Еко Клийн БГ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цариброд 29&markers=Варна,ул. Цариброд 29

Еко Клийн БГ ООД

Aко в 1ST... работят гейове,и нивото е като на настоящ служител,това определено ще откаже всички кандидати.А Анонимен е момиче,настоящ служител явно не може дори да чете.Гадост.

За някои неща както пише Анонимното е донякъде така, ама ей не казва след толкова партита на аванта кой само от старите кучета не го мина макар , че е такъв пъпчив и мазен миндил. Дори не казва, че от толкоз минавки накрая Ф-то му отзад беше станало такова, че презрял патладжан влизаше и излизаше без дори да го протрие. Ей хубави времена бяха наистина.Мдаа Ану*интимното , сега те разбирам защо постоянно се държиш отзад

Наскоро ме уволниха - напълно нерегламентирано; от днес за утре по взаимно съгласие; просто не ми се занимаваше да им слушам управданията и простотиите и си замълчах подпусъх си документите и си заминах.
Впечетление прави че на всеки 6 до 8 месеца ме преназначаваха от фирма във фирма (има още 2 3 фирми с които според мен си оправят бакиите) и така излиза че постоянно бях в изпитателен срок. До много скоро се даваха пари и под масата(така наречените пликчета) във формата на бонуси, но поне тази практика престана - явно след пътвата вълна на уволнение някои от шефчетата(едния пелтека, малко говорен дефект има и всички са му длъжни и другия друсалката дето не се спира на едно място и постоянно е със супер идеята за нещо си) се стреснаха и промениха плащанията.
От йерархична гледна точка - старите кучета си минават между капките - все пак са във фирмата 4 или повече години и вече са стигнали ниво мениджър но немисля че имат повече място за развитие - хората са си доволни и не им дреме мн мн. Но ако си говорим наистина за перспективи - в тази фирма няма такива. Но и видях как назначиха човек(много прилича на Mr.Пропър от реклатама - със същото лъскаво теме е) който цял живот е бил управител на магазин за дрехи(макар и големи вериги) за управител един вид на целия колцентър. Не че нещо против - имаш връзки ползваш ги, но чпвека до оследно преди да замина незнаеше на кой свят се намира и все някои му бе крив или неразбран - ниога той! да не говорим че уменията му да говори с хора са под всякаква критика - да си говорим през зъби и да не се гледаме в очите - затова пращаше обикновенно момичета да му вършат работата.
Ще изтискат каквото могат от теб, ще ти скъсят живота с постоянни промени и новости които трябва да се интегрират "вчера" буквално, накрая ще те изкарат виновен за някой прецакан букинг, ще закъснееш веднъж, ще кажат че си в постоянна конфронтация с някои меринджей и ще те уволнят.

иначе колектив = преди имаше вече е пасмина овце които стоят там най-вече кой от няма-и-къде кой е на доизживяване, кой чака обаждане за нова работа.
Преди небеше така - партитата които организираха бяха страхотни и наистина се забавлявахме но след известно вереме и те се скапаха като цялостта на екипът им.

вече работя в конкурентна фирма - и тук още нещо което малко ме притесняваше - имаха клауза за конфиденциалност в която се упоменават имена на фирми където неможеш да започнеш работа и без да я подпишеш неможе да започнеш работа. след като се консултирах с адвокат ми обясниха че това няма как да издържи в съда(тъй като посочват суми като неустойки ако се случи това), и дори ме посъветваха да им изпратя писмено уведомление къде и как съм започнала работа за да заведът дело срещу мен, което съм сигурна че ще спечеля. Та за конкурентната фирма (директно си казвам ТАКСБЕК) впечатленията ми досега са положителни, единственото което ме притеснява е че общата катина доста напомня началото ми във ФОС

Ако имате избор и възможност продължавайте да турсите работа - ако сте учащ и ви трябват някакви доходи ще трявба да стиснете зъби и да изтаете на прототиите им.

Работих в кол-центъра немалко време. Започнах там последната година от Университета и мога да кажа, че натрупах ценен опит. Има натоварване, но според мен е нормално превид естеството на работа и факта, че клиентите си търсят правата повече от българите. Колегите са супер готини и разбрани, смеехме се, помагахме си и денят минаваше по-леко.

Мога да кажа, че опитът, който натрупах ми помогна в профисионалното ми развитие и беше много добър старт. Като на всяко място има напрежение от време на време, но не съжалявам за времето в компанията и съм благодарна за шансът. Лично за мен позитивите бяха повече от негативите.

Това е третото ми мнение за тази фирма в този сайт, тъй като виждам, че са започнали сами да си пишат мнения, за да си вдигат рейтинга.

Хора, спрете да лъжете поне. Заплащането ви е мизерно, работната среда е по-напрегната и от мините в Бобов Дол, уважение между колегите на ниво мениджмънт липсва напълно. Всеки си дърпа на неговото и липсва работата в екип. Говорите за изслушване?! Сериозно ли?! Точно в тази фирма всеки глас е глас в пустиня, освен ако не е на "богоизбраните".

Работя в компанията вече година.
Впечатленията ми за сега са само позитивни. Колегите са разбрани и работата върви лесно.

Взимала съм участие в различни работни проекти и ми харесва това, че успявам да видя крайния резултат от положените усилия.
Целите на компанията могат да бъдат споделени с всички, за да се знае цялостната картинка и идеята зад проектите.

Работих в компанията до скоро, но ми се наложи да се преместя да живея в друг град, защото фирмата на съпругът ми му предложи по-добри усливия. За съжаление задълженията ми не позволяваха да работя дистанционно и се наложи да напусна.

Впечатленията, с който оставам са доста добри - тип работа, колеги, атмосфера.

Работя в компанията от известно време.

Аз лично много си харесвам екипа. Обстановката е приятелска, мениджърите винаги ти влизат в положение и те разбират, а и бъзиците въобще не липсват.

Има какво да се желае по отношение на организацията в компанията. Има неща, които се случват в последния момент и стават супер спешни, като това може много лесно да се избегне, без да има напрежение.

Харесва ми, че винаги има кой да ти чуе мнението и да го зачете. Понеже повечето мениджъри са млади хора са отворени за нови идеи и обратна връзка. Не много компании в България, а и най-вече във Варна могат да предложат това, а и тук знаеш, че можеш да се издигнеш и да натрупаш опит за в бъдеще.

От скоро съм в компанията, но все пак мога да споделя мнение.

В началото по време на трейнинг периода инфоармацията е доста наистина, но пък поне хората, които обучаваха мен, бяха винаги готови да ми помогнат и да отговорят на въпросите ми.

Заплащането по време на трейнинг периода е по-ниско, но пък след това започваш да взимаш бонуси, от които съм доста доволен. (това е в Sales отдела, за другите не съм наясно)

Това, което най-много ми харесва и което всъщност прави компанията са колегите ми.

Не всичко винаги е цветя и рози, например комуникацията между отделите куца малко и невинаги разбираш за промените навреме, но пък това зависи от самите отдели и хора.

Това е третото ми мнение за фирмата в този уебсайт. Тръгнах си от компанията декември месец и общо взето беше голям цирк. HR бяха особено малоумни и неорганизирани, както винаги. Много говорене на глупости, след дъжд качулка и тем подобни.

Всичките ми документи бяха налице след дадения (от тях) срок и общо взето съм ужасно щастлива, че си тръгнах. За жалост имам една ужасно тъпа препоръка, която е общо взето една формичка за всички, след повече от година и половина работа. Благодаря, ФОС! Пълни кретени сте.

Да, липсват ми някои колеги, защото наистина бяхме добър екип и се поддържахме, но фирмата си има твърде много минуси. Март месец успях да говоря с бивш колега и разбрах, че доста хора са напуснали заради влошаващите се условия. А вчера разбрах, че са съкратили (от днес за днес) колеги от различни отдели, защото паундът е нисък. Какво малоумие! Колегите са ужасно разочаровани и с право. Казали са им, че било лош пример да стоят до края на месеца и са им предложили половин заплата обещетение за това.

Засрамете се!