Микро Кредит АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3

Микро Кредит АД

Само със секс ли се изкачваш нагоре в тази фирма?Значи дългогодишните служителки добре се справят.

Фирмата е пълен майтап.Страхотна е за човек който е на 18-23години.(обикновено това са хора без претенции малък или никакъв опит).
Да започнем от обучението:)
То е на принципа гледаш не пипаш нищо по системата ако попиташ втори път как се прави значи си тъп и не си за тая работа.Няма и на кой да звъннеш да питаш защото отговора който получаваш от мениджъра ти е нали го правих това пред тебе МНОГО СИ ТЪП.
Ако си момиче доста по добре се котираш в фирмата ако спиш с шефа или някой от мениджърите значи ще преуспееш в тази фирма.
Фирмата работи на следния принцип има една сим карта който се разработва от многото на брой минали хора през фирмата
Персонала се сменя доста често без обяснение!!!(в локалните офиси).Като цяло фирмата разчита на 7-8 регионални мениджъри да обикалят цяла България и да помагат а може би и да пречат.

Заключението е:
Не препоръчвам да работите за тази фирма.Поставят се неизпълними за сегашния пазар таргети.Нямате никаква сигурност за работното си място освен ако не спите с някой мениджър или шеф.

Да попитам въпросния Виктор Венев Шефчето спинка ли с някоя дама от Пернишкия Микро Кредит офис :)

Това не е фирма , това е посмешище. В тази фирма няма място за съвестни хора.Там всичко опира до сексуални взаимоотношения.Най добре си ако спиш с някой от шефовете.Лицемерие и само лицемерие . Всеки говори зад гърба на всеки и никой нищо еднакво не казва . Две години и половина загубено време . Да са живи и здрави и да се сексат още повече. Рибата се вмирисва от към главата.

Може ли да ми дадете повече информация за длъжност "Супервайзор" офис Пловдив.В какво се изразява работата,обстановка и т.н.

Здравейте, моят опит в тази фирма беше интересно и ценно прекарано време. Работих там преди около година. Напуснах, защото се чувствах зле общувайки с шефовете си. Отношението им към мен беше крайно неуважително. Забележки за всичко - защо пия кафе, сега ли точно трябва да ям. Почивката, която ми се полага по ТД не ми се даваше с обяснението, че през другото време си почивам достатъчно. Ваучерите, които дават ми се спираха от заплатата ( което, м/у другото не е в разрес със закона ). Когато напусках в последните дни ме принудиха да подпиша и да си тръгна, за да не ми се изплати цялата заплата. Не обвинявам фирмата, че при мен нещата се отразиха неблагоприятно на желанието ми за работа. Честно казано заплащането + отношението им не ме стимулираха по никакъв начин да работя усилено за тази фирма. За жалост чувам лоши отзиви и от сегашните работници, стари мои колеги. Тази фирма изглежда си отива.

Микросекс?! Това ми хареса, явно освен с регионалната Галина от Добрич, Виктор спи и с регионалната Милена от Бургас!! Изводът е само един- за да работиш там трябва да си пропаднала к8рва, да си некадърна и да спиш с шефа! Скоро офиси ще започнат да пропадат и затварят!

Докато Виктор сексулува с персонала и регионалната ДИРЕКТОРКА Галина от Добрич - цял североизчточен регион ще си замине- Търговище, Шумен и идват и следващите. В края на краищата СЕКСЪТ ИМА ЦЕНА!!! и в този случай излиза много скъпо! :) В случаят името на фирмата би било удачно да се промени на МИКРОСЕКС.

Пълно безумие.Докато в тази фирма разни кифли се мислят за голямата работа само щото спят с шефовете няма да я бъде.Накрая ще си работят сами по офисите.В тая фирма е пълен хаос.Заплащането е под всякаква критика,въпреки обещания много.Но ако ги питаш -не работиш достатъчно за да вземеш.

Бургас! 21 век! Офиса на Микро кредит! Ако искате да умрете от бавна и мъчителна смърт, ако сте мазохисти, интриганти, лицемери и алчни злобари това е вашето място на работа! Като започнете работа ще ви правят мили очички докато не ви изтискат като мокър парцал, след което ще започнат да ви викат, обиждат и унижават! Честото, вие работите и получавате всичко това за по малко от минималната работна заплата в страната !!!