Нетуъркпот Лимитед / ЕС БИ ТЕК /img/frontend/nomap.png"

Нетуъркпот Лимитед / ЕС БИ ТЕК

Здравейте!Интересувам се получават ли се бонуси при препоръчване и наемане на служител и в какъв размер. Благодря предварително за предоставената информация. Приятен ден!

Да си съпорт в Ес би Тек не е за всеки.
Напрежението е много, заплатата е почти адекватна,но за съжаление почти всички кал центрове в Пловдив предлагат по-ниска заплата от тях.
Не се лъжете че това е Кал център, не е и задълженията ти като съпорт са много повече от всеки кал център.
Каквото и да е развитие липсва или е минимално.
Според мен работата тук си заслужава в случай че умеете да търпите и мълчите. Ако имате възможност да започнете на същата заплата, но на друго място, бягайте далеч от Ес би тек.
Относно повечето други позиции положението е подобно.

Здравейте, някой може ли да сподели информация относно "Software Lab Engineer" обучението, да е ходил на интервю или завършил, от последната обява по позицията би трябвало в момента да се провежда т.е. януари-февруари?

Не си струва.

Бях препоръчан там от приятели, които всъщност имат не-лошо мнение за компанията.
Интервюто ми бе проведено от стажантка, а не някого от HR отдела.
След препоръки и изключително добре преминали интервюта с някакви тийм лидери, които видимо се стремяха да ме закопаят технически, но не успяха, си тръгнах доволен.
В следващите дни чаках обаждане или мейл, които никога и не получих.

Според мен това е изключително неуважение, затова и искам да споделя тази некоректност тук.

Не съм служител във фирмата и не съм работил, но искам да споделя мнението си относно HR раздела във Пловдив. Бях поканен на интервю, на което се явих и след 20 минутен разговор ми казаха че до 1 седмица ще се свържат с мен, независимо дали с положителен или отрицателен отговор. След повече от 2 седмици чакане, такъв отговор не получих. Не имейла, който написах до HR team-а с молба да ми бъде върната обратна информация относно състоянието на молбата ми за работа, така и не получих отговор. Смятам, че подходиха изключително непрофесионално като не спазиха обещанието си и напълно игнорираха молбата ми за обратна връзка.

Не знам за радиация дали има в тази фирма, но офисът им сега е на адски неудобно място, без адекватен транспорт в близост.

Platiha li ti 5-te miliona, koito zaslujavash ili naglo ti ignorirat bankovata smetka :D A ti zashto samo 5 mln. im iska6, iskaj im 100 mln v evro..

Ima danni, che prez perioda dokato biah naet v SBTech e emitirana I nasochena vredna radiacia sreshtu tialoto mi ot vivatel I tim varna s cel da mi uvredi zdraveto.

Komentar.

Za sega se ochakva vunshni iztochnici da ponesat otgovornostta, a kakva e otgovornostta na ohranitelite na sbtech zad istinskite lica v kompaniata?

Za 6-te meseca obluchvania ima natrupani sumi I pri dokazvane na saprichastie na obshtestvoto zad sbtech v prestupnite deistvia sreshtu men vuv vruzka s merkite za umishleno vloshavane na zdraveto mi v ofisa na kompaniata prez 6-te meseca, v koito biah slujitel, se ochakvat sankcii za obshtestvoto zad kompaniata do izplashtane na kompensacii za vrednite obluchvania, na koito stanah jertva prez spomenatia period.

Shte proteche process po razkrivane na prestupleniata vuv vruzka s vrednite obluchvania, v smisyl na razkrivane na samite iztochnici na vrednite obluchvania, koito deistvaha v ofisa na kopmaniata vi na carigradsko sh.

Pri samopriznania na licata blizki do sbtech za vredi, planirani sreshtu men, ochakvam kompensacii, vkliuchitelno I ot vunshni kompanii, koito stanaha avtori na vredni obluchvania sreshtu sbtech v perioda, v koito biah naet kato slujitel.

Sbtech ne spria vrednite obluchvania v ofisa, koito uvrejdaha zdraveto mi, dokato biah slujitel v ofisa na kopmaniata v sofia.

Komentar.

Боян Георгиев

17:27 (преди 9 минути)

до jobs

Periodat s konferenciite v zalite za konferencii na kopmaniata.

Sa zasecheni granichni stoinosti na VREDNA radiacia sreshtu slednoto lice:

Boyan Slavev Georgiev

v kompaniata sa dopuskani slednite kriminalni emisii:

- ot Gorna Oriahovitsa

- ot Veliko Tarnovo.

Kompaniata ili obshtestvoto zad neia satrudnichi s prestupnici ot grad Gorna Oriahovitsa, v smisyl na MVR gorna oriahovitsa s cel da predizvika zdravoslovni problem na slednoto lice: Boyan Slavev Georgiev.

Spomenatoto lice pretendira za slednata suma za kompensacii ot SBTech: 5 000 000 leva vuv vruzka s umishleno dopusnati/izlucheni nasocheni emisii vredna radiacia sreshtu liceto po vreme na publichnite konferenciite v ofisa na kompaniata v gr. Sofia I gr. Plovdiv.

Obshtestvoto zad SBTech shte ponese slednite sankcii:

Ochakvam sumata ot 5 000 000 leva po smetkata si I podpisvane na slednia dogovor, koito podgotvih vuv vruzka s prestupleniata v SBTech sreshtu men do dva rabotni dni.

Teche kolektorski process sreshtu sbtech I obshtestvoto zad sbtech, koito provokiraha I izvurshiha prestuplenia s vredni nasocheni emisii radiacia, celiashti da mi uvrediat v mashtabni razmeri zdraveto I razuma.

SBHTEch shte plati sumata ot 5 000 000 leva, za da osvobodi razuma si I da prodalji normalnata deinost na kompaniata.

Krai na pretenciata.

Още на влизане прави впечатление претъпкания офис.
Превеждат ме през сякаш случайно през ареата за почивка, странно но там няма никой.
Прави впечатление казармения ред и дисциплина, интервюиращите се въвеждат и извеждат под строй (буквално).
Впечатленията с които останах са за място но което ще те изцедят като лимон и ще гледат да ти плащат колкото се може по малко.
Стари технологии, фрапираща посредственост, шанса за развитие и да се научи нещо няма да го коментирам.