SE Bordnetze Bulgaria

Може ли някой да каже приблизителна заплата за основните длъжности, както в производството , така и в администрацията. Работно време?
Благодаря!

Здравейте.
От февруари 2015г. казвам с гордост, че не работя в тази фирма.
"Рибата се вмирисва от към главата" - мениджър Развитие и управление на човешките ресурси (РУЧР) - Десислава Янева лъже и маже убедително и се прави на 6 волтова, че не знае какво става долу. Отидох при нея да я питам защо за каквата и длъжност да кандидатствам никой не се обажда дори за интервю. В отговор на това ми каза: "Ако кандидатстваш за позиция в моята област с радост ще те взема, но тъй като си в производството и си на смени няма как да стане. Не мисля, че г-н Стефан Богунов би разписал одобрението за промяна да отдел дори. За сега си стой на позицията, която заемаш, а аз ще вида какво мога да направя."
Диан Петров, който е завършил в Габрово и ако знаете, че е приписвал на изпити. ;) Дори държавният изпит го е взел с ОГРОМНА помощ. ;) От сега да знаете, че ако чуете или разберете, че той ще е началник отдела, в който ще работите си изберете дали да му носите торби с нещо, да му отглеждате някое друго животно, дали да му оправяте апартамента в Бургас за слава (да не си помислите, че ще ви даде пари? :D),... Ако не сте от онези, които се мазните или сте подай гъзец - ако не можете да се научите, то тогава ще ви е доста трудно да работите с такъв индивид като Диан Петров. ;)

Бях на интервю в Карнобат за административна позиция. Интервюто се водеше от възрастна доста кафеникава жена, която се държеше доста любезно, но си личеше, че за нея това е просто поредното имитиране на работа. Макар че изпратих предварително мотивационно писмо и CV, тя реши да ме пита какво съм работила, къде съм учила, имам ли въобще някакъв административен опит. Общо взето си убиваше времето. Накрая каза, че дори и да има отрицателен отговор пак ще ме уведомя, защото е коректна, но разбира се не го направи. Мои познати ми бяха казали въобще да не се занимавам, защото техните обяви се въртят постоянно и аз вече знам защо.

ЗДРАВЕЙТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА ЩЕ ЗАПОЧВАМ РАБОТА В ТАЗИ СТРАХОТНА ФИРМА НЯМАМ ТАРПЕНИЕ МНОГО ХОРО СА МИ КАЗВА ЛИ ЧЕ Е  СТРАХОТНО И ХУБАВИ ЗАПЛАТИ ДОБРО РАБТНО ВРЕМЕ МНОГО СА ДОВОЛНИ НАДЯВАМ СЕ ДА СЕ СПРАВЯ С РАБОТАТА

използват те рационално и после ставаш неудобен                                         има други

Здр защо ли пиша ?Причини много и една от тях е последното безобразие...Гаврата с всички работещи в фирмата,говоря за наистина работещите...След всеобщата криза заплащането главоломно тръгна на долу за разлика от увеличаващите поръчки...Съкращения без причина допълнително натовариха тези който бяха пропуснати,но въпреки всичко хората работят...Ние сме робски народ и  можем много да носим,можем да работим на 10 часа,можем да работим и събота и неделя..Много от вас ще кажат -радвай се че имаш работа-но как да обясним на семействата си че кървавите 300 лв няма да стигнат за сметките ни та какво пък остава за хляб...Не всичко е пари ,но всичко опира до тях...Предстоят празници -Деня на труда-ние ще го отпразнуваме както подобава с 10 часова смяна на работното си място....Благодаря ти господи за насъщния който надявам се ще получа след положения труд...Не се оплаквам но има стара приказка-дай на простия власт и гледай какво става-тук това важи с пълна сила...Е здрава гърбина работещи

защо ще местите фирмата какво ще правят хората,какъв е проблема ви,това преместване е сума пари ,като можете да си ги спестите,натискат ви сигурно:(

Гошо, забравили като опъваше кабели по покривите на Карнобат? Нямаш образование, голтак си от всякъде, защо тормозиш хората. Твойта работа е "Пазси боже, сляпо да прогледа". Аман от такива лекета като тебе. Натискай си парцалите, защото ако те изритат от тя завод, без образвование и опит няма къде да отидеиш.

Моля, хора помогнете на работниците в завода за каб. комплекти гр. мездра,там цари пълна простотия ,на прост човек са дали малко права и той се държи по всякакъв друг начин,но не и като началник грамотен.В завода има голям ред и това е много добре ние трябва да се научим на ред и да работим а не само да ходим на работа, не може да си на раб. от 06 ч. а да отидеш в 06 и две мин.това го няма никъде. тези правила са много добре, но има други, за които не е помислено , тези умните глави не мислят за 800 жени които се трудят къртовски а за тези които са на щат и се разхождат по цял ден да им мине времето .Защо правилата са само за едни, ние така и така работим, и то съвестно,но защо не може да пиеш вода , когато ти се пие и да ходиш до тоалетна, а се "стискаш"за да не си губиш времето, за да работиш.В цеха е 34 градуса нямаш право да пиеш вода на масата, а та ти се пие през 30 мин. на тази темпер.ако отидеш на точно определеното място за вода през половин час си губиш времето за работа.Представете си дотам са стигнали жените ,че си слагат водата в кошовете за боклук,това в 21 век.Иначе аз съм човек на реда ,не може да си я караме като при социализма.не може каишките на раб.чехли да са отпред ,а трябва задължително да са отзад,но не знаят ,че на жените краката им се подуват и отнепрекъснатото стоене пръстите ти отиват напред и те болят ,никой не прави нищо нарочно,но на чужд гръб и сто тояги са малко,това е доказано оттдавна.наскоро вече нейздържайки отивам до тоалетна и чистачките ми се карат, че ще оставя следи по пода,викам аз се стискам една заради нормата ,те се карат ,че трябва пак да забършат.Преди известно време Наталия е ударила една жена ,пиейки вода в момента,а пък Димов вика на жените"вие сте неграмотни,некадърни и мазохистки"за това наистина е прав,но това са жени с деца със семейства ,които съвестно си гледат раб.не може да се държиш по този начин.Тези хора нямат ли деца не са ли майки и съпруги,нямат ли и те майки.Инай вече нямат ли срам и грях от Господ.това е в завода ,ако някой ми еказвал ,че е така да несъм му повярвала но сега съм свидетел,на тази простотия от повечето хора дали им малко власт и всеки глда да натопи другия ,има няма за какво,и да се подмаже , Бога ми толкова е грозно!!!

Преди няколко месеца кандидатствах за работа по специфична позиция. Интервюто беше доста продължително. За съжаление никой после не си направи труда да ме уведоми за резултат, въпреки че изрично помолих за това. Опитах се в последствие да науча нещо, но без успех. Впечатленията ми от този работодател са, че се опитват да изградят имидж на "западна" фирма, но само толкова. Убеден съм, че нещата там са си типично по български. Според мен е по-добре сериозно да се замислите преди да кандидатствате на подобно място, въпреки жестоката безработица.