Стандарт 17 А ООД /img/frontend/nomap.png"

Стандарт 17 А ООД

Извинявам се за правописната грешка в миналия коментар! :-)

Да добавя,че ще е добре тази фирма да бъде проверена от Инспекцията по труда!!!

Стандарт 17 А ООД! Фирма,която се постара добре да изгони най-кадърните си служители!Само работиш,а пари-с месец закъснение.Може би Тошко Славов не се е охранил достатъчно!Никакви условия на труд,....изтичащи стоки,....добри и съвестни служители-млади и готини!!!-Зли,алчни,безмозъчни шефове,надути до безобразие.Не Ви трябва да ходите там.Оронват престижа на човек и т.н.Доста може да се каже за тях!

Хора видите ли некаде обява на тази фирма бегайте бързооооо.
Там само некадърниците подмазвачите лизачите и неколко умопомръчени седят още. Развитие - ако си тъп слушаш и изпълняваш безропотно ше станеш голем шеф. Има такъв в хореката. Само големи приказки и нищо насреща а искат да работиш от 8-22 че и в събота. А тия писарушки от финансите и счетоводството се гаврят с хората - бавят заплатите режат ги праат са на луди и с тех не мое се говори. Много са велики тва е.
Привилегии - имаш привилегията да работиш без пари, Тошо "умника" да врещи кат премазана котка по тебе. Местоположение - на м.... си у кривия аспух е ама за сметка на тва имаш кола - през работно време разбирай. А тоя па дет се води шеф на автопарка е голем смешник - кат го гледаш от страни прилича на бройлер а как краде баткоооо....... Тия сервизи тва чудо...... Разбрах че в последната фирма където е работил е изгонен заради кражби в особено големи размери а смешното е че Тошо верва на тия дето го крадат а гони яко хората дето бачкат. Работна среда - викове крясъци обиждане на хората тормоз и простотия.
Тва е общо зето - БЕГАЙТЕ БЪРЗООООООООООО!

Firmata BESHE mnogo dobra.NO S TEZI ZAPLATI V MOMENTA SMIAX.IMA KRIZA DA AMA NE ZA VSICHKI.ZA BOGA XORA TARSETE SI DRUGA RABOTA.KOLEGITE SA GOT.AKO ISKATE RAZVITIE MIASTOTO NE VI E TAM................

mi biva firmi4kata. tarsqt postoqnno produkti koito da se prodavat. haresva mi da rabotq tam ama da opravqt zaplatite malko. verno 4e ima kriza ma stiq krediti kvo da pravim nie

Вече две седмици не пия кафе защото фирмата не може да ми предложи оборотна а мойта машина всеки ден ми я доставят уж утре ще я поправят....разочарована съм....имали структорни промени и трябвало да ги разберем....Оценка не мога да дам защото няма -0

Предлагат ми работа ама ми се струва бая бачкане за нищо - 6 дена по 10 часа за целия югозападен регион за около 600 лв!

Нулева организация.
Готини и млади хора бачкат за смотани и комплексирани "началници"

Компанията е готина.Заплаштането няма нищо общо с това което беше преди 1 година.Колегите са много точни.Има проблеми като във всяка компания.Ако ви предложат работа в тази компания можете да приемете.

Какаво да ви кажа аз работя в тази фирма и да кажем:"За толкова пари,толкова работа".А колектива е много добар и сплутен.Работя там от 1 мсец и вече със всички се чувствам много добре и се даржат даже прекалено добре.Абе фирмичката си е готина,ако имате желание за сплотен колектив със сигурност ще го откриете там и с наистина готини и забавни шефове :)