Б енд М Комерс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Б енд М Комерс ЕООД

Когато постъпих на работа при господин Кирилов направих грешката да прочета отзивите за него и фирмата и много се притесних, че може и да са истина, но за 6-те месеца, през които работих в магазина в Sky city, той напълно оправда всички тези безпочвени твърдения. 1. Проблем със заплащането никога не е имало, винаги,когато съм искала аванс съм го получавала и отношението към мен винаги е било отлично. 2. За животните ежедневно се грижат както служителите, така и господин Кирилов - всеки ден клетките се чистят, дават им се пресни плодове и зеленчуци. Г-н Кирилов е много коректен работодател и всички критики и обвинения към него и фирмата му са напълно неоснователни!

Леле, обърках името на шефа, но останалото си е така.

Здраейте! Нов служител съм във фирмата, но това не озачава че нямам поглед върху нещата. Управителя Стефан Николов е изключително уравновесен човек, както и всички останали колеги. Няма как животните да не получат необходимата грижа тъй като всеки ден управителя посещава всеки един от магазините на веригата и лично проверява това. Нормално е не всеки човек да е работил с някои видове животни, но управителя отново проявява търпение и обяснява кое как и защо. Работя сама на смяна, но имам право на две почивки за хапване и кафе  и колкото си искам посещавания на тоалетна. За заплащане няма как да коментирам, но съм сигурна, че проблем няма да има. Злословенето е излишно, тази информация и сайт даже в търсачките не излизат хахахах. Дребните душици така се храните със злословия и обиди... жалки сте.

Казвам се Стефан Кирилов, търговски управител на фирма Б енд М Комерс ЕООД.Приканвам дамата която казва че е бивш служител на фирмата да напише истинското си име.Такъв служител с име Венета никога не сме имали.Щом пише под друго име явно нещо не и е чиста работата.Обръщам се към всеки който иска да кандидатства за работа във фирма Б енд М Комерс ЕООД- Уважаеми дами и господа кандидати, по всяко време можете да посетите някой наш магазин и да поговорите със служителите там и сами да прецените що за компания сме, а на тази Венета ще кажа само че ако в други фирми плащат заплати докато си пиете кафето, то при нас се плаща за свършена работа.Това е частния бизнес.На г-н Асен Александров ще кажа само че много бих се радвал да дойде при мен в магазина и да ми каже тези неща в очите.Проверките при нас са ежеседмични и според законите на Република България нашите магазини отговарят на нормативната уредба.Всъщност нашите магазини са 3 от 10 от общо над 150 зоомагазина в София които отговарят на изискванията на ветеринарно-медицинските служби и на агенцията по храните.Храни с изтекъл срок не продаваме по простата причина че на всеки пакет е указан срока на годност и всеки може да го види.В повечето зоомагазини се продават НАСИПНИ храни и те почти винаги са с изтекъл срок на годност.Ако господинът си е закупил отнякъде такава храна моля да не приписва това на нас, проблемът си е негов.Не ме обижда изразът ганьовска свиня защото е явно че което и да е животно явно има доста повече интелект в главата си от г-н Александров.Любопитно ми е от къде има тази информация относно отношението ми към нашите служители.Ясно е че не е разговарял с тях,защото ако го беше сторил нямаше да пише тези глупости.Не Ви прави чест г-н Александров и Вие г-жо Венета да злепоставяте и обиждате по този начин която и да е фирма, не само нашата.Пожелавам Ви дълго време да останете безработни(явно е че сте такива).Само така може би ще се научите да уважавате хората които инвестират в своята собствена държава и дават препитание на гражданите в нея.

За съжаление доста често има излъгали се да започнат работа в зоомагазин Тропикал Сердика Мол.Текучеството е голямо направете си извод.Не си губете времето и нервите няма да ви платят, ще ви гледат на камера и под лупа за да намерят причина.

Искам да изкажа негативното си мнение спрямо условията на труд и заплащане във ф-ма Б енд М Комерс . Управителят Стефан К. е страшно агресивен и нервен ,властваш 'човек". На интерв'то едно говори а впоследствие се оказва точно обратното .Обещанията за трудов договор и заплащане от първият ден на работа са ПЪЛНА ЛЪЖА.Изпитателният срок е 1-2 седмици ,като през това време не ми заплати нито една стотинка и седях от 10- 22 ч без обедна почивка защото са по един човек на смяна.Има камера на която те гледа нон стоп дори от вкъщи.Иска да ходиш по петите на всеки влязъл в магазина ,защото иначе не си неговичт продавач.И заплашва ,че ще те изгони заради това.Първият ми ден на изпитат.срок ми поиска трудова книжка и 2 бр. к-я от лична карта.Бях отпратена след няколко дена заради според мен това ,че съм излязла за 20 мин извън магазина за да пия кафе и хапна , колежката ми седеше там и ядеше накрак за по 2-3 мин за да няма проблеми.Когато дойде и каза че се разделяме го попитах дали имам нанесено в трудовата книжка нещо той отрече а пък за заплащане да не говорим ,ужассс практиката му не била такава ,а първият ден каза обратното ,хора не се лъжете да работите там или внимавайте дали ще ви заплати!!!!!!!!!