Микро Кредит АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3

Микро Кредит АД

Abslolutno vsichko vi e kragla 0

Аз работя в компанията от близо 6 месеца и съм си доволна. Не ги разбирам тези хора, които си балват разни неща след като напуснат. Аз съм си доволна. Работата не е сложна, обучиха ме, а нямах и един дн трудов стаж. Колегите са ми ОК и доста помагат да се науча. Коректна фирма и съм спокойна, че имам работа на трудов договор, че вече ми писна от пари под масата.

Явно последните месеци фирмата отделя средства предимно за рекламна кампания. От край време съм на мнение че на настоящи служители не трябва да се вярва, тъй като са пристрастни и най-вече зависими. Случая с Микрокредит само потвърждава правилото. И аз съм работил там за кратко, вярно е само че заплатата е на време, но всеки си преценява заслужава ли си 8 часов работен ден за няма 500 лв...За колегите нямам коментар-за учтивост и взаимопомощ, може да говори само някой, който преди това е работил на строителен обект (а понякога и там предполагам е по-добре). С две думи-злобни, завистливи и необразовани, не може да се разчита на помощ, а само на злостни интриги. Предполагам, че желаещите за работа (а и оставащите повече от една седмица) вече прогресивно намаляват щом фирмата се старае толкова за имиджа си, но повярвайте-наистина не си заслужава загубата на време и нерви.

Здравейте, работя във фирмата от 1 год. и 6 мес.
Офисът е на добро място, до метростанция. Офиса е широк и не са всички сбутани, както беше до преди 1 година. Колегите са готини и помагат за навлизане в материята. Работата изисква внимание и акуратност. Все пак те обучават от началото до края и не се изисква предишен опит и познания. Ако имаш желание, ще се справиш. Винаги се плаща на време. Работих първите няколко месеца в кол-центъра на фирмата. От скоро ме повишиха в длъжност и заплащане. Като цяло съм доволен от отношението и че се дава възможност за развитие на служителите.

Искам да споделя опита си с компанията за последната една година, през която съм неин служител. Има много работа, но усилията винаги са се възнаграждавали. Екипът, с който работя, е супер и отделиха доста от личното си време, за да ме научат всички процедури и практики на фирмата. Повишиха ми заплата наскоро и нямам намерение да си сменям работата.

Бих искала да дам мнението си относно фирма Микро Кредит АД
Работя във фирмата от 7 години и до този момент аз не съм имала пререкания и конфликти с ръководството
Работя в локален офис и всеки ден комуникирам с хората от Централен офис които са прекрасни хора,хора на които може да се разчита на 100%
Искам само да кажа,че ако човек е съвестен и си изпълнява служебните задължения никога няма да има конфликт с никого и ще работи спокойно
Относно заплащането заплатите никога не закъсняват и винаги се изплащат редовно
Искам да кажа,че работя с удоволствие във фирмата и ще го правя и за напред защото получавам сигурност уважение и подкрепа от ръководството което в днешно време се получава рядко в България

Здравейте! кандидатствам за работа в контакния център на Микро Кредит. Викат ме на второ интервю и търся мнение.

Работих в МикроКредит до преди приблизително половин година и ето накратко мнението ми. Първо-не се лъжете да постъпите на работа там! На интервюто не ви лъжат директно, но премълчават голяма част от фактите. Това което наричат там работна дисциплина е абсолютен затвор с погазване на човешките права. През цялото време си наблюдаван под лупа, не можеш да станеш от мястото си без да си изпроводен от критичните погледи на колеги и началници. Следи се даже ходенето до тоалетна и това колко време се бавиш там. Не дай си боже да си пушач (аз за щастие не съм) има точно определени часове за пушене, които са 2 пъти дневно за по 10 минути плюс обедната почивка. През другото време пушенето е строго забранено и ако извършиш този грях ти се намеква веднага да не го повтаряш. По отношение на работната среда и колегите нещата са под всякаква критика. Колегите са прости, необразовани, злобни, завистливи и най-вече наплашени. Повечето от тях са негодни да си намерят друга работа, поради което са се вкопчили в тази със зъби и нокти, като за последна възможност. Има и такива, който просто от годи ни работят във фирмата и са толкова институционализирани, че не намират нищо нередно в това отношение и условия на труд. Нормалните не се задържат за повече от месец-два, а някои няма и толкова. Текучеството е голямо. Самият факт, че сте набутани около 25 човека в стая не предполага добри взаимоотношения между колегите. Най-малкото шума е убийствен и чисто физически си пречите и се изнервяте взаимно. Работното време мога да кажа, че се спазва, но с някои изключения в които ти се намеква, че е препоръчително да останеш извънредно или да работиш и в обедната почивка. Това обаче не е валидно за всички отдели и извънредното оставане след работа се заплаща. В много случаи хора остават доброволно, защото това са пари отгоре, а заплатата е мизерна. Та като стана дума за заплатата...вече казах-мизерна, единственото предимство е че се превежда абсолютно коректно и на време. Има и ваучери за храна, на стойност 50,00 лв. Бонуси-ако искаш да ги хванеш тр ябва да се смазваш от работа и практически да не вдигаш глава от компютъра, а в някои случай и така не става. Забелязал съм че винаги си малко под таргета, но това разбира се е измислено. Отделно, че и бонусите са смешни като стойност, а някои от критериите за които се дават(мисля че беше формулирано като-фирмена култура) са меко казано субективни. Материалната база в офиса става, не е прекрасна, но не е евтина и не е амортизирана. Има едно миниатюрно помещение, което се нарича кухня и в което повечето си прекарват обедните почивки, но то е с размерите на килер. Няма столове (просто няма къде да се сложат) и имаш късмет ако намериш ъгълче в което да си сложиш чинията. За мениджърите-аз лично не съм имал конфликти с тях. В тази връзка, не мога да не спомена Таня Балканджиева-може би единственият свестен човек в тази фирма. Страшен пич и много разбран човек! Та в общи линии е това, не знам как ви се струва, но аз задишах свободно като се махнах от там. Пак повтарям-не започвайте работа в тази фирма освен ако не ви грози гладна смърт.

Здравейте, бихте ли ми казали в какво се състой работата на офис мениджър, какви са задълженията на тази позиция, понеже ми предстой интервю за тази длъжност. Благодаря предварително

Подкрепям изцяло мненията на бившите колеги,някои от които познавам други не.Разбирам и Г-н Директора,той не вижда по-далече от носа си,заслепен от блясъка и 'славата'си,но не разбирам хората над него които разчитат той да им управлява бизнеса,парите и да  развива компанията.Те не виждат ли какво се случва последните два месеца?Не виждат ли,че цели екипи заедно с преките си ръководители напускат и това не ги ли притеснява?Защо никой от тях не пита тези хора какъв е проблема?За година и четири месеца фирмата не е провела нито едно обучение на служителите и консултантите,но пък обучени и можещи хора се оставят да си отидат с лека ръка и чак им се сърдят и не разговарят с тях.
Другото нещо от което съм възмутена е,че ръководството на компанията допуска любовни отношения между служителите по нивата.Това във всички нормални фирми е конфликт на интереси!