ЕС БИ ТЕК / SB Tech https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Христо Ботев, Кепитъл Сити Център, сектор Б 49, ет. 4&markers=Пловдив,бул. Христо Ботев, Кепитъл Сити Център, сектор Б 49, ет. 4

ЕС БИ ТЕК / SB Tech

До задниколизническия коментар от 31.07: Абе момко/моме, я 'земи са скрий. Няма да ти дигнат заплатката даже и да коментираш по анонимните сайтове, па знае ли се, сигурно и ти си един от многото с връзки като гледам...

Баш в офиса в Пловдив, HR-ите си чешат ... по цял ден и нищо не правят. Все едно не съм ги гледал сто години.

Един колега реши да кандидатства по обява още миналата година и не получи никакъв отговор. Ама все едно не е било. (може би стана по-добре, че не му се обадиха, щото трудно са излиза от тая помия - от опит знам).

Последният писал да не дава много акъл. Всеки има право да изрази мнението си за фирмата така, както го чувства. Като не ти харесват мненията спокойно можеш да спреш да ги четеш.
В Пловдив колегите от човешки ресурси са на изключително ниско ниво, даже плачевно!
Забавят със седмици "обратната връзка", измислят абсурдни оправдания като причини за неодобрение на кандидати, а послед пак пускат същите обяви. Да не говорим, на интервюто ги говорят едни, а послед забравят какво са излъгали и стават смешни.
Но така е, който е с връзки е добре!
Фирмата е несериозна и обявите им не слизат от сайтовете за работа.

Нека когато оставяте мнения те бъдат обективни и реални. Пиша това по повод коментара от 25.07. Броят на интервютата за различните позиции не е фиксиран и се определя според потребностите на дадената длъжност. Ако на някой не му се нрави това, има пълната свобода да оттегли кандидатурата си. Колегите от отдел Човешки ресурси винаги уведомяват кандидатите за резултата им, но трябва да се отбележи, че това не става експресно, а в рамките на няколко работни дни, какъвто е нормалният срок за такова нещо.
Както казах нека менията да са обективни и реални. Не мисля, че човек прекарал няколко пъти по 5-10 минути в една част от офиса може да добие реална представа за отношенията между служителите. И факта, че някои от хората не са се поздравили, може да се дължи на ред причини, не е задължително да са негативни. Освен това е напълно нормално в офис с 300+ служители работещи в различни отдели някои да не се познават.
Ес Би Тек, като всяка друга компания, си има своите недостатъци, но когато те се коменират нека информацията се базира на факти, а не на частични наблюденя на външни хора. В крайна сметка този сайт се ползва за един вид опознаване на различните компании и вземане на решение на базата на получената информация, затова нека служи като надежден източник, а не като жълт вестник.

Кандидатствах за работа при тях преди повече от 3 месеца Не ми дадоха никаква по-подробна информация за позицията, а след това даже не се обадиха да дадат някакъв feedback. Не е трудно човек да си направи сметката защо имат толкова негативен имидж на пазара. Уважението напълно липсва!

Много несериозно отношение към кандидатите! След 4 интервюта дори не си направиха труда да се обадят да кажат " спряхме се на друг кандидат" , въпреки че многократно ти се казва от ЧР, че независимо от отговора ще ти се обадят да ти кажат какъв е резултата. Другото, което не ми хареса от наблюденията докато чаках за интервю е , че служителите не се познават и вървят на групички по 2-3, които се познават и дори не се поздравяват поради самия факт, че са колеги.

Като всяка фирма и тази си има хубавите и лошите страни. Хубавите са невероятният колектив (най-якият колектив в който съм работил), сравнително високата заплата и нормалните привилегий.
Лошите страни са невероятното натоварване, смазване, изнемогване от работа. Незаплащането на овъртайма. Претъпкан офис, буквално на място за 10 стоят 30 човека. Лошото местоположение на офисът. Пълната липса на потенциял за вертикално развитие. За уважение какво да си говорим, има го но трябва да живееш в офиса иначе си просто посредствен. Не е място за хора със семейство. Текучеството на кадри също е високо.

С две думи тази компания си заслужава само ако искаш да получиш 2 години школовка преди да напуснеш... като някога в казармата.

Здравейте!Интересувам се получават ли се бонуси при препоръчване и наемане на служител и в какъв размер. Благодря предварително за предоставената информация. Приятен ден!

Да си съпорт в Ес би Тек не е за всеки.
Напрежението е много, заплатата е почти адекватна,но за съжаление почти всички кал центрове в Пловдив предлагат по-ниска заплата от тях.
Не се лъжете че това е Кал център, не е и задълженията ти като съпорт са много повече от всеки кал център.
Каквото и да е развитие липсва или е минимално.
Според мен работата тук си заслужава в случай че умеете да търпите и мълчите. Ако имате възможност да започнете на същата заплата, но на друго място, бягайте далеч от Ес би тек.
Относно повечето други позиции положението е подобно.

Здравейте, някой може ли да сподели информация относно "Software Lab Engineer" обучението, да е ходил на интервю или завършил, от последната обява по позицията би трябвало в момента да се провежда т.е. януари-февруари?

Не си струва.