомостта, но като си отвориш плика след това си неприятно изненадан. Отвратителни са!!!

Сега гледам обявата им в Jobs.bg. Имат безочието да изискват "лоялност и коректност" и препоръки от предишни работодатели! Принуждават хора в затруднение да работят за тях без трудов договор, щото са на зор, плащат част от заплатата "под масата", за да си спестят плащането на осигуровки и адекватни заплати...
А "препоръките" за тези Брутал работодатели четете в предишните, подчертавам, НЕГАТИВНИ коментари.

Всички негативни мнения са верни, че и дори са премълчали някои още по-неприятни неща, касаещи нарушенията от страна на тази некоректна фирма на трудовото и осигурителното законодателство! Осигурявали били на "добра" заплата?! На празноглавеца, който го е написал и на управителите трябва ли да се обяснява, че законът задължава работодателите да осигуряват работниците на РЕАЛНО заработената заплата и да не плащат нищо на черно, под масата?! За укриване и неплащане на осигуровки в размери над 3000 лв. Наказателният кодекс предвижда санкции от солена глоба до затвор! Май много са си повярвали и се смятат за недосегаеми! Скоро да очакват посещение поне от Господари на ефира, от НАП, от Инспекция по труда, полицията и т.н. :)))
Така както хитруват и все гледат да минат по-тънко за сметка на хората, които им работят срещу смешни заплати, да не им излезе работата много дебела!

Работих във фирмата няколко месеца, напуснах поради лични причини. Имах трудов договор от първия ден, осигуряваха ме на много добра заплата, екипа е много сплотен! истината за тази фирма е, че трябва да се работи, колкото си по-добър и работиш качествено, получаваш повече! Нямам никакви негативни мнения нито за шефа, нито за заплащането, нито за екипа. Между впрочем - шефа е пич, плаща на време и много добре!

Работя 3-та година в тази фирма и с чиста съвест заявявам, че всички негативни мнения и коментари са лъжа!!! Не бях допусната на работното място преди да подпиша трудов договор, получавам в пъти повече от договореното трудово възнаграждение точно на датата, осигуровките ми са платени! Осигурена съм НЕ на минимална заплата, както в повечето фирми в България, месечно получавам прекрасна заплата за нашата държава! На неудовлетворените ще кажа - Всекиму според заслуженото!!! Деведесет процента от персонала е с висше образование и говори руски и англииски - това е относно лелките и необразованите! Ние сме един прекрасен екип и всеки, който иска да работи НЕ за жълти стотинки е добре дошъл при нас!