Еко Клийн БГ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цариброд 29&markers=Варна,ул. Цариброд 29

Еко Клийн БГ ООД

Искам да попитам след колко време се обаждат ако сте подходящ за позицията

Нека споделя и аз своя опит в тази жалка фирма,която е склонна единствено да експлоатира служителите си. Нека започна с фактът,че си дават вид на професионална и коректна фирма, или поне с такива впечатления останах по време на интервюто - бяха любезни и като цяло ми вдъхнаха доверие. НО още с първия ми работен ден бях потресен от компанията. Дойде една дама представяща се за HR и пусна едни клипчета, които уж трябваше да разяснят за фирмата и само проверяваше през 10мин дали е приключило (на някои от тях бе и тя самата) - Сори ,ама няма компания, която по-зле да приветства новите си служители..показаха пълна незаинтерсованост към новите служители. Обучението е направо смешно - изцяло някакви палячовци ти говорят по скайп, няма с кого да обелиш дума лице в лице, през 90% от обучението се бездейства, а "тренърите" си взимат почивки по 1.30-2ч. Ти се чуждиш кво става, кво да правиш.След това те слагат да звъниш на конкуренция и накрая като за капак рецепция - МИНИМУМ 120-30 обаждания на ден, устата те заболява да повтаряш едни и същи неща по толкова мн пъти, в общия случай чакаш на линия за департамента и няма никой отсреща (работата е поне за още толкова персонал колкото има вече нает) и отново безмълвно отношение от страна на служителите. Неколкократно ти се повтаря, че малките почивки са АКО имаш нужда от тях, а не са задължителни и те гледат изпитателно, ако недай си Боже решиш да си починеш 10мин. Идват разни хора да ти държат сметка за разни таскове..ама кой да ти обясни как кое става всичко - все пак са безмълвни, само скайп,скайп, скайп... Заплащането е критично смешно както са споменали и други хора и ти внушават идеята, че ще се развиеш в компанията - естествено..то всички напускат няма как да не те издигнат все някога. Пародията е пълна, служителите нямат и на идея как да приемат обаждания и цари абсолютен хаус. Не се лъжете, че при вас ще е по-различно - НЯМА ДА Е! :)

Искам да попитам колко дълго продължава процеса на свързване за интервю. Имах 1во на английски, след това задание и днес 2 седмици по-късно нищо.

Моята история във фирмата започна още преди 3 години и половина, когато бях студентка.
Бях работила в детски занимални, като промоутър и в учебен център и.. нямах особен опит с големи компании.

Това е фирмата, където натрупах знания, но също и израснах като човек. Факт е,че мениджъри и специалисти с много опит подават ръка и споделят опит. Дават примери и мотивират, което е нещо много полезно. Да се потопи човек в бизнес процесите на голяма компания, оперираща в няколко страни е интересно и рядко може да се сравни с работа в малка частна БГ фирма.

Работя в Маркетинг отдела и всеки ден съм свидетел, а и самата аз участвам в организиране на различни рекламни кампании, конкурси, създаване на партньорства с фирми от UK, заснемане на различни видеа, комуникация с клиенти, вземане на решения в кризисни ситуации и т.н. Такъв тип опит може да се предаде във фирма, която дава възможности и има за цел да помага на хората да се развиват и учат. Ежеседмично имаме срещи на отдела и всички са запознати с процесите, които се случват.

Атмосферата е приятна и мотивираща, колегите са не само колеги, но и приятели :) Всъщност, там срещнах едни от най-добрите си приятели.
А като се замислим .. това не е ли едно от най-големите богатства? Да харесваш работата и екипа, да ходиш с желание всеки ден, да можеш да учиш и да се развиваш - това е магията да си една значима част от нещо голямо. Да ставаш и да излизаш от дома си и да отиваш.. във втория си дом.
Втори дом, където може да бъдеш себе си и да доказваш качествата си.

Преди време правех повече грешки, бях по-неуверена и ставах още повече, когато получавах feedback и съвети как да работя по-добре, дори забавях някои важни месечни доклади... какво се случи?
Помогнаха ми, инвестираха време и ме научиха - как да съм по-сигурна в това, което правя, как да приоретизирам проектите, как да давам и да получавам feedback и как да не се страхувам да греша. Гласуваха ми доверие, повярваха в мен. И аз вярвам във фирмата, в екипа. И именно взаимното доверие ни води борбено напред и се развиваме по пътя на успеха.

Щастлива съм,че съм част от екипа. Сега помагам на колеги от Маркетинг и от други различни отдели, обучавам ги и предавам знания.. така както на мен ми помагаха и ме съветваха. Щастлива съм,че ми е даден шанс да се докажа и вярвам, че всеки човек с желание може да постигне мечтите си.

Добрите резултати винаги са обвързани с добро възнаграждение. Само трябва човек да излезе от зоната на комфорт, където е плах, където не носи голяма отговорност. Нека изминем the Extra mile, нека докажем,че можем и сме способни и инициативни :) А бонусите няма да закъснеят - това е сигурно :)

Успех на всички! :)
Гери

Аз работех в офиса на фирмата в г.София. Колегите са приятни, офисът е готин и локацията е перфектна. До тук с хубавото.

Шефът тук е супер несериозен! Пътува по цяла година, не е коректен, няма отношение към хората и наема свои приятели и познати, които после лансира. Слага на служителите си системи, с които следи личната им кореспонденция. Рядко комуникира със служителите.

Увеличенията на заплатата са рядкост и никой не минава бариерата от 1200лв. Това е максимума, който можете да постигнете в тази фирма. Работата е скучна, условията се влошаваха с всеки изминал ден. Редовно идват някакви хора от Варна и никой не ни ги представя даже.

Струва си само ако сте студент и искате да поработите от 6 до 12 месеца. Това е максимумът, който може да изкарате в тази фирма. После най-вероятно ще страдате от тежка форма на депресия.

Наскоро кандидатствах за позицията Marketing Assistant, завършила съм в чужбина, имам няколко стажа зад гърба си и реших да се прибера да си опитам късмета тук
Някои от работещите във фирмата или ходили на интервю, би ли могъл да сподели някакви впечатление относно работната среда, заплащането и въобще всяка релевантна информация за един кандидат за работа в тази фирма? :)

Благодаря предварително на отзовалите се.

Във В.Търново има ли Customer care отдел.
С IT клиенти ли работи този отдел?

Здравейте, реших и аз да споделя горчивия си опит от тази фирма. Работих в офиса във Велико Търновo. Мястото е доста отдалечено, обстановката е потискаща (решетки по прозорците) и навсякъде ухае на столова, но това ще са ви минималните грижи, ако попаднете там. Аз главно, бих желал да коментирам заплащането и отношението -за първото заплата не само, че е символична, но и накрая ще ви излъжат и ще получите по-малко от половината сума, както се случи с мен. Ще се срещнете с човек на име Богдан, който и той самия не знае каква му е функцията в тази фирма, (освен на марионетка)доста лицемерен, без собствено мнение, който ще ви наговори куп лъжи. Мили млади хора, не повтаряйте моята грешка, не си заслужава да бъдете лъгани и третирани, като"втора ръка хора".

Някой може ли да сподели как е в отдел обслужване на клиенти. Нещо не ми става ясно с какво точно се занимава фирмата?

Здравейте !

Нека и аз кажа две три думи. Заплащане , стимулиращо, сиреч още на 2рия месец ще бъдете стимулирани да търсите нова работа. Едва стига за човек, който не е на квартира във Варна, но шефовите Ви ще ви казват, и даже убеждават, че заплатата ви после щяла да бъде над средното за Варна... А три месеца няма да видите и бонус, защото сте на обучение. Има какво да се учи, но курсовете за пилот са толкова , моля ви се , 3 месеца, бях обиден, че ме вземат за толкова бавен, а те милите не им се плаща бонус, който никой не знае как се изчислява на края на месеца. Никой не си казва твърдата заплата, защото всеки е заплатен различно, нищо , че е на същата позиция, и е нает на работа едновременно с Вас. Ако имате връзки т.е роднина на някой и т.н, веднага ще сте в отдела, който искате, ако сте ,,простосмъртен'' , ще се лутате от отдел в отдел.
Никой не знае нищо със сигурност от шефовете, но пък всеки ви е шеф. А нито един шеф не знае , какво е казал предходния на един и същи човек, и се получава един развален телефон, от който ако сте умни, ще имате ползва , ако ли не много ще се забавлявате. Като казах управители, някои не знаят как да пишат, трети как да говорят, но те знаят всичко ! Ако ги питате защо, отговор няма !
Промиват ти мозъка, че камо ли не трябва да се чувствате богопомазан, че на работа имате безплатно кафе, и чай, е за тази мизерна заплатка, по принцип и краката трябва да ви мият, че си правите труда да идвате на работа. Евентуално увеличение на заплата след години къртовски труд и ако някой благоволи да го направи, и под увеличение имайте предвид някакви си 10%.
Техниката е ужасна, както каза един друг споделил мнението си. Нося очила, и всеки ден след работа очите ми ме боляха БУКВАЛНО , заставайки отстрани на монитора виждах с просто око как трепти, а '' боговете'' бяха с нови монитори, но ние робите, на стари.
Крадат се столове, няма един удобен стол, кой сам си слиза, на кой облегалката не става- 8 часа на стол, и то неудобен, не е много хубаво нещо.
ХР - екипа , знае и може всичко, само да не ви се налага да имате работа с него, 1 месец си чаках договра, а те просто забравили да го извадят от чекмеджето и да го дадат. Около 15 души са някъде.
Фирмата е напоена с изкуствено лицемерие. Видиш ли трябва да си приятел с колегите си, и ако решиш да идваш на работа, само за да работиш и да се прибереш, не е много на добре.
Супервайзърчета и трейнерчета на по 20 , кой с образование , кой не , кой с опит, кой не , но ако са само те на работа, са БОГОВЕ, опитват се да ти пречупят волята и да те снижат, е не стана с мен ! Показах им, че не може да се държат както си искат.
Работата е натоварваща, да , не е за всеки, но ако знаете, че можете да работите там, имате нервите, желанието и опита, недейте ! Отново казвам - парите са подигравка , поне ги плащат навреме, бонуса, е под въпрос, дали наистина е толкова, колкото казват, че заслужавате.
Работите всяка седмица с различен график. Почивните дни са разпокъсани, а можете единия ден да сте на работа от 9 , и на другия от 1 или 3 до 12 вечерта. Събота и неделя - почивни дни ? Да, след месец чакане и обяснения, защо аджеба го искате. Резултат, никакви планове не могат да се правят, личен и семеен живот- разпокъсани, виждах си семейството, само вечер и то като спи. Има някакви си партита- плуващи в лицемерие и фалшиви усмивки.
За студенти бива,но един сервитьор ще печели сигурно повече, няма смисъл вишсисти да се наемат, като им се плаща като на общаци. Наемат се студенти- наивни, млади и можещи, промиват им мозъка, изпиват им душицата и после бам следващият.
Бест плейс то уорк ин Варна - ДА ! Близо е до ЖП гарата и спирката, можете лесно да избягате от там, погледнато от тук съм съгласен !