Микро Кредит АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3

Микро Кредит АД

ПАДНА КРЕПОСТТА АДЕЛИНА
НА МНОГО ХОРА НЕ ИМ СЕ ВЯРВАШЕ
ЕДИН ПЪТ Е ОСЪДЕНА
ГОВЯТ СЕ ОЩЕ 3 ПРИСЪДИ

Статия oт вестник "Борба" гр.Велико Търново
Публикувана в брой: 238 / 2014-12-12
"Четири дела за обида и клевета срещу мениджърка във фирма за бързи кредити
Един вече я е осъдил за над 2000 лева
НЯКОЛКО БИВШИ СЛУЖИТЕЛИ ОТ ОФИС НА ФИРМА ЗА БЪРЗИ кредити във Велико Търново съдят шефката си за публични обиди, алармираха адвокатите им Стоян Петров и Иван Денев вчера. Случаят бил драстичен, защото дамата си позволявала да нарича хората „селяни”, „педерасти”, „мошеници”, „простаци”, че не стават за нищо, били алчни и лъжели. Един от обругаваните е Мариан Тодоров. Мъжът бил на работа във въпросната фирма до края на август м.г. и бил подчинен на дамата - регионален мениджър. Тя се държала грубо и дори с нескрита ненавист и накрая Тодоров завел дело за обида. На 9 декември т.г. Великотърновският районен съд е глобил с 1000 лева жената по чл. 78 А от НК, определил е и 1000 лева обезщетение за обидите и да се платят 330 лева съдебни разноски от Аделина. В момента във ВТРС текат още три дела за нанасяне на обиди срещу бившите подчинени на същата дама - Стефка Дочева, Атанаска Лазова и Георги Георгиев, поясниха двамата адвокати.
САМИЯТ МАРИАН ТОДОРОВ РАБОТЕЛ КАТО ОФИС МЕНИДЖЪР и отговарял за десетина души. Един ден шефката го наругала пред няколко от тях, а когато въпреки всичко той опитал да я успокои, тя го изгонила от офиса. Тодоров бил наречен освен репертоара от обидни думи и „мъж под чехъл”, „не ставаш за нищо”, „не ставаш за тази работа”. Обидите били изречени, защото Тодоров не успявал да изпълни нормата, поставена от шефката, за събиране на клиенти и раздаване на заеми."

Можете ли да кажете нещо повече за клона в гр. Смолян. По-точно за сегашния офис мениджър Невена Чонгова. Нямам добри първи впечатления, но ми трябва допълнителен доход. Дали си заслужава?

Хора,
Не се хабете!Безмислено е!Това е абсолютно загубена кауза начело с това подобие на мениджър!Търсете алтернативи!

Напълно съм съгласна с Разочарованата.
В тази фирма мениджмънта е на много ниско ниво,начело с неграмотния директор Симеонов.Дори и да работиш усилено и упорито,дори и да си изпълняваш плана и да постигаш успехи,този човек със сигурност ще те провали.Неговата некомпетентност и отношението му към хората много бързо те демотивират.Благодарение на него качествени служители си отиват.Не знам каква е политиката на фирмата за в бъдеще,но ако искат да се развиват,ако искат да са успешни,трябва по най-бързия начин да се отърват от некомпетентния Симеонов и от такива като него,които не поемат никаква отговорност за думите и действията си.

Прочитайки тези мнения на хора,не мога да не отбележа,че негативните коментари за въпросния директор са 100%верни.

Работя в сферата достатъчно дълго и смея да твърдя,че такъв директор виждам за първи път.Във всички фирми и компании по нивата има некомпетентни служители и ръководители,но това,което видях тук,ме остави втрещена.
Само ще допълня,че всичко в тази фирма е тайна-никой не е уведомен за нищо,никой нищо не знае и всяко последно решение всъщност е предпоследно.И накрая излиза,че работиш за нещо,ама не се знае точно за какво-това се изчислява по симпатии.
Да не говоря за безобразното отношение към хората,от които се очакват продажби.
Ръководството на фирмата в началото ми се стори ок,но държейки човек на тази позиция,който нищо не знае и не може да реагира адекватно при нито един успех или неуспех,ме кара да мисля,че нивото и на по-високите етажи е доста ниско.
Просто работата с хора не е за всеки и всяко управление на принципа симпатия-услуга не води до нищо добро.

Аз работех преди 6 години в Кредибул. Искам да ви кажа, че  отношението към персонала беше много добро, заплащането беше навреме винаги. Искам да поздравя Таня Балканджиева невероятен човек

Здравейте, да уточня за объркването на Мина- относно директора Симеон Симеонов:
- не може да говори български и нищо не му се разбира
- освен, че като говори мучи и плюва, говори абсолютни глупости и не е наясно с нищо - ГПР, погасяване, нито веднъж не се е изказал компетентно
- изглежда като кондуктор с окъсаното си сиво костюме(явно е служебно) и само него си носи
Ани Парапулова го мрази и не го понася и аз споделям мнението и, че такива некадърници трябва да извън тази фирма, за да бъде тя успешна, но да не забравяме че е протеже на Виктор Венев и той му прикрива злоупотребите.
Ако искате интриги, напрежение, липса на уважение и да си загубите времето  елате при нас в Микро Кредит.
При първа възможност съм вън да дишам въздух.

Привет,
Честно да Ви кажа ме учудва мнението ви за съществото Симеон Симеонов, който е облечен като кондуктор с дерхи  втора употреба и на всичкото отгоре като се опитва да говори - в повечето случаи - уникални глупости, плюва всички в радиус един метър. Нашата шефка Ани често споменава че Симеон е пример за некадърност и че такива кадри могат само да спират развитието на компанията и демотивират персонала. Според мен той е  най-подходяш за позиция Консултант, а не директор и то след като премине курс по български език(все пак някой трябва му разбира боботенето).
Не мислех да пиша но това, че си прави ПР тук ме вбеси.

Работих в Пловдив и отношението беше на много високо ниво от страна на шефката ми и директора Симеонов.С колегите се събирахме всеки ден и работехме в екип като Ани организираше рекламата и се раздаваше за нас кредитните консултанти .Дори ме е вдигала много често и в личен план.Много голям професионалист е и знае какво да направи във всяка ситуация когато не съм успявала да си събера вноските.Като се върна отново ще й се обадя за да ме вземе на работа.Който му се изкарват пари, там може да бъде научен да го прави.