SE Bordnetze Bulgaria https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Карнобат,Индустриална зона 18&markers=Карнобат,Индустриална зона 18

SE Bordnetze Bulgaria

Здравейте!
В Мездра се намира вторият в света бермудски триъгълник.Каквото влезне в него , излизане нема.Влиза кабел  и повече не излиза .Загубва се.Къде ли ?............в производството.Само незнам , немеца кога ще проумее ,че част от "ръководството" е в центъра на триъгълника.

Това че съм бивш, показва какво мисля за фирмата никаква преспектива и никакво заплащане

Много искахте да идват турците да ни тправляват, а те какво са ни подготвили . Ша ни резнат главите преди Коледа и ша ни остаят на улицата без работа. Сега пак я оформят една вълна на съкращения след 2 месеца на 110 човека. Пътво младоците, после неудобните, после българите.

Не в вярно че се вземат много пари. Колегите се мразят. Но шефовете засега стават, само дето се чува че ще ги сменят. А за Карнобат, няма какво да коментирам

Хубава работа, ама турска.
Ориенталски манталитед.
От такива хора, какво да се иска?
Дойдоха турци от Турция. Само изглеждат интелигентно. Разкарват се цял ден из завода. Вземат заплати като за световно. Нереано високи за България. От 1100 лв за работник до 7000 Евро за белязание смърф. Командировки, хотели, курви, коли.
М..... та им гаджалска .
А за тези горе, че незнаят какво става долу ...
те самите незнаят за какво са горе.

Вече си мисля, че се въртят мръсни пари. Всеки прави каквото си иска. Дърпат се пари уж давани като награди от хилядарка нагоре. Ама умните избягаха. От администрацията. Останаха скапаняците. Боклуците. Тъпите учителки и шивачки, сталани мениджъри и началнички отдели. Ясно е как? Или по линията на партия амуджи или в леглото на застарелите германци. Сега и в леглото на резака.

Ние работниците се блъскаме цял ден за по 400-500 лв с 12 часови смени, някои от нас и с висше, но с липса на ръзки. С достойството да не се превие пред временната турската власт.

А как ли се вземат на работа турци , които дори немогат да смятат и да пишат, а ги да работят на бюро , на който за първи път вижда, че на компютър се работи, а не да се гледат филми и да се играят игри. Както повечето по селата си накупиха настолни компютри или лаптопи,за по 1000-1700лв ... за да се правят на велики, а ги използват само за гледане на снимки, филми и други елементарни задачки.

Смях !!!
Във фирмата ...

А за столовата ...
Защо не направят един легален и ясен търг, за да се намери някой , който може да си позволи да печели по 0.50 лв от порция . А този от Търговище ... бил много гладен! Преди като му работеше стола, имеше по 1.5лв чиста печалба от порци мизерна дажба храна. Поне 60 % от нея отиваше за прасетата на хора с връзките. Тя неставаше за ядене.

Абе кабелният в карнобат е доста изостанал зашто администрацията неотиде в ЯЗАКИ гр.Ямбол идапогледнат закакво става вапрос парво ние немойем даим имаме паркинга аза друго даневи приказвам заплатитеса направо подигравка в карнобат началниците в производството си мислят че са нещо повече от работниците акоса в Язаки на парвият ден ги няма там двама човека дасе оплачат от началника итои изхварча лятото над 19 градуса несе покачва температурата а зимата непада под 24 атук нашите механици стават пионки зимата задни отопляват авсашност тесе разболяват заради нас иникои неим обрашта внимание в Язаки сашто има и бани 40 мажки и 60 женски закакво приказваме просто нашата администрация трябва даотиде да погледне.Нашата администрация незнае какво става долу в производството.Надявамсе че никои несам обидил но товае цялата истена за една година смених две стакла на колатаси които струват по 260лв.паркингате от парвата световна

работата вие добра несе оплаквайте по времото на турците беше по добре

Добре че ме съкратиха преди 4 месеца и се преместих на работа в Ямбол . Язаки.
Взех си 1720 лв от 4 брутни заплати и ми даваха по 296 лв от борсата, ама оттам ни преместиха в Язаки и сме много добре. Безплатна храна, транспорт, баня. В залите има климатици и се работи човешки на 25 градуса, а не като в Карнобат на 35 градуса през лятото.

Елате в Язаки. Има транспорт от околните села на Карнобат и от Карнобат 3 пъти на ден.
Търсят още 344 човека.
Заплатата ми не е паднала под 470 лв чисти, а съм нов работник на 2 месеца.

пишете де!

Тази фирма СЕБН е майка за едни и мащеха за други.Веднага разказвам,защо : на два пъти ми се налага да изляза от работа по-рано,но когато попитах ,ми отговориха,че не може да ме пуснат.А госпожица Йончовска ,през ден , през два си излиза.Та питам,защо за едни може ,а за други не?Та в тази фирма правилата,не са ли еднакви за всички ?Освен ако не съм разбрал и тя не работи на половин ден ?...може да е трудоустроена,но се набиват на очи нейните почти ежедневни отсъствия.Ако е болна да вземе да се излекува и тогава да дойде на работа.И не ми говорете,че завиждам,защото не завиждам,бесен съм , че в нашата страна правилника за вътрешен ред се спазва само от обикновените работници,които с труда и произведените от тях неща изкарват заплатите,(които са многократно по-големи) на такива като Йончовска .И не ми казвайте - те са учили ,защото тази не е .Просто знае кога и на кого .......Няма ли най-накрая да я видят що за стока е.Била в качеството ,а колежките и си скъсват задниците от работа,тя къде е .....всъщност хубаво ще е ако някой ни запознае - кой с какво се занимава и каква работа върши!Ама за нея знаем всички - никаква!