Уай Джи Геоконсулт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Възраждане, ул. СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ, 71, ет. 2&markers=София, Възраждане, ул. СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ, 71, ет. 2

Уай Джи Геоконсулт ЕООД

2 точки от 1 мнение

Първоначално отдел човешки ресурси ще се опитат да ви омаят главата с хубавата заплата ,множеството бонуси ,намаления ,възможности. Едва ли не се чувстваш ухажван да влезнеш в компанията, но нали това им е работата.
Реалността след като се хванеш на хорото е друга.
Не очаквайте нищо от това което са ви казали от човешки ресурси да е истина.
Обучение няма: Ама как така, как ще си върша работата без да си ми казали какво да правя? Еми ето така, късмет.
Никои не беше си направил труда, след това обяснения как реално да свърши нещо. Нека да се съгласим че никой не се научил сам и има поне малко нужда от помощ при началото на работата. Е според хората които трябва да реално да си обучават новите подчинените това не е така. Оправданието винаги е едно и също: няма време, много работа, съжалява ме. Само че каквото трябва да разбирате - е не ми се занимава с теб. Моето обучение беше 2 дена... правете си сметка сами.