ВИВА 2000 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цар Калоян 10&markers=Варна,ул. Цар Калоян 10

ВИВА 2000 ООД

Здравейте и от мен на кратко: Пълна пародия на фирма не започвайте там хора!!! самата фирма е пред фалит нямат пари за нищо неси губете времето с идиоти

пълна пародия ! огромно текучество

Аз съм бивш служител във така наречената фирма Вива 2000 ООД. Това е фирма, която изисква много от служителите си а в същото време изплаща ниски заплати със закъснение от около месец и малко отгоре след много уговорки. Шефовете имат лошо отношение към персонала не си държат на думата.Когато постъпи нов работник в тази фирма той работи без договор за обучение в рамките на 1-2 месеца и когато поиска да му се заплати обучителният период те се опитват да не изплатят нищо. Работната среда е под всякаква критика по цял ден под напрежение! Работното време в началото изясняват, че е от 08:30 до 17:00 но всъщност с течение на времето то става от 08:30 до най-рано 18:30 при което няма никакви почивки( според тях почивките са докато обикаляш между обектите). Всеки нов служител там се задържа не повече от 2 месеца. С две думи ако не искате да си създавате излишни ядове по-добре не започвайте на работа там.