ЕС БИ ТЕК / SB Tech https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Христо Ботев, Кепитъл Сити Център, сектор Б 49, ет. 4&markers=Пловдив,бул. Христо Ботев, Кепитъл Сити Център, сектор Б 49, ет. 4

ЕС БИ ТЕК / SB Tech

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Отоговор до предишния коментар..

Работното време е такова каквото няма как да ти хареса, различни смени от 6 сутринта, до нощни от 22:00 до 6, които обаче едва ли ще караш, ако не си старши. Все пак се плащат по 25 лв отгоре нощните, ако си от по-старите 50 лв, дори реално да нямаш длъжност 'senior trader', важното е да си наш човек. Отделното мнение няма значение и не се зачита, освен ако не си менидъжър, но и те са поставени лица и един взима с него (препоръчва) колкото може повече свои хора, с които е работил преди. Все пак за послушковци взимат прекрасни заплати, за разлика от плявата долу !

Здравейте искам да попитам какво е работното време на трйдърите става въпрос за клона в Пловдив?

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Лъскава опаковка на фирмата,а вътре абсолютен хаос и некомпетентност.Ако не сте човек на някой от висшия мениджмънт,твърде вероятно е да бъдете уволнени за елементарна грешка,а ако не се мазните на тим лидера си,тази грешка ще бъде предизвикана с цел причина за уволнение.Повечето тим лидери си служат с похвати актуални по времето на комунизма,така че е добре да сте послушковци и да нямате много претенции.Ако изпълнявате това,ще си кретате 1-2 годинки за 1000-1200лв,за издигане и развитие трудно може да се говори в тази фирма.Интригите са на топ ниво във фирмата,всеки говори за другия колко е добър когато общува с него,а когато е зад гърба му се сипят обиди и колко некадърен е този човек,така че ако умеете това-това е перфектната работна среда!Като изключим 5-6 човека,останалият мениджмънт е пълна скръб,има работници които са по-напред от така наречените "мениджъри"!Самият факт,че постояно нещо е грешно или счупено,говори на какво ниво се правят нещата във фирмата.

Къдеее Manual QA 2 бона ? Който го е писал, или е лъжец, или не е уточнил, че може и да ги стигнеш ама след минимум 1 пълна година във фирмата.
Уволнения не знам дали е имало, но приятели почнали наскоро се оплакаха, че всички под 6 месеца във фирмата, са били в неплатен отпуск. То разлика няма.

Масово се наемат програмисти на слабо и средно ниво, а заплатите в този отдел са около средните за пазара. Няма качествени кадри, което се отнася и за qa-ите във фирмата, откъдето идват доста от проблемите. Системата, с която се оперира не е пипана от години, евреинът който я е правил преди години си е свършил добре работата, но няма кой да я продължи.
Аз не мога да разбера липсата на комуникация, на ясно структуриран план за действие, на липсата на оценка на работата на програмисти. Вижте само всички сайтове, с които работи sbtech - всичките са крещящо еднотипни и постни.
Иначе, пари във фирмата има, но ако буквално нахалстваш за да си издействаш, а май политиката не се е променила, отделният човек не се цени откакто е създадена sbtech.

Някой Сополанко си мисли че да си QA Тестер е лесна работа ли?

На идея си нямате какви тестове дават на Интервюто и задачи

и като ти дадат 100 бъга

да видим как ще ги оправиш за 1 седмица?

SBTech започнаха ли да уволняват заради коронавируса?

И като наричаш хората малоумни, какво целиш ? Не ти ли е ясно, че 80% от хората си мислят, че отиват в голяма международна фирма, която постоянно има обяви в джобса на първа страница, това прави впечатление. Откъде да знаят, че мениджмънта е ужасен, или че ако не са много опитен кадър от наистина трудна за попълване работна позиция, където да определят сами заплатата си, няма да бъдат оценени подобаващо ?!
Много малък процент са информирани предварително, и това са препоръчаните, за сметка на това те са информирани само за положителните неща.