ЕС БИ ТЕК / SB Tech https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Христо Ботев, Кепитъл Сити Център, сектор Б 49, ет. 4&markers=Пловдив,бул. Христо Ботев, Кепитъл Сити Център, сектор Б 49, ет. 4

ЕС БИ ТЕК / SB Tech

И защо да е трол? Поне изказва мнение за фирмата, за разлика от теб, Моше. Ти за 2 шекела може да си навит да ти завират всичко в устата, но не всеки е като теб.

Този последният какво коментира след като не е работил във фирмата? Аман от тролове! Не знаеш, но да напишеш коментар и дадеш оценка. Доста необмислена постъпка.

Не съм работил лично в тази фирмичка, няколко приятели бачкаха там, но напуснаха, въпреки големите заплати и нямат никак добро мнение и отношение към тези.
Забелязвам обаче, че като всяка еврейска фирма, на всички отрицателни коментари са се ангажирали няколко HR-a(или други подобни), да цъкат минуси на мненията :D
Работих в друга еврейска фирма, в чиято страница в бгработодател се случваше същото-написваш негативен коментар и след няколко минути вече има 30-40-50 минуса...

От много години съм във фирмата, какво ли не съм видял, всякакви промени на всички нива. Само едно нещо остана константно - винаги има свежи пичета!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Компанията не струва - не си губете времето! Mениджмънта не ви зачита за хора, а натоварването е огромно! Премълчават много от задълженията на интервютата и после ви изсипват допълнителни задачи. От колегите почти няма свестни - средата е плачевна. Не ви препоръчвам подобна фалшива компания.

Ако ме бяха питали в началото, поне на заплатата щях да дам добра оценка, но се оказа, че а) не мръдна изобщо в последствие и б) имаше хора на СЪЩАТА позиция, с по-малко опит които са взимали с близо 40% над моята заплата.

Настрана от парите, това е най-отвратителната атмосфера в която съм попадала. Отношението към служителите е в най-добрия случай лицемерно, в най-лошия - робовладелско.

Привилегиите са стандартни, за сметка на това 80% от фирмата прави неплатен овъртайм.

Нееднократно изхвърляха хора без предупреждение, включително и по много скандален начин, както може да прочетете по-надолу.

Има няколко твари в средния мениджмънт, които ме карат да си мисля за насилие всеки път като водим разговор или ги чуя да водят разговор с колеги. Откровеното снизхождение, което ми се предоставя на полу-грамотен английски е доста често срещано.

Впрочем на една колежка и крещяха до разплакване пред отдела, така че пак добре предполагам.

Единствената глътка свеж въздух са свестните колеги, но разбира се те рядко се задържат там.

Силно се надявам това спинозно блато, което наричат фирма да бъде заличено от лицето на Земята като търговско начинание.

**БЕЗ НИКАКВИ СКРУПОЛИ УВОЛНЯВАТ БРЕМЕНА ЖЕНИА ДОКАТО Е В ИЗПИТАТЕЛЕН СРОК. ЕВРЕЙСКИЯ МЕНИДЖМИМЪТ СЕ ДЪРЖИ БЕЗПАРДАННО И БЕЗНАКАНО. НИКОГА НЕ БИХ СЕ ВЪРНАЛА ДА РАБОТЯ ТАМ И НЕ ВИ СЪВЕТВАМ И ВИЕ ДА ГО ПРАВИТЕ.

**SBTech е фирма с еврейски стил на управление, който е най-лошият дори и след гръцкия. Основния "мениджмънт" похват се управлява от хаусът и най-важното е служителите да се държат заети и стресирани. Хората масово прегарят и напускат. Еврейският мениджмънт се дръжки безпардонно и безнаказано. Никога не бих се върнала да работя там и не съветва никого от вас да го правите, ако си цените здравето и нервите.

Оценките, които давам са много относителни, по-скоро искам да изразя мнението си. Бях скоро на интервю във фирмата. Не ме избраха за работата, но впечатленията ми от интервюто бяха положителни. (Нещо, което се среща рядко) Фийдбек получих навременно.Преди интервюто имах резерви и отидох с голямо притеснение, след прочетеното тук. Хората, които ме интервюираха бяха приветливи, нямаше криви физиономии, адекватно държание. Това интервю остава като положителен опит за мен. Нищо не пречи да отидете на интервю там и да проверите сами как стоят нещата.

Имам познат, който работи като трейдър там от доста дълго време. Очевидно работата не е натоварваща, щом по време на цялата смяна е в социалните мрежи.
Осен това се ползва с доста привилегии- удължени обедни почивки, преобладаващи дневни смени за сметка на новаците и тн.