SE Bordnetze Bulgaria https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Карнобат,Индустриална зона 18&markers=Карнобат,Индустриална зона 18

SE Bordnetze Bulgaria

И каква беше тази изтория с подаръка за Коледа и Нова година? Дават ти 40 лв и те обрулват с по-голям данък. Или ти дават 40 лв и ти вземат 36лв. Басси майтапа.

Големи надежди от ниско ниво, всичко това е част от машината, гадна машина и то за месо!

Всички пропаднали скапаняци от Бургас се намърдали в Карнобат.
А защо ли?
Като никой не ги иска с тяхното висше от БУ / бургаски университет /.
А и още по-лошо е , тези които сега уж го изучават и си го плащат с овце, кози и телета. Ами те за къде се мислят , че ще се издигнат в очоте на простите ли? Само там може би !

Отдавна наблюдавам тази карамолщина във форума.Много думи и много парзнословия се леят тука.
 То си е ясно като бял ден , че всички чуждестранни инвеститори ,които бях допуснати  в БГ уж за да вдигнат  нивото и имиджа на малката ми държавица , всъщност дойдоха да си изперат мръсните чорапи и да си натъпчат складовете с качетвена продукция за без пари. Пука им на шапката за мизерните заплати , за високите цени / които си растат тихом- мълком / , за това ,че жените се разболяват / Колко ли от тях вече претърпяха операции от миома ? Колко ли от тях вече имат алергии към какво ли  не ? Такава статистика  не се води за по - удобно.../
  Важното е да  цари пълен хаус , за да не се забелязва какво всъщност  се  върши.
  Те старите хора правилно са казали ,че простотията ходи  по хората не по гората . и те се възползват от  това като ни карат да се дъвчем едни с други , за да става бъркотията пълна .
 Ние сами трябва се стегнем ... Да се сдружим и сами да си помогнем.Като се иска  качество да им го дадем /няма да има вече купища материали с банд НЕИЗПОЛЗВАЕМ / Всички , които са издигнати по неведоми начини като  окачествители , началници и администрация да се  научат да си вършат работата и да не делят хората на наши и ваши .Защото както  Вие храните семейства и изплащате заеми , така и обикновените работници са на същото дередже ,че и на половина на вашите заплати ...
 Тази етническа дискриминация, която съществува  трябва да изчезне!!!
  Всички живеем в една държава и работим , за да изкарваме прехраната си .
 Нека да се работи съвестно /не на принципа " по-горния ми е роднинка -ще ми покрие грешките или ще го набута на някой друг" /.
 Нека бъдем единни ,за да можем да имаме и ние претенции за  по -високи заплати и всички превилегии , които се полагат на един трудещ се  човек.
 Само така можем да поставим псевдо инвеститорите  на мястото им.
 И да им заявим открито ,че не сме страна от третия свят на неграмотни  и объркани  хора,които са удобни за манипулиране.
 Скъпи колеги замислете се ...Служебната проституциа не е за препоръчване / винаги идват по-млади  и по привлекателни "стола  ви се клати"/.Но кадърния и работещия макар и изпаднал в криза на ниска работоспособност винаги го уважават.
 Учете  се ,уважавайте себе си и околните .
 Развивайте се!!!
                                                          С уважвние : Рикитикитави

П.С.
   Аз не съм безгрешно ,но се стремя да се самоувършенствам.Никога не казвам зная всичко / винаги се уча макар и от собствените си грешки ,защото няма от къде другаде да се уча /Макар  гладно, жадно и  потънало в дългове продължавам да вярвам ,че мойте синове и бъдещите поколения  ще изведат БЪЛГАРИЯ на светло .Да стане стане истински икономически стабилна държава , да нямаме нужда от такива перачници на вмирисани чорапи , за да преживяваме .Да можем да живеем истински , да вдигнем глава и макар да сме  християни ; мюсулмани;евреи или роми да кажем гордо "Ние сме БЪЛГАРИ и сме горда нация!!!Няма да позволим да бъдем тоалетната хартия на Европеиския съюз"

От 4 години съм тази уж велика фирма . Сменил съм 3 отдела,  за по-добро развитие и напредък и в работата и в заплатата.
Абсолютен фалш !
На мен лично 1000 лв заплата не ми стигат, като се има предвид , че семейството ми е четиричленно. Незнам как работниците свързнат двата края със заплатите си от 450-650лв и дори изплащат заеми, с които са си купили дълго жадуваната кола или мебел за у дома. Постоянно се сменя управлението. Колко ли вече германци се извървяха на висшия пост в Карнобат. Ама управия скоро не се вижда, както наемат току що завършили висшисти, които се вживяват р ролята на мениджъри. Дори немогат да говорят правилно, немогат да пишат имейли, без правописни грешки или най-грозния начин е да заместват цифри вместо букви. Като 4 за Ч, 6 за Ш, 3 за З, 1 за !, 8 за незнам си коя буква. Всички с голямо самочувствие, но само в рамките на фирмата. Извън нея се спотайват като мишоци в хралупа.
Пропаднали адвокати, учителки, шивачки,шофьори-трактористи ... всички те уредени на началнически длъжности, защото са от нашите черги туркоезични. Ако бяха от друга релгия дори и по-добре подготвени за работата, нямаше да ги вземат. защото фирмата си я отхриха за нас, малцинствата.
Другите вън!

За коледа ще има 5% увеличение на заплатите !

здравейте, тъй като ми предстои интервю за работа в Борднетце, но само ми се обадиха да ме извикат без никаква допълнителна информация, та се чудех дали някой от настоящите служители би могъл да посочи телефон за контакт с някой от отдела им Човешки ресурси, за да мога да поразпитам малко. Благодаря Ви предварително!
Анди

1 точка

Здравейте.
 Здравейте,както Вие, така и аз се втурнах на интервю за работа в инък прекрасната на пръв поглед компания с ентусиазъм! Останах впечатлен още в началото на интервюто, когато се моткаха и им трябваха 15 мин за да се организират и започнат стандартна среща за, която се подготвяха 15 дни! :) Особенно впечатление ми направиха търговския и ЧР директора .... Единият седнал в поза: "@туркиш е моя копеуе", а другия с високомерен поглед на маркетингов доайен :) ...както и да е, обявата беше некоректно написана и оставяше впечатление за нещо доста по-сериозно! От разговора разбрах интелектуалния им багаж и познанията в сферата на търговията и производството, не ме впечатлиха, очаквах повече :)!По стара Българска традиция, менаджерския състав е пародия, а синдрома "а сега ме вижте, може да съм от село ама станах шеф... АЗ СЪМ ШЕЕЕФ!" ги тресеше яко, дай на Българина власт и му гледай сеира :)))) Просто марката Сумитомо Електрик е еталон за качество и дори маймунка да сложиш за търговси директор всичко ще си е ОК и оборота ще расте :) Лесно се управлява добър бранд нали :)? В момента има кампания на фирмата, за набиране на млади "не високо квалифицирани" таланти :) много работа за малко пари, ..."приемете го като стаж"  Оставете, не се занимавайте ако не сте студент или токущо завършил мераклия, тези пичове предлагат работа, която е добра само на хартия :) , да направите една година стаж в голяма компания, добър старт на автобиографията Ви и нищо повече!Нито заплата, нито ще научите нещо, а за уважение Ви забранявам да говорите :)...Тези селяци не демонстрираха уважение дори на интервюто, а какво остава за работния процес! :) хаха Сори братлета, но съм дал около 100 000 лв за образование, не мисля да ги пропилявам в СЕ Борднетце БГ за 800-1200лв на месец :))) Мога да се включа, само ако съм изпълнителен директор, та да изритам малко безхаберници с връзки и да вкарам млади хора с ТЪРГОВСКИ НЮХ и добър пазарен поглед, иновативни, креативни и вискокопроизводителни! "head hunting" се нарича дисциплината на, която наблягат големите компании в условия на криза, а не да уволняват стари кадри и да назначават нови на половин заплата :) не, че това не е вариянт за оптимизиране на разходите,

Бермуд, абсолютно си прав за тези кабели, които влизат в завода Мездра и после уж никой незнае къде отиват. Та и затова онова гадно СОПОЛЧЕ дйхде в Мездра от Карнобат, защото много го беше яд, че и той неможе да намаже от свиването на кабелите. В Карнобат си купил Ауди А6, а в Междра заработва за джип.

като говорим за Мездра сега е много забавно там.нали работим паралелно с два индекса.ха-ха
просто няма такава гледка-всичко объркано и гледаш целия цех с банд неизползваем,на едно и също място развалят,поправят и сглобяват.А колко рекламации ни чакат....
стоя и гледам как отбор юнаци-ГЛУПАЦИ "управляват"фабриката.
още малко!