Авел 50 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авел 50 ЕООД

Некоректни работодатели-не ми беше даден договор да подпиша, думите на шефа бяха, че счетоводителката урежда нещата. В последстве разбрах че не са ми внесени осигуровки.Първата заплата ми се изплати с 10 дена закъснение, и то след като аз се "поинтересувах" кога ще ми бъде платено. Шефът обясни,че фирмата имала затруднения, което мен не би трябвало да ме засяга, но когато има възможност ще плаща навреме-това не фигурираше в условията при наемането ми. Един от служителите ми обясни, че фирмата наема за по 2-3 месеца хора, и след като не им е заплатено те си напускат.
Отношението беше неуважително-случвало се е да отивам в офиса и да няма никой, без да съм предупредена.
Фирмена сигурност-не на ниво. Разбрах за доста некоректни постъпки на фирмата от служител.
Ангажираност-слаба. Случвало се е да няма работа по 3-4 дена, добре  че имаше нет, разцъквах си 3d max-a /защо тогава наемат нови хора?/.
Потенциалът за развитие е да напуснеш мястото. Евентуално да спечелиш техен клиент.
Колеги и работна среда-наемат предимно 3D-визуализатори за интериорни проекти-не се държи на познания при проектирането. Работата ми хареса-контакт с клиента, сравнително отворени към нови идеи /най-вече по-младия шеф/, но не научаваш много нови неща.

Аз също имам какво да кажа за тази фирма!!! Пет часа след като бях одбрена и официално поканена на работа на длъжност 3d визуализатор ми беше позвънено и отменено моето започване на работа, като ми беше обяснено, че целия офис на фирмата заминавал извън страната за седмица! Не че се отказвали от мен:)Щяли да ми се обадят като се върнат:) Доста наивно нали и доста странно! Така и не се обадиха! Всъщност аз бях сигурна, че няма да се обадят и не съжалявам за това! БЪДЕТЕ МНОГО ВНИМАТЕЛНИ!

Здравейте, колеги. Прочетох мненията и със сигурност мога да Ви кажа, че нещата не стоят така. Работя от три месеца с тези хора и такива проблеми не съществуват. Точни и коректни. Ако някой/визирам четирите коментара, според мен едно и също лице/ не е одобрен за работа е обиден и в момента злобее.

Заслужават да бъдат сезирани от Инспекцията по труда! Не е нормално да се постъпва така с хората и да пестят на чужд гръб.

Искам да споделя преживаното в тази фирма с Вас и се надявам да не се излъже и друк като мен. За съжаление фирмата има практика да работи на пробен период без договор с евентуалния кандидат за работата, като след направата на дадения проект от кандидата, той бива изгонен без особени обяснения. Искам да подчертая, че за дадения проект не беше заплатено, въпреки че е показан на съответния клиент. И това ме навява на мисълта, че това е практика на тази фирма. Тя дефакто не търси нови кадри за работа, а човек който да визуализира нещата безплатно и временно за безкрайно кратък период от време.