София Компютърс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

София Компютърс ЕООД

Тъпер - нещо много са те заблудили.
Работя в тази фирма, правилата са това, но не виждам кое те смущава?
Това, че не всеки може да харчи служебни пари по свое усмотрение, или това, че не се отпускат по 50лв. бюджет на шофьора за доставка в рамките на града?

Относно съпругата - просто ни разсмя в офиса :Д

Здравейте преди да напиша всичко за което бях помолен ще кажа че това не е с цел някаква конкуретна война или нещо подобно дори не съм от софия приятел които работеше там ми изпрати едни текстове с фрапиращи правила които са освен незакони и недопустими и така като гледам и другите мнения не се и съмнявам че тази фирма е поредната в България която има за цел да се гаври с младите хора които са избрали да останат в тази мизерна държава и така ако сте решили да започвате там работа или да ставате клиенти на тази фирма то виште какви са условията за рабптещите там и при заплата от 600 лв най-много си направете сметка от 3/4 глоби средно какво остава за тези хора а относно поръчките и гледам колегата е описал как става при тях тоест как НИЩО НЕ СТАВА ОТ ТЯХ нека Управителя като прочете това да отрече че това го няма при тях. Също искам да кажа имайте в предвид това че този човек глобява собствената си съпруга която е роб при него.

Всеки разход който е направен без изричното съгласие и знание на управителя на фирмата, е за сметка на този, който го е направил, и се удържа от неговото възнаграждение!

Изключение прави само снабдителя, и то с изричното одобрение на Д.Петров (в случая Милчо).

Добавяне на празни, непроверени (за наличност и цена) и безсмислени задачи изрично се забранява!

Санкцията за това е 20лв.

В ТОЗИ СМИСЪЛ 20 ЛВ ЩЕ ПЛАТИ ТОЗИ, КОЙТО СИ ПОЗВОЛЯВА СВОЕВОЛИЯ, ЗАЩОТО ФИРМАТА ПЛАЩА 10 ЛВ ЗАГУБЕНО ВРЕМЕ ДА СЕ ЗАНИМАВА С ГЛУПОСТИТЕ НА НЯКОЙ!!!

АКО Е НА МОЕ ИМЕ, И НЕ МИ СЕ КАЖЕ: 50ЛВ.

Закъсняване за работа, без основателна причина: 10лв. за първо нарушение, и 20лв. за всяко следващо.

Ако причината е от здравно естество, задължително се представя документ от медицинско лице.

Допускам веднъж месечно да сте възпрепядствани с идването на работа и да закъснеете с до 15 минути, но очаквам преди да закъснеете да се свържете с управителя (Д.Петров) или заместника му (З.Бисерова) за да ги уведомите за това своевременно!Задачи се поемат само с описан телефон и име на клиента!

Глоба: 20лв. за незаписан към задачата телефон.

Глобата се плаща от служителя, последно редактирал задачата.

(в този ред на мисли - пазете си потребителските имена и пароли, за да не плащате чужди грешки и внимавайте при редакция на задача, дали полетата са попълнени правилно).

2.2. Заявки за стоки и компоненти се приемат само посредством създаване на заявка.

За поръчана от склада стока, но незаписана за нея задача, глобата е 50лв. за първо нарушение!

За 2-ро нарушение в рамките на 3 месеца, се заплаща глоба 3-но по-висока от стойността на поръчания продукт, но не по-малка от 100лв.

Отговорност носят служителя, направил поръчката, и служителя, който е поел задачата (ако е в течение с нея).

В този ред на мисли, нека паролите за съответните складове да се пазят и знаят само от тези които поръчват от там, за да не плащат чужди грешки.

при поемане на адрес, в сумата за извършена услуга се записва цената за услугата, таксата за посещение се записва само в бележките към задачата! Таксите за адресите се отчитат в касите на съответния магазин, откъдето се отделят пари за гориво от отговорника на обекта. Глоба за първо нарушение по тази точка: 5лв, за всяко следващо по 10лв.

30.2 фирмата отчита по 2 литра гориво за поет адрес (освен в случаите когато се налага повторно посещение, за да се върне компютъра/машината - тогава се отпускат до 4 литра гориво за поет адрес). В този ред на мисли, пари за гориво ще се заделят само от поетите адреси (т.е.. - ако имате 10 адреса, фирмата ви поема 20л. гориво, останалите литри се поемат от отговорника на автомобила).

Здравейте преди да напиша всичко за което бях помолен ще кажа че това не е с цел някаква конкуретна война или нещо подобно дори не съм от софия приятел които работеше   там ми изпрати едни текстове с фрапиращи правила които са освен незакони и недопустими и така като гледам и другите мнения не се и съмнявам че тази фирма е поредната в България която има за цел да се гаври с младите хора които са избрали да останат в тази мизерна държава и така ако сте решили да започвате там работа или да ставате клиенти на тази фирма то виште какви са условията за рабптещите там и при заплата от 600 лв най-много си направете сметка от 3/4 глоби средно какво остава за тези хора а относно поръчките и гледам колегата е описал как става при тях тоест как НИЩО НЕ СТАВА ОТ ТЯХ нека Управителя като прочете това да отрече че това го няма при тях.  Също искам да кажа имайте в предвид това че този човек глобява собствената си съпруга която е роб при него.
Санкцията за това е 20лв.
АКО Е НА МОЕ ИМЕ, И НЕ МИ СЕ КАЖЕ: 50ЛВ.
Глоба: 20лв. за незаписан към задачата телефон.
Глобата се плаща от служителя, последно редактирал задачата.

Директно към управителя ?
Преди почти месец поръчах от тях 1,8" SSD хард. Казаха ми обадете се утре след обяд..
Така и стана една мома ми прие поръчката и каза до 5-7 дена ще е тук тъй като се внася от някъде си. На 10тия ден им се обадих за да видя какво става ? Казаха ми ще ви се обадим след малко и така 3 дена след което пак се обадих и пак ми казаха след малко ще ви се обадим като проверим.... и до днес докато не им се обадих пак и се оказа, че поръчката е била изтрита и не могли да се свържат с мен (което е абсурдно) и въобще са ме отсвирили Е СПОРЕД ВАС ГОСПОДИН УПРАВИТЕЛ ДАЛИ ТУК ХОРАТА СИ ИЗМИСЛЯТ ЗАЩОТО АЗ СЪМ ВИШ ПОТЪРПЕВШ ?

С няколко думи ВСИЧКО Е ИСТИНА И НЕЗНАМ ЗАЩО УПРАВИТЕЛЯ ВМЕСТО ДА СЕ ЗАСРАМИ И ДА СЕ ПОУЧИ ОТ ГРЕШКИТЕ СИ ТО ТОЙ СЕ ОПРАВДАВА.
Хора не ви препоръчвам да си имате работа с тази фирма лично аз чаках за една рам памет от магазина които е в люлин повече от 3 седмици ако я бях поръчал от китай сигорно щеше да доиде по-рано.

@"Александър" - Сашко (хахахаха), ясно е, че се опитваш да натопиш друг хора, (с които току що се видях), ама явно не ти се получава мнго добре, защото (с изключение на един) с всички бивши служители сме в повече от добри взаимоотношения ;)
Магазинчето в РУМ-а е поне 50% по-голямо, което означава, че или и за пространството ти е изкривено виждането, или са ти разказвали и си решил да си в полза на конкуренцията.
Хора с поръчки дето чакали 1 месец аз не познавам, ама нЕма лошо да се пънеш, нашите клиенти няма да дойдат в твоята фирма, така че не се хаби.
Клиенти във фирмата никой не дели, това го знаят поне 100 чковека, които са си купили флашки за по 10лв. - също не вървиш.
Митко (т.е. аз) ще се усмихва само ако има за какво, явно си го виждал само от страни Митко, щото щеше да знаеш, че Митко не се усмихва само с поводи.
За по 40лв. на седмица - не се напъвай: няма да се вържат дори най-наивните.
Едва ли има разумен човек, който да чете това и да повярва, че някой ще работи 16 часа за 40лв. на седмица (освен ако този е крайно некадърен, не става за нищо и му подхвърлят тези пари само за да има какво да яде ... ).
Всичките ни служители са с договори, и в тях са упоменати както заплащането, така и работното време, никой никой не бие да стои на работа - това го има само в болното ти въображение.
Кой напуска и кой стои - решението е за всеки, ние никой не държим насила, нито гоним насила, това може да се потвърди от всеки, който е напуснал след повече от 2 месеца работа. Факт е, че с всички (с изключение на един) бивши служители сме в повече от добри взаимоотношения.
Иначе - на калпава ракета космоса и пречи - и на Марс да търсиш работа, като НЕ ставаш и от там ще си тръгнеш ;)
Използвам поста да благодаря на всички настоящи и бивши служители (с изкл. на един) за добрата им работа.
Както е видно в този сайт всеки може анонимно да плюе по друг (прави впечатление, че най-големите фирми в България са едни от най-оплютите, въпреки, че почти всеки иска да работи в тях - явно тези които плюят не преценят посоката на вятъра), и аз не смятам да изпадам в полемики, за да правя сеир и да качвам рейтинги.
Това от нас, жалко, че никой не проверява кой какъв е и дали това което пише е така.
@Димитър - успех ти желая :D

С по-голями селяни едва ли може да се срещнете тотално са се самозабравили от къде са тръгнали мислят се за голямата работа а не се виждат че са никой.Мислят се за голямата работа непрекъснато повтарят "такива цени като тука няма никъде" но няма да се огледат и да видят че не са прави викат за щяло и нещяло глоби има за всичко а ако сгафиш ти го нятякват дълго време още от самото начало си казват че глоби има и не им е целта да печелят от вас но дойде ли такъв момент за глобяване гледат ако могат и залъка от устата да ти вземат иначе казано съвременни робовладелци.Иначе има свежи колеги и колежки винаги са готови да ти помогнат. Но има и няколко чивека на които неможеш да имаш вяра.

Здравей те на всички от съображение за сигурност ще скрия истинското си име за да ви разкажа малко по-вече за тази фирма. Първо искам да започна от отношението на шефовете на София Компютърс еоод Димитър Петров (Митко) и Здравка (здравето) към своите клиенти след това ще ви разкажа и за отношението и към момчетата, които работят там и ми бяха колеги. Когато някои си поръча нещо те са много любезни ако говорите с тях по телефона или в "офиса" в кавички щото то е едно магазинче в Рума на младост 2 което е 18 квадрата и да не говорим как лятото се потиш и трябва потен да посрещаш клиенти но това е друго отвратително нещо за което не ми се говори както казах любезността при тях е на макс но само за момента след това започват мъките случвало се е хора да си чакат поръчките по един месец някои дори са звънели за да ги отказват естествено няма да чакат седмици за да си получат флашка примерно и всичко това се случва само защото там няма никаква организация т.н.р Митко е оставил жена си Здравка да върши всичко и естествено тя забравя поръчки на клиенти но смешното във всичкото това е че тези хора си делят клиентите имат си клиенти които ги обслужват прекрасно и не забавят техните поръчки ако са над 1000 лв за това тези които искат да си поръчат нещо дребно и евтино и им се показва среден пръст и остават пренебрегнати и така с това приключвам да говоря за обслужването и отношението на София Компютърс еоод сега започва ужасът. Момчета обръщам се към хората които искат да започнат работа там или вече им е предложена такава НЕ ХОДЕТЕ ТАМ просто не знаете за какво става на въпрос както знаете в началото всички шефове са едни усмихнати дружелюбни и така ви говорят и ви омайват сякаш сте първи приятели но когато реално вече започнете работа разбирате всички скрити от вас неща ще започна с това че когато говорите за започване на работа Митко ще ви се усмихва и ще ви казва че те са най-добрите и такива заплати и такива цени като техните няма е НАИСТИНА няма обещава ви че ще си докарвате по 700/800 лев без проблем като ви обещае 35 процента от парите които сте изкарали за вас и че това по негови сметки цитирам "Ако имаш в най лошия случай по 3 преинсталации на ден то това са 75 лв от които 26 лев са за теб което е не възможно ще имаш много по-вече" и спирам с цитата реално едвам изкарват момчетата там по 40 лев на седмица дори аз съм изкарвал най-много на седмица в най-добрия случаи 100 лев с една дума заплата ти се обещава голяма но накрая нищо и да не забравим и глобите има глоби за какво ли не с момчетата които работихме там се страхувахме да не ни глобят и да ни отрежат от заплатите. Повечето му хора които работят там от доста време го напускат или го мразят и псуват всеки ден просто защото им е дотегнало от него това може би е най-егоистичният човек когото съм познавал страшен егоист и лицемер какъвто не можете и да си представите. Просто само които е бил там и е работил там знае за какво става на въпрос за това моят съвет е не ходете там не си имайте работа с този мошеник които се възползва от младите хора и не оценява труда и най-вече знае че ако ти утре си тръгнеш на твоето място идва друг освен това ме осигуряваше на половин работен ден и не само мен всички така а реално аз и другите работехме по 12/16 часа и събота няма такива в началото ви казва че се почива но не е така работи се и събота и няма извънреден труд няма допълнителни часове 40/60 лев средно на седмица. Жалко е за нас младите хора че в България всички се възползват от голямата безработица и ни принуждават да емигрираме и да изоставам страната си и държавата в която сме родени.