М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

Здравейте Малко информация за тази хубава фирма наречена МИБМ Експрес Ако искате да работите във тази фирма първо трябва да се замислите искате ли да влачите като Хамали за без пари сиреч да 470лв може и по малко всъщност да ви обещават повече и. След това ще имате сто шефа.
Първия ви шеф е Ръководител Екип може да е тъп и да толерира мързеливците, от него не зависи нищо освен ако направите грешка да вика като диктатор и да ви задава тъпи въпроси от сорта това защо си го направил така а не иначе той винаги е прав а вие сте тъп.
втория шеф е във Дружба там са трима И.З и Р.П.
Третия не толкова голям но се има за голям Мариан Наков той се е прави на Диктатор няма потенциал във този човек кадърните хора не ги задържа нищо че във момента напускат масово хора и не могат да намерят нови че кой ще иска да блъска за 470лв и да ходи на майната си.
И най големия ШЕФ ПАВЕЛ ПЕТРОВ който си живее охолно и му дреме на дядовия. ВЪВ ФИРМА МИБМ Хамал се толерира Мързела и глупаците тези който се раздават и постоянно гледат да поддържат доброто име на фирмата са някакви глупаци дали ще намирата клиенти на фирмата това няма никакво значение. няма никакви привилеги дали ще ходите на сто места си е важ проблем ако не сте от кръвната група на прекия ви шеф проблема е ваш ако се добряк и не отказвате никога ще ви товарят до дупка. Така че се замислете Силно дали искате да започнете за без пари. И не на последно място фирмата Има много пари ама много ето тук може да видите http://www.capital.bg/shimg/oo_2570489.jpg при приход от 24 Милиона печалбата е 3,4 Милиона Близо 17 процента е печалба от прихода което не е малко да не говорим за това което са скрили масово куриерите пешаци са на граждански договор иначе фирмата Работи на светло и за това не са мърдали заплатите от 10 години

Цялата дейност на фирмата е насочена към удобство на самата нея. Клиентът няма право на мнение. Залепват ти съобщение и толкоз. Ако видиш-видиш. Обаждаш се и ти казват след три дни в удобно за тях време евентуално. Нямаш право на удобен за клиента час и ден на получаване. Странна структура със странна услуга. Препоръчвам на ръководството да си правят експерименти за проследяване на начина на изпълнение на услугата. Дано разберат за кого е УСЛУГА!

Много бях изненадена от следния факт:
По празниците се прибрахме и ни бе подхрърлено дълго чаканото писмо във връзка с пенсионирането на съпругът ми!
Даннине са следните:
1.Изпратено от НОИ-пловдив  на 15,1,2015г
2.Получено от фирмата Ви на 16,01,2015г
3,Код за Хисар . 24,02,2015г
пратката е № 4100113324921
Това ли е експесното на пратките Ви и по същият начин с рвеална възможност да се загубят докуметните от НОИ на съпругът ми
Стаю Митов  Гешев.
Няма ли кауза -както ми обясниха в НОИ на моето запитване неполучените лично писма да се връщат в  НОИ.
Чакам с нетърпение обяснение на настоящия в в бъдеще случай,защото следващата пратка ще бъде с важни документи,то и тези небяха моловажни!

Как може спешните пратки да се заплащат по 0.20 ст.

Мнението ми се препокрива с това на Владимир. Заплатата наистина е малка, но в когато постъпвах на работа- никой не ме подведе и излъга! Казаха ми условията на труд, заплата и тн. Аз прецених, че ще постъпя и така... Сега ако имам възражения ги отправям към прекия ми началник - не дрънкам глупости по разни сайтове!

Разбирам реакцията на всички бивши и настоящи колеги,моето мнение покрива тяхното,но Аз съм сигурен,че в най-скоро време негативите,които са натрупани ще се изкоренят,защото небива,когато Човек гради, лакей да развалят.Аз не обичам именно тези същества,които изопачават и може би по-точно се подиграват с труда ,с квалификацията ,с достойнството на хората.В МБМ работят много стойностни и качествени хора,разбира се има и боклук,като навсякъде,но именно заради качествените хора си заслужава да се продъжи идеята на основателя на фирмата,ако обаче той позволи на разглезените си деца да се правят на недосегаеми,е и АЗ ЩЕ НАПУСНА.И последно фирмата си е много добра има обаче елементи поставени на ключови места,които са некадърници ,НО се ползват с високо доверие,А те са некадърници.ТОВА Е!
жи

Най скапата куриерска фирма в България,тия там прошляци не зачитат хората за нищо желая от все сърце на цялото им раководство да живеят с 300 лева на месец и ако може децата им да умрат от глад : ) Само хубави неща боклуци

За времето във което съм във тази фирма има едно нещо заплатите се дават на време и то едни заплати човек да се чуди за какво първо да я изсхарчи 470лв мериджейновете казват безработицата е голяма който не му е угодно на улицата има много чакащи ама какви чакащи Наркомани Безхаберници и всякакви други общо заето като всяка фирма във българия никакво уважение и се опитват да втълпяват как нямали пари ПАРИ ИМА И ТО МНОГО често се сбълкваме със хора който им е крив живота и моя не е розов ама блъскам за скапаните 470лв и влача като расилен няма бонус програма твръда заплата и ако почнете работа скатавайте се и ближете задника на някой а не като мен да ходя на всякъде и накрая никакво оценяване дали ще закарате 600 куриерски на месец или 150 няма значение заплатата е една има колеги който работят до 12:40 и това им е за целия дена аз блъскам до 17 така че мислете му ако почнете

Понякога думите са излишни. Добре че се разведох с тази фирма!!!!
Заплащане- ако Ви кажат "колкото за Бог да прости" -е нещо, а там толкова няма. Стартова заплата 500лв бруто- 394лв чисто ;без перспективи...
Уважение- често дори не те поздравяват, направо не се броиш за човек. Там си само роб , никой не се интересува от теб. Ако си болничен ти казват "е к'во па толко ти има" -цитирам Наков. Това просташко държание е типично в негов стил е в негов стил.
Привилегии- никакви
Фирмена сигурност- да, имаш. Никой нямата те изгони....все пак трудно се задържат хора там
ангажираност- 100%, ако кажеш,че имаш и личен живот "аааа МБМ  над всичко"
потенциял за развитие- под 0
Местоположение- за хората, кото живечт в ройна е удобно
Колеги- имам каво да кажа, но не ми се коментира. Като цело кофти среда визирам :неграмотни селянки. Малко са нормалните,те сигурно вече са напуснали.
Работна среда- бягай бързо и надалече

Абсолютно съм съгласна с мнението на предишния бивш служител. Лицето Силвия Накова се надявам да си понесе някой ден отговорността за поведението си и отношението си към служителите. Наистина фирмата определено върви надолу главоломно и аз лично бих се радвала ако стигне дъното и пропадне под "вещото" ръководство на г-жа Накова