МСПОРТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МСПОРТ ЕООД

1 точка от 2 мнения

Освен непрекъснатото и целенасочено бавене на заплати с по няколко месеца, мениджмънта е изключително неадекватен и слаб. Липсва организация на всички равнища във фирмата. А доставчиците и контрагентите могат само да мечтаят да получат договореното заплащане. Важно е да се знае, че не бива да започвате и в ДА СТЕЙДИЪМ и МСПОРТ ПРО, фирми под една шапка, и безумното управление на г-н Мартин Трайков и фамилия. В този случай, по-добре е да стоите вкъщи без работа, отколкото да работите под стрес, без да ви се плаща за това.

Нещата във фирмата не стояха никак добре, но и сега като гледам не са се подобрили, даже напротив. Фирмата има сериозни финансови проблеми, както и тотална липса на какъвто и да мениджмънт. Заплатите се бавеха страшно много (2 или 2 половина), като последно за да помогнем на фирмата бяхме принудени сами да си плащаме осигуровките (част работник и част работодател).
Естествено не се плаща нито на българските, нито на международните доставчици.